завантаження...

Жіноча краса - в чому секрет досконалості?

У всі часи під жіночою красою розуміли щось своє. У середньовіччя пишне тіло, біла шкіра, маленька ручка були предметом чоловічих зітхань. Потім чоловіки мріяли про тонку талію, благородній профіль, очах з поволокою . Сьогодні красивою вважається жінка, перш за все, оригінальна і стильна. У ній має бути секрет, таємниця, внутрішній стрижень . Іншими словами для того, щоб жінку визнали найкрасивішою в 21 столітті, в ній повинна бути родзинка. Кажуть, що до 30 років будь-яка жінка може стати красунею. І з цим важко не погодитися. Можливості, які дає сучасна медицина та косметологія, просто безмежні. А кількість порад , щотижня видаваних глянцевими журналами, не піддається рахунку. Як знайти свій спосіб стати красивою в цьому різноманітті ? На шляху до набуття індивідуального і неповторного жіночого образу, перш за все, потрібно прислухатися до себе. Відкладіть на другий план турботи про справи та рахунки. Проаналізуйте, чого вам хочеться, якою ви себе бачите. Погортайте журнали, подивіться фільми та відвідайте тематичний  женский сайт . Виберіть образи, які сподобались або просто колір волосся, макіяж, якусь деталь гардеробу. Спробуйте накласти це на себе .  
Наприклад , наскільки вам комфортно, коли ви уявляєте себе блондинкою. Що ви відчуваєте ? Так, шляхом поступового підбору потрібних форм, кольорів, силуетів ви зберете свій образ як мозаїку. Кожен новий елемент вашого іміджу буде тягнути за собою наступний. Світ навколо буде змінюватися разом з вами.
Важливо пам'ятати при цьому про власну індивідуальності і цінності вашої неповторної особистості , адже другої такої не було і не буде більше на нашій планеті. Постарайтеся, міняючись, не втратити свою незвичайність та індивідуальність. І якщо для досягнення вашого ідеального образу самої себе будуть потрібні певні витрати - не скупіться . 
На шляху до досконалості потрібно пам'ятати про декілька секретів краси, відомих всім самим знаменитим і привабливим жінкам світу. Справа в тому , що ми повинні правильно піклуватися про те, що нам подарувала природа. Це наша фігура, шкіра, волосся , нігті. Це те, що буде відображати ваш душевний стан, вашу внутрішню гармонію, любов і повагу до себе.
У прагненні зберегти своє багатство пам'ятайте про правильне харчування і сон , як би нудно це не звучало. Свіже повітря і позитивні емоції продовжать молодість краще найдорожчої косметики. І найголовніше - любіть себе такою, яка ви є!
завантаження...
 

Популярні поради

Як стати ідеальною дружиною

Кожна жінка прагне до досконалості. Причому, прагнення це швидше продиктовано бажанням чути з вуст коханого...

Як позбутися темних кругів/синяків під очима

Інколи, вранці, ми бачимо темні круги під очима. Однією з причин такого явища може...

Домашні маски для волосся

1. Домашня маска для всіх типів волосся. Склад: соняшникова і обліпихова олія в пропорції...

Секрети гарного волосся

Ось кілька секретів здорового і красивого волосся, які не вимагають відвідування салонів краси. Правильно...

Маски для обличчя

Для того, щоб на весіллі молода «світилася радістю» і  не лише, слід поклопотатися про...

Маленькі хитрощі нареченої.Приховуємо недоліки.

Ідеальну фігуру має, на жаль, не кожна наречена, а ось виглядати сексуально і красиво...

Фітнес для нареченої

Більше всього наречену в день весілля хвилює її зовнішній вигляд. В цей святковий день ...

Вправи для нареченої від целюліту

За допомогою вправ, що зміцнюють м'язи, можна не тільки боротися з целюлітом, але й...

Топ самих відомих інтернет-магазинів

Для початку кілька порад всім початківцям та інтернет-шопоголікам: - Вибирайте тільки перевірені магазини і...

Корисні поради

БАДЬОРІСТЬ І КРАСА ЗА ПІВГОДИНИ   Як хочеться в цей день бути неперевершеною! Але...

Інтернет магазин