завантаження...

Прикмети на весілля

altПрикмети у людей існували на всі випадки життя. Одруження, природно, не є винятком. 
А ви вірите в прикмети? Відповідь на це запитання у кожного з вас вже, напевно, є.
Доброю прикметою в день весілля вважається дощ. 
Для того щоб бути щасливою в шлюбі, наречена в день весілля повинна поплакати.
Не можна нареченому і нареченій дорогу переходити, щоб не позбавити їх удачі в житті. Якщо існує небезпека, що хтось може перейти дорогу молодятам навмисне або випадково, то дружба і дружка повинні йти трохи попереду (на півкроку) молодих. 
Нещастя спіткає молоду пару, яка оголошує про майбутній шлюб в кінці одного кварталу року, а вінчається на початку наступного.
Якщо хто-небудь із родичів або самі молоді чхнули з ранку в день весілля, наречена буде щаслива в заміжжі. 
Якщо до дня одруження наречена побачить себе в дзеркалі в повному весільному вбранні, то її спіткає невдача. Щоб цього уникнути, можна приміряти весільне вбрання, наприклад, без однієї рукавички.
 Щоб заміжжя було вдалим, вранці в день весілля наречена не повинна бачити нареченого. Нареченій слід ночувати перед весіллям або в будинку батьків, або в іншій кімнаті, якщо молоді вже живуть разом. Якщо до одруження молоді живуть окремо, то наречена повинна побачити нареченого вже повністю одягненого до весілля.

Виходьте заміж після полудня. Такі шлюби вважаються більш вдалими і довговічними. 
На весілля наречена повинна надіти що-небудь старе, що небудь нове, щось чуже, що небудь блакитне, наприклад блакитну стрічку. Вважалося, що це є знаком її любові і вірності. Під старим мається на увазі якийсь подарунок від матері. Він символізує мир і мудрість у заміжжі. Чуже - цю річ можна взяти у заміжньої жінки, щасливу в шлюбі з благословенням на хороше сімейне життя. 
Наречений з нареченою у весільний день не повинні фотографуватися окремо. Це може призвести до розлучення.
В день весілля мати нареченої передає дочці сімейну реліквію. Цей предмет наречена повинна тримати при собі, щоб забезпечити своїй родині благополуччя. 
Не варто виходити заміж у старій, чужій сукні. Зате старе взуття на нареченій принесе удачу в сімейному житті. Саме тому за день-два перед весіллям рекомендується походити в новому взутті, приготовленому до весілля. 
Перед відправленням на одруження наречена, яка бажає, щоб її сестри швидше вийшли заміж, повинна злегка потягнути за скатертину на столі.
Щоб не "вкрали" коханого, розумна наречена не повинна дозволяти подрузі ставати попереду себе перед дзеркалом. Це ж відноситься і до молодого. 
Той з майбутнього подружжя довше проживе, у кого під час вінчання свічка залишиться довшою. 
Якщо в день весілля ламається каблук, сімейне життя буде «кульгати».
Коли молоді із РАГСу підходять до святкового столу, старший член з будь-якої сім'ї повинен тричі обвести молодих навколо столу. За слов'янськими традиціями це символізує вічний зв'язок чоловіка і дружини. 
Після одруження (вінчання) молодим потрібно заглянути в одне дзеркало - це має принести удачу.
Погана прикмета - впустити обручку перш, ніж надягти її  на палець. Якщо ви все ж таки впустили кільце, то через нього протягують ниточку, яка повинна бути заздалегідь заготовлена свідками і яка збере на себе погані прикмети. Після цього обручку можна одягти. Ниточку після закінчення реєстрації потрібно спалити, сказавши при цьому: «спалиш вогонь всі мої біди і печалі». Спалює ниточку той, хто впустив обручку. 
Наречена не повинна брати порожню коробочку з-під обручок, після того, як наречений надів їй обручку. Зазвичай її бере подруга нареченої, яка бажає швидше вийти заміж. Існує повір'я, що та дівчина, яка візьме коробочку з-під обручок, вийде заміж наступною. 
 Обов'язково розбийте перший келих з шампанським на щастя.

Щоб не сваритися у шлюбі, молоді розбивають тарілку і разом переступають через осколки. 
Наречена не повинна одна переступати поріг нового будинку. Чоловік повинен перенести її на руках. Тоді молоду дружину в новому будинку все життя будуть «на руках носити». Прикмета не діє в тому випадку, якщо молоді вже живуть разом у будинку, в який приходять після одруження.
Зустрічаючи молодих із РАГСу, свекруха зі свекром підносять їм хліб-сіль. Кожен з молодят повинен відкусити шматок пирога, не торкаючись до нього руками. Той, хто відкусить більший шматок, той і буде головою сім'ї. 
Улюблена традиція всіх наречених: після закінчення весільної церемонії наречена стає спиною до гостей і кидає через голову свій весільний букет. Тій дівчині, яка зловить букет, світить швидке весілля. Як варіант, незаміжнім дівчатам можна встати в коло і чекати, поки наречена з закритими очима навмання кому-небудь кине свою фату. 
Після цього обряду новоспечений чоловік знімає з ноги своєї дружини підв'язку і також кидає за спину. Той, хто піймає підв'язку, раніше за всіх знайде супутницю життя - ця традиція не поширена на Україні. 
 Дуже важлива прикмета. Виходити заміж потрібно обов'язково в туфлях, щоб був закритий носок і п'ятка - щастя з будинку не витече. Ні в якому разі не в босоніжках - розійдетеся. Туфлі без застібок - легке народження дитини.

Цікаво знати: хочеш бути в день весілля неповторною та чарівною - тоді свадебные платья Харьков саме те, що тобі потрібно...


завантаження...
 

Популярні прикмети

Визначаємося з датою весілля. Прикмети

Незалежно від того, вибираєте ви дату разом чи хтось звалив на вас цю місію,...

Весілля у високосний рік. За і проти

З давніх часів існує безліч повір'їв, пов'язаних з високосним роком. Весільне торжество також потрапляє...

Весільні прикмети

Щоб життя молодят було заможним: - їх обсипають пшеницею або крупою (рис, пшоно), цу­керками,...

Прикмети на весілля

Прикмети у людей існували на всі випадки життя. Одруження, природно, не є винятком.  А...

Весільні обряди

Весілля зазвичай святкують після вінчання і одруження. Щоб весілля запам'яталося нареченим і гостям, сучасні...

Прикмети про весільну обручку

Купуючи обручки, потрібно вимовити: "На добре життя, на вірну сім'ю. Амінь ";   * Вважається,...

Значення квітів

Астра - символ любові, витонченість Гвоздика (звичайна) - чарівність, жіноча любов Гвоздика (рожева) -...

Весільні прикмети та обряди на удачу

Традиції говорять  Весільні прикмети та обряди передаються від покоління до покоління. Вони були пов'язані...

Деякі весільні прикмети

Слово "прикмета" має походження від дієслова "примічати", тобто помічати щось і робити відповідні висновки...

Інтернет магазин