Епіляція перед весіллям


Перед весіллям не забудьте про такий важливий момент - як видалення зайвого волосся з ваших ніжок.

Для початку вирішіть, як ви збираєтеся, видаляти волосся назавжди або тимчасово. Якщо назавжди, то вам доведеться скористатися електроепіляцією. Послуга витратна, зате ефективна. Є й інші менш складні процедури, але вони дають лише тимчасовий результат. Найпоширеніший варіант - воскова епіляція. Після такої процедури волосся не росте два тижні.

Видаляючи волосся за допомогою спеціальних засобів, наприклад придбавши  набор для депиляции Smooth Away Vibe Смус Эвэй Ва,  ви скоро зрозумієте, який він зручний у використанні, і на результат чекати довго не прийдеться.

Повторювати цю процедуру вам доведеться щотижня. Нерідко креми викликають алергію, тому спочатку перед користування пройдіть тест. Для цього треба нанести трохи речовини на невелику ділянку тіла і почекати. Якщо протягом 24 годин не буде реакції, можна сміливо його використовувати. Після нанесення крему протримали його необхідний час, змийте його теплою водою, а ноги обробіть пемзою, для того, щоб забрати залишки волосинок. Майте на увазі використовувати депіляційний крем не можна в тому випадку,коли шкіра пошкоджена, навіть зовсім трохи.

Не підходить нічого із запропонованих варіантів? Тоді спробуйте використати спеціальну бритву, зовсім безболісно, дуже швидко і легко, тільки видаляти таким способом волосся доведеться набагато частіше, зате на весіллі ваші ніжки будуть просто чарівні.