завантаження...

Вірші на весілля. Гарний штрих для повноти подарунка


Поздоровлення у формі віршів - важлива деталь весільного торжества! Гарний вірш, вписаний в листівку або прочитаний під час торжества, додасть вашому виступу закінченість і висловить всі найтепліші побажання на адресу молодят! Як розібратися у всьому цьому різноманітті весільної поезії? Зараз дізнаємося!

Незалежно від того, на весілля ви йдете, або на весільну річницю, варто вибрати гарне привітання! До речі, якщо ви шукаєте,  не тільки вірші на весільну тематику , але й актуальну на сьогодні  військову - загляньте сюди  стихи о войне. Варіантів там море, а вітальні рядочки підберемо прямо зараз.

Нареченому і нареченій

Сама урочиста подія в житті кожної людини! І як потім, через багато років, приємно згадувати всі деталі свята, переглядаючи відео, фотографії і перечитуючи весільні листівки! Не варто відмовлятися від епістолярного жанру! Вписати власноруч красиві рядочки в листівку або картку - хвилинна справа, а пам'ять залишиться на довгі роки! Не варто вибирати примітивні варіанти, розтиражовані друкованою продукцією. Тут, як і при виборі подарунка варто проявити терпіння і наполегливість, щоб у підсумку вибрати ідеальний варіант. Так само не полінуйтеся дочитати текст до кінця, іноді в ньому буває дуже сумна кінцівка, яка ну ніяк не вписується у формат торжества! Можна вибрати веселий вірш, або, навпаки, ніжно-романтичний. І обов'язково враховуйте формат весілля! Адже парі байкерів, чиє весілля пройде на колесах в шкіряних костюмах, навряд чи сподобається сльозливий твір на листівці в рожевих тонах! 

Батькам

Якщо ви плануєте зачитувати своє привітання як тост під час банкету, то, крім самого вірша для молодих не зайвим буде згадати і батьків. Адже якщо не було б їх, не було б зараз цього чудового свята! Батьки, які виростили чудових дітей, гідні величезної поваги. Кілька рядків, присвячених саме їм, будуть вельми до речі.

Трохи про дітей

Багато пар мріють про дітей! Наші молодята - не виняток? Відмінно! У віршованому вітанні можна згадати діток, яких вони неодмінно народять у щасливому шлюбі. 

Жартівливі поздоровлення

Не можна проходити повз прикольні і веселі привітання на весілля! Адже це весела подія, чи не так? Ось і давайте не будемо розводити нюні, а підберемо самий відпадний вірш, в якому зберуться тільки найкращі побажання в самій веселій формі! Тільки, вибираючи прикольні віршики, не переборщіть з гумором. Сьогодні солодка парочка особливо нервова, може і образитися.