завантаження...

Фітнес для нареченої

фітнесБільше всього наречену в день весілля хвилює її зовнішній вигляд. В цей святковий день  десятки очей розглядають вас з усіх боків, тому є спеціально розроблений  план тренувань для нареченої.

Головні акценти - на груди, руки, плечі і спину. Цей комплекс дозволить вам вибрати відкрите плаття, виходячи не з достоїнств і недоліків вашої фігури, а виключно з краси вбрання. Все, що потрібно - виконувати вправи чотири дні в тиждень, використовуючи двокілограмові гантелі.

Вправи для біцепсів
Сядьте на стілець, широко розставте ноги, в праву руку візьміть гантелю. Трохи нахилившись вперед, покладіть ліву руку на ліве коліно, а лікоть правої руки поставте на внутрішню сторону правого стегна, стежте, аби долоня дивилася вгору. Підніміть гантелю вгору до плеча, потім опустіть. Повторіть 12 раз.

Вправи для тріцепсів
Ляжте на фітнес-мяч (або стійкий журнальний столик), спираючись плечима і шиєю на його поверхню. Коліна тримайте зігнутими, ступні розставте на ширині плеч, в кожну руку візьміть по гантелі. Упираючись ногами і не відриваючи ступні від підлоги, витягніть руки прямо вверх - вихідне положення. На видиху, згинаючи руки, опустіть гантелі до лоба, утримуючи положення верхньої частини рук і плечей. На вдиху поверніться у вихідне положення. Повторюйте 8-12 р. Зробіть два підходи, витримавши між ними 30-секундну паузу.

Вправи для плечей
Візьміть в кожну руку по гантелі, руки опустіть вниз, долоні всередину. Ноги розставте на ширині плеч, лікті злегка зігніть, плечі опустіть, спину випрямте, живіт втягніть. Зробіть видих і повільно підніміть руки вгору ледве вище за лінію плечей. На вдиху повільно поверніться у вихідне положення. Зробіть три підходи по 8-12 р.

Вправи для сідниць, спини і задньої поверхні бедра
Зіпріться витягнутою лівою рукою і коліном на стілець або журнальний столик, корпус тримайте паралельно підлозі, лопатки зведіть, плечі розпряміть, не сутультеся. Візьміть в праву руку гантелю (долоня дивиться всередину) і опустіть її вниз. На видиху зігніть руку в лікті і підніміть гантелю максимально високо, до рівня грудей; прагніть тримати кисть як можна ближче до корпусу - від цього залежить ефективність вправи. Вдихніть і повільно поверніться у вихідне положення. Повторюйте вправу 12-15 р. з кожного боку. Виконаєте два підходи. Завдяки цій вправі ви зможете «виліпити» красиву спину і доб'єтеся плавного переходу від спини до сідниць.

Вправи для спини
Ляжте на підлогу обличчям вниз, руки витягнуті вперед, долоні дивляться вниз. На вдиху максимально високо підніміть підборіддя і груди, шию витягніть вперед, живіт від підлоги не відривайте. Потім на вдиху підніміть на 20-30 сантиметрів прямо ліву руку і праву ногу, долоня як і раніше дивиться вниз. Затримаєтеся в цьому положенні на 5 секунд. Видихніть і повільно опустите руку і ногу у вихідне положення. Повторюйте вправу з іншою рукою і ногою. Зробіть два підходи по 12-15 разів на кожну сторону. Ця вправа дозволить вам помітно поліпшити поставу.

Тонка талія без корсета

Вправа для косих м'язів живота
Встаньте прямо, ноги розставте на ширині плечей, лопатки зведіть, плечі розпряміть. Візьміть гантелю в ліву руку, долоня дивиться всередину. Праву руку покладіть на потилицю, лікоть направте убік. Видихніть, напружте мишці живота і повільно нахиліться вліво, затримайтеся в такому положенні на 5 секунд, потім так само повільно поверніться у вихідне положення - на вдиху. Повторіть вправу 8-12 р. в кожну сторону. Виконаєте три підходи. Завдяки цій вправі ви підкачаєте прес і позбавитеся від «боків» на талії.

Вправа для пресу
Ляжте на фітнес-мяч, спираючись на його поверхню нижньою частиною спини, лопатки злегка торкаються м'яча. Руки зчепіть за головою, лікті широко розставте. Видихніть і повільно зігніться так, щоб лопатки відірвалися від м'яча. Поверніться у вихідне положення. Зробіть чотири підходи по 12-15 р. Прес на м'ячі набагато ефективніший, але ви можете виконувати цю вправу на підлозі або на кушетці.

Замітка: Доставка меблів, офісної і побутової техніки, обладнання тощо. Грузоперевозки по киеву  здійснюються в будь - який день тижня, в зручний для клієнта час. Гнучкий графік та доступні ціни - все для вас.

завантаження...
 

Популярні поради

Як стати ідеальною дружиною

Кожна жінка прагне до досконалості. Причому, прагнення це швидше продиктовано бажанням чути з вуст коханого...

Як позбутися темних кругів/синяків під очима

Інколи, вранці, ми бачимо темні круги під очима. Однією з причин такого явища може...

Домашні маски для волосся

1. Домашня маска для всіх типів волосся. Склад: соняшникова і обліпихова олія в пропорції...

Секрети гарного волосся

Ось кілька секретів здорового і красивого волосся, які не вимагають відвідування салонів краси. Правильно...

Маски для обличчя

Для того, щоб на весіллі молода «світилася радістю» і  не лише, слід поклопотатися про...

Маленькі хитрощі нареченої.Приховуємо недоліки.

Ідеальну фігуру має, на жаль, не кожна наречена, а ось виглядати сексуально і красиво...

Фітнес для нареченої

Більше всього наречену в день весілля хвилює її зовнішній вигляд. В цей святковий день ...

Вправи для нареченої від целюліту

За допомогою вправ, що зміцнюють м'язи, можна не тільки боротися з целюлітом, але й...

Топ самих відомих інтернет-магазинів

Для початку кілька порад всім початківцям та інтернет-шопоголікам: - Вибирайте тільки перевірені магазини і...

Корисні поради

БАДЬОРІСТЬ І КРАСА ЗА ПІВГОДИНИ   Як хочеться в цей день бути неперевершеною! Але...

Інтернет магазин