завантаження...

Вправи для нареченої від целюліту

вправи для нареченоїЗа допомогою вправ, що зміцнюють м'язи, можна не тільки боротися з целюлітом, але й запобігти його появі. Дія подібних вправ полягає в тому, що під час їх виконання підвищується витрата енергії, за рахунок чого розщеплюється жир в "проблемних зонах". Крім того, тканини зміцнюються зсередини, стають пружними. Регулярні вправи сприяють кращому кровопостачанню, що забезпечує своєчасне виведення шлаків.

Ви можете скористатися комплексом вправ для зміцнення м'язів, регулярне виконання яких допоможе вам позбавитися від целюліту або, принаймні, призупинити його розвиток.
- Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руки зчепіть на потилиці. Повільно піднімайте верхню частину корпусу, напружуючи при цьому м'язи живота і сідниць. Розслабте плечі і потилицю. Порахуйте, не поспішаючи, до 10 і опустіться. Повторіть підйом 20 разів.
- Ляжте набік і витягніть нижню руку, покладіть на неї голову. Для стійкості корпусу зіпріться іншою рукою об підлогу. Ноги зігніть в колінах. Підніміть повільно верхню ногу на 20 см від підлоги і опустіть. Повторіть 20 разів. Переверніться на інший бік і повторіть підйоми іншою ногою.
- Ляжте набік, голову покладіть на витягнуту руку. Вільною рукою зіпріться об підлогу. Ноги зігніть в колінах, верхню повільно підніміть на 40-45 см і опустіть. Повторіть вправу 40 разів, після чого переверніться на інший бік і зробіть підйоми іншою ногою.
- Ляжте на спину, зчепіть руки на потилиці, ноги зігніть в колінах. Ліву гомілку покладіть на праве коліно або злегка підніміть над коліном, напружте живіт і сідниці, повільно підніміть. Корпус при цьому злегка поверніть до лівого коліна. Порахуйте до десяти, після чого повільно опустіть корпус і ногу. Виконайте вправу 25 разів. Після цього поміняйте ногу і піднімайте корпус, злегка повернувши його до правого коліна.

- Сядьте на підлогу, руки опустіть. Повернувши тіло на праве стегно (права нога витягнута вперед), одночасно зігніть ліву ногу і переведіть її через праву так, щоб її коліно торкнулося підлоги. Тепер витягніть ліву ногу і робіть той ж рух правою ногою. Під час вправи плечі не згинайте, руки не відривайте від підлоги. Виконуйте вправу по 10-12 разів в кожну сторону.
- Ляжте на підлогу на спину, руки розведіть в сторони. Ноги зімкніть і зігніть в колінах. Виконуйте нахили ногами то вправо, то вліво, намагаючись дістати коліном, яке знизу, до підлоги. Плечі і руки притискайте до підлоги. Зробіть вправу по 10 разів в кожну сторону.
- Встаньте на коліна, з'єднавши їх, руки витягніть перед собою. Опустіться на праве стегно, відвівши руки вліво. Поверніться у вихідне положення. Тепер сідайте на ліве стегно, виконуючи рух руками в протилежну сторону. Повторіть вправу 10 - 15 разів.
- Ляжте на лівий бік, упріться ліктем лівої руки в підлогу, а зімкнуті ноги витягніть, направляючи їх трохи вліво. Підніміть і опустіть ноги 10 разів, потім переверніться на інший бік і виконуйте такий же рух.
- Ляжте на спину, руки витягніть уздовж тулуба. Коліна зігнуті. Припідніміться на ліктях і переведіть ліву ногу через праву, не напружуючи рук і не змінюючи їх положення. Поверніться у вихідне положення. Виконуйте вправу 8-12 разів кожною ногою.
- Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руки підкладіть під потилицю. Одночасно піднявши ноги і плечовий пояс, зробіть поворот вправо, намагаючись торкнутися ліктем лівої руки коліна правої ноги, розгортаючи плечовий пояс. Тепер - повторіть вправу в іншу сторону.
- Виконується сидячи, з упором на лікті. Зігнувши ноги в колінах, торкніться колінами чола, поверніться у вихідне положення. Зробіть вправу 10-15 разів.
- Сядьте. Долоні упріть в підлогу, одну ногу витягніть перед собою, іншу зігніть в коліні і відставте убік. Спираючись на ступню зігнутої ноги, підніміть іншу ногу вгору і опустіть. Виконуйте вправу 8-10 разів кожною ногою.

Їзда на велосипеді - відмінний засіб для того, щоб позбавитися від целюліту і зробити своє тіло ідеальним.Часу на ці заняття потрібно небагато, як і в інших випадках. Дуже важлива регулярність у тренуваннях.

Після місяця тренувань вибирайте максимальний темп їзди. Робиться це так-спочатку, хвилини дві-три, їзда повинна бути повільною, потім з кожним обертом педалей ви підсилюєте темп і через п'ять хвилин набираєте максимальну швидкість. Все тіло напружене, ноги працюють, як мотор. У такому посиленому ритмі потрібно їхати хвилини три-чотири. Протягом однієї хвилини знизьте швидкість, дві хвилини відпочивайте, потім повторіть все знову.

завантаження...
 

Популярні поради

Як стати ідеальною дружиною

Кожна жінка прагне до досконалості. Причому, прагнення це швидше продиктовано бажанням чути з вуст коханого...

Як позбутися темних кругів/синяків під очима

Інколи, вранці, ми бачимо темні круги під очима. Однією з причин такого явища може...

Домашні маски для волосся

1. Домашня маска для всіх типів волосся. Склад: соняшникова і обліпихова олія в пропорції...

Секрети гарного волосся

Ось кілька секретів здорового і красивого волосся, які не вимагають відвідування салонів краси. Правильно...

Маски для обличчя

Для того, щоб на весіллі молода «світилася радістю» і  не лише, слід поклопотатися про...

Маленькі хитрощі нареченої.Приховуємо недоліки.

Ідеальну фігуру має, на жаль, не кожна наречена, а ось виглядати сексуально і красиво...

Фітнес для нареченої

Більше всього наречену в день весілля хвилює її зовнішній вигляд. В цей святковий день ...

Вправи для нареченої від целюліту

За допомогою вправ, що зміцнюють м'язи, можна не тільки боротися з целюлітом, але й...

Топ самих відомих інтернет-магазинів

Для початку кілька порад всім початківцям та інтернет-шопоголікам: - Вибирайте тільки перевірені магазини і...

Корисні поради

БАДЬОРІСТЬ І КРАСА ЗА ПІВГОДИНИ   Як хочеться в цей день бути неперевершеною! Але...

Інтернет магазин