завантаження...

Як правильно вибрати духи. Точки пульсу

правильно вибрати духиПарфумерні новинки з'являються у продажу, без перебільшення, щотижня: по-перше, парфумерні бренди не втомлюються радувати своїх шанувальниць не лише абсолютно новими парфумами, але і оновленими версіями вже знайомих парфумів, а, по-друге, кожна друга знаменитість намагається спробувати свої сили на ниві парфумерії і теж випускає аромати під своїм ім'ям. В результаті в будь-якому парфумерному магазині можна зіткнутися з вибором, що вражає уяву - сотні різних найменувань духів, кілька варіантів концентрації ... Цілком достатньо, щоб взагалі втратити орієнтацію і в результаті придбати зовсім не те, що хотілося б. Саме з цієї причини вибору парфумів варто приділяти трохи більше часу та уваги, ніж зазвичай.

Чари хімії

Вирушаючи на пошуки нових духів в парфумерний магазин, більшість жінок здійснює одну й ту ж помилку - не знаючи в точності, які саме духи необхідні (а навіть які духи можуть сподобатися найбільше - свіжі, квіткові, орієнтальні), вони просто нюхають все підряд. Такий підхід до вибору парфумів насправді помилка дуже груба: по-перше, людський ніс, «знайомлячись» з десятком різних запахів за якихось двадцять хвилин, дуже скоро перестає сприймати всі нюанси, всі тонкі відтінки ароматів, адже саме в них , по суті, і полягає основна привабливість аромату. По-друге, дуже скоро всі аромати через таке стрімке «знайомства» стають схожими один на одного і втрачають свій характер, своє, особливе зачарування.

В ідеалі вибирати парфуми в парфумерному магазині необхідно наступним чином:

Потратьте декілька хвилин на роздуми перед тим, як вирушати в парфумерний магазин, і визначте, хоча б приблизно, які парфуми вам хотілося б придбати, які аромати вас найбільше приваблюють. Може бути, вам завжди подобалися квіткові запахи, а інші аромати здаються занадто «важкими» або різкими, тоді в парфумерному магазині необхідно за допомогою консультанта підбирати тільки аромати з квіткової категорії. А може бути, напередодні спекотного літа ви хотіли б придбати щось більш свіже і легке, тоді найбільше вам підійдуть саме свіжі духи з нотками цитрусів або «морськими» акордами, а ось на духи, приміром, з категорії орієнтальних взагалі не варто звертати уваги.

Опинившись в парфумерному магазині, не намагайтеся заощадити час і «перевірити на придатність» відразу вісім-десять ароматів. Підходьте до вибору парфумів не поспішаючи: визначте для себе переважну парфумерну категорію, оцініть перший запропонований вам аромат, виділіть те, що вам в ньому подобається або, навпаки, не подобається - і виходьте з цього, підбираючи наступний аромат.

Кожен аромат оцінюйте, розпорошуючи парфуми на тестери, зазвичай в будь-якому парфумерному магазині підготовлені вузькі смужки щільного паперу. На себе «приміряти» перші ж духи не можна - залишіть власну шкіру для ближчого «знайомства» з тим ароматом, який сподобався вам найбільше. Якщо ви відчули, що ваш ніс уже не розрізняє всі нюанси аромату, вийдіть з магазина і подихайте свіжим повітрям. Крім того, у багатьох парфумерних магазинах можна знайти стійки з кавовими зернами або ялівцевими кульками, які «перебивають» будь-який аромат і повертають чутливість нюху.

Не бійтеся звертатися по допомогу. Це дуже важливий пункт при виборі духів - в кожному парфумерному магазині представлено понад сотні різних найменувань духів, тому без допомоги професіонала дуже складно підібрати ідеальний запах. Зрештою, як, орієнтуючись тільки за назвою, ви зможете визначити, до якої категорії належить аромат і чи заслуговує взагалі він вашої уваги?

Близьке знайомство

Будь аромат складається ніби з трьох «шарів» - трьох категорій нот: верхні ноти, ноти серця і базові ноти. Саме верхні ноти людський ніс сприймає в першу чергу, але необхідно враховувати, що вони швидко втрачають свою гостроту і привабливість, тому «знайомство» з ароматом не повинно обмежуватися першими десятьма хвилинами. В ідеалі приймати рішення про те, чи сподобалися вам духи, необхідно приймати через кілька годин або навіть на наступний день - саме через кілька годин у всій повноті розкриваються базові ноти аромату.

завантаження...
 

Популярні поради

Як стати ідеальною дружиною

Кожна жінка прагне до досконалості. Причому, прагнення це швидше продиктовано бажанням чути з вуст коханого...

Як позбутися темних кругів/синяків під очима

Інколи, вранці, ми бачимо темні круги під очима. Однією з причин такого явища може...

Домашні маски для волосся

1. Домашня маска для всіх типів волосся. Склад: соняшникова і обліпихова олія в пропорції...

Секрети гарного волосся

Ось кілька секретів здорового і красивого волосся, які не вимагають відвідування салонів краси. Правильно...

Маски для обличчя

Для того, щоб на весіллі молода «світилася радістю» і  не лише, слід поклопотатися про...

Маленькі хитрощі нареченої.Приховуємо недоліки.

Ідеальну фігуру має, на жаль, не кожна наречена, а ось виглядати сексуально і красиво...

Фітнес для нареченої

Більше всього наречену в день весілля хвилює її зовнішній вигляд. В цей святковий день ...

Вправи для нареченої від целюліту

За допомогою вправ, що зміцнюють м'язи, можна не тільки боротися з целюлітом, але й...

Топ самих відомих інтернет-магазинів

Для початку кілька порад всім початківцям та інтернет-шопоголікам: - Вибирайте тільки перевірені магазини і...

Корисні поради

БАДЬОРІСТЬ І КРАСА ЗА ПІВГОДИНИ   Як хочеться в цей день бути неперевершеною! Але...

Інтернет магазин