завантаження...

Що потрібно враховувати при виборі одягу

вибір одягуЩо потрібно враховувати при виборі одягу. Вік, комплекція, характер. Одяг повинен підкреслювати внутрішню гідність людини та її зовнішні дані. Тільки у відповідному одязі можна почуватися зручно, бути впевненим у собі. Створення зручного та красивого одягу і є метою моделювання. При моделюванні одягу, перш за все, потрібно враховувати, що форма одягу залежить від форми тіла людини, вікових особливостей, зовнішності, характеру. Важливе значення має трудова діяльність, навколишнє оточення. Форми і пропорції окремих частин тіла мають особливо важливе значення. Від цього залежить вибір форми вироби, силуету і навіть кольору. Одяг повинен підкреслювати достоїнства фігури і приховувати, маскувати її недоліки правильним вибором деталей, лінією крою. Вона повинна відповідати правилам гігієни, бути практичною і комфортною. 

Зміна форми одягу в залежності від віку диктується змінами зовнішності людини протягом всього його життя. Кожен вік має свої відмінні риси. Для молодих дівчат (18 - 20 років) характерна жіночність юного вигляду, легкість і рухливість, тому в залежності від моди прийнято підкреслювати стегна, талію, груди. Спортивність і зручність крою підкреслять вік. Тридцятилітній жінці рекомендується особлива ретельність в оформленні туалету. Можна носити і гостромодний одяг, ефектний за формою, оформленням і кольором. Велика увага приділяється зачісці, взуття. У сорок років костюм служить фоном для прояву індивідуальності, інтелекту. До цього часу жінка має певне, цілком сформоване ставлення до навколишнього світу. Простота і практичність у поєднанні з елегантністю є найбільш типовими рисами характеру, які виразно проявляються в манері одягатися. Про таку жінці можна сказати, що вона знайшла свій стиль. У моделюванні одягу необхідно враховувати не тільки вигляд людини, але і його характер. Люди за своїм характером дуже різні. Одні спокійні, врівноважені, стримані, скромні, романтичні. Інші мають прямо протилежні риси характеру. Ці внутрішні риси часто відіграють вирішальну роль у виборі форми і кольору одягу.

Спроби виявити взаємозв'язок між статурою, темпераментом і характером дозволили умовно виділити п'ять жіночих типів: молодіжний, спортивний, жіночний, елегантний і флегматичний. Интернет магазин одежды киев говорить, що жінки молодіжного типу незалежно від віку кілька кутасті і рвучкі в рухах, підтягнуті. Характер легко збуджується, товариський, холеричного типу. Такі жінки нетерпимі в моді, позбавлені помірності. Якщо у них немає доброго смаку, вони ризикують виглядати строкато, стихійно. Їм можна порекомендувати одяг класичного та спортивно-ділового стилю, в якій вони завжди будуть привабливі. Представниць жіночного типу відрізняються м'якими і плавними рухами, врівноважені, в міру кокетливі. Плечі неширокі, похилі, стегна широкі. Повнота середня або більш значна. У більшості випадків вони одягнені випадково або відстають від моди. Цьому типу жінок слід шукати свій стиль в одязі жіночно-елегантного характеру. Жінки елегантного типу відрізняються сильним, врівноваженим характером, актуальністю, спокійною та помірною манерою триматися і рухатися. Жінки цього типу підтягнуті, стрункі, помірної повноти. Мода сприймає найбільш активно, не прив'язуються до старого, вимагає розмаїття. Таким жінкам можна сміливо носити сукню складних покроїв з помітними деталями оздоблень і доповнень. Флегматичний тип характеризує дуже повних жінок середнього і нижче середнього зросту. Вся постать у них як би опущена, рухи м'які, плавні, ліниві. За темпераментом вони флегматичні або меланхолійні, найбільш важко підпорядковуються моді. Різкі фарби не відповідають їх характеру, але це не означає, що вони повинні носити тільки сіру одяг. Красивий модний одяг може надати на таку жінку омолоджуючу дію.

завантаження...
 

Популярні поради

Як стати ідеальною дружиною

Кожна жінка прагне до досконалості. Причому, прагнення це швидше продиктовано бажанням чути з вуст коханого...

Як позбутися темних кругів/синяків під очима

Інколи, вранці, ми бачимо темні круги під очима. Однією з причин такого явища може...

Домашні маски для волосся

1. Домашня маска для всіх типів волосся. Склад: соняшникова і обліпихова олія в пропорції...

Секрети гарного волосся

Ось кілька секретів здорового і красивого волосся, які не вимагають відвідування салонів краси. Правильно...

Маски для обличчя

Для того, щоб на весіллі молода «світилася радістю» і  не лише, слід поклопотатися про...

Маленькі хитрощі нареченої.Приховуємо недоліки.

Ідеальну фігуру має, на жаль, не кожна наречена, а ось виглядати сексуально і красиво...

Фітнес для нареченої

Більше всього наречену в день весілля хвилює її зовнішній вигляд. В цей святковий день ...

Вправи для нареченої від целюліту

За допомогою вправ, що зміцнюють м'язи, можна не тільки боротися з целюлітом, але й...

Топ самих відомих інтернет-магазинів

Для початку кілька порад всім початківцям та інтернет-шопоголікам: - Вибирайте тільки перевірені магазини і...

Корисні поради

БАДЬОРІСТЬ І КРАСА ЗА ПІВГОДИНИ   Як хочеться в цей день бути неперевершеною! Але...

Інтернет магазин