завантаження...

Чи варто сідати на дієту перед весіллям?


Багато дівчат в своєму ще юному віці вже схиблені на дієтах. Примітно, що постійне бажання схуднути загострюється перед весіллям, коли хочеться постати перед своїм майбутнім чоловіком у найкращому та вигідному світлі і відчути себе справжньою королевою балу. На жаль, не всі дівчата на виданні замислюються про необхідність  диеты южного пляжа. Багато хто думає, що якщо вони схуднуть, то стануть найкрасивішими на світі. Але чи так це насправді? Звичайно, ні.

Дієта - це стрес для організму. Про це вам скаже будь-який лікар-дієтолог, особливо якщо мова йде про екстремальну дієту. Як правило, багато  з сучасних систем харчування передбачають відмову від якогось важливого елементу обміну речовин, що згубно позначається на здоров'ї жінки. Вона стає дратівливою, їй постійно хочеться їсти. В умовах стрімкої підготовки до весілля, коли і так все на взводі, подібна дратівливість зайва. До того ж, якщо на торжестві передбачається весільна відеозйомка, потрібно бути в кращій формі. А це значить, перш за все, наявність гарного настрою.

Дієта може спровокувати ускладнення хронічних захворювань. Якщо наречена страждає гастритом, наприклад, то напередодні торжества її організм, який працює на знос, може здати свої позиції і негативно відреагувати на різку зміну раціону. В результаті замість поїздки на білосніжній кареті в РАГС або до церкви може відбутися поїздка до лікарні на кареті швидкої допомоги. Погодьтеся, що фотозйомка вінчання або реєстрації в лікарняній палаті буде виглядати не дуже романтично.
Ще одним аргументом проти дієти перед весіллям є природна реакція організму. Під час передвесільної підготовки наречена постійно перебуває в роботі, в своїх думках і переживаннях. Разом з коханою людиною вона проводить години безперервно в роздумах і планах. Бажання зробити все краще за всіх викликає нервозність. Остання ж часто веде до природної втрати зайвої ваги. Якщо ж «закріпити» результат дієтою, то є ризик «потонути» у власному весільному платті. Чи захочеться потім за пару днів до власного весілля вшивати наряд? Навряд чи.

В деяких випадках дієта є ще й витратним випробуванням. Багато новомодних систем харчування припускають покупку екзотичних продуктів і дорогих препаратів. У підсумку замість того, щоб витрачати накопичені гроші на тамаду і сценарій викупу на весілля, доводиться віддавати кошти за придбання необхідних для дієти
інгредієнтів.

У зв'язку з цим виникає закономірне питання: чи потрібна дієта перед весіллям взагалі? Можливо, не варто обтяжувати себе виснажливими процедурами і позбавляти радостей життя? Можливо, краще приділити увагу собі і своїм близьким? Адже крім церемонії одруження спілкування - це і є найголовніша мета майбутнього торжества.
завантаження...
 

Популярні поради

Як стати ідеальною дружиною

Кожна жінка прагне до досконалості. Причому, прагнення це швидше продиктовано бажанням чути з вуст коханого...

Як позбутися темних кругів/синяків під очима

Інколи, вранці, ми бачимо темні круги під очима. Однією з причин такого явища може...

Домашні маски для волосся

1. Домашня маска для всіх типів волосся. Склад: соняшникова і обліпихова олія в пропорції...

Секрети гарного волосся

Ось кілька секретів здорового і красивого волосся, які не вимагають відвідування салонів краси. Правильно...

Маски для обличчя

Для того, щоб на весіллі молода «світилася радістю» і  не лише, слід поклопотатися про...

Маленькі хитрощі нареченої.Приховуємо недоліки.

Ідеальну фігуру має, на жаль, не кожна наречена, а ось виглядати сексуально і красиво...

Фітнес для нареченої

Більше всього наречену в день весілля хвилює її зовнішній вигляд. В цей святковий день ...

Вправи для нареченої від целюліту

За допомогою вправ, що зміцнюють м'язи, можна не тільки боротися з целюлітом, але й...

Топ самих відомих інтернет-магазинів

Для початку кілька порад всім початківцям та інтернет-шопоголікам: - Вибирайте тільки перевірені магазини і...

Корисні поради

БАДЬОРІСТЬ І КРАСА ЗА ПІВГОДИНИ   Як хочеться в цей день бути неперевершеною! Але...

Інтернет магазин