завантаження...

Весільні сукні навесні: модні тенденції

весільна сукняВесна - це особлива пора року. Після довгої зими, нам завжди хочеться оновити гардероб. Причому під час шопінгу вибираємо ми, як правило, легковажний і романтичний стиль в одязі. Теж стосується і весняних весільних суконь. Вони відрізняються, легкими тканинами, багатошаровістю, і легковажними рішеннями в силуеті. Як же вибрати по-справжньому весняну весільну сукню? Ми пропонуємо на вибір тобі кілька варіантів:

1. Квіти

Навесні розквітає все: природа, любов і навіть твій настрій. Тому цілком логічно, що саме квіти в першу чергу асоціюються з цією порою року. Починаючи від квітів сакури і нашої звичайної вишні, і закінчуючи тюльпанами і півоніями - все це ідеально відображає саме весняний настрій. Тому, готуючись до весілля навесні, звертай уваги в першу чергу на весільні сукні з квітковими принтами, вишивкою і накладними елементами. Буйством весняної природи надихнулися багато дизайнерів весільних суконь, тому ти без зайвого клопоту знайдеш такі сукні.


весільна сукнявесільна сукня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Легкі і світлі тканини

Сама весна диктує свої правила у весільній моді. Легкі і повітряні тканини, такі як шифон, органза, шовк, ідеальні для весняного весілля. Вони додають якусь особливу романтичність і тендітну жіночність образу нареченої. Причому краще всього, якщо весільна сукня буде білого, молочного та інших близьких до них відтінків. Світлі тони - це якраз актуальний варіант для весни. Тому постарайся стримувати свої екстремальні пориви, віддаючи переваги все-таки класичним кольорам  весільного плаття.

весільна сукнявесільна сукня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Багатошаровість

Якщо квіти - занадто жіночно, а повітряні тканини - занадто легковажно, то придивись до багатошарових весільних суконь. Вони додають нареченій чарівності і пристрасті, при цьому зберігаючи ніжний і грайливий образ. Сукні з багатошаровими спідницями не зникають з поля зору популярних весільних дизайнерів. Все більше і більше варіацій вони пропонують модним нареченим.

весільна сукнявесільна сукня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Коротка довжина

Cвадебные платья короткої довжини вже не рідкість і не новина. Але, тим не менш, вони на вершині весільних хіт-парадів і не здають своїх позицій. Що вже говорити про весняну весільну моду, коли тепла погода спонукає до рішучих нарядів. Тим паче саме час показати свої ідеальні ноги весняному сонечку. Короткі весільні сукні ідеально підходять для весілля навесні за настроєм, за загальним образом і чарівностю. Починай вибір з відвертого міні, і шукай оптимальну довжину для твоєї фігури. Навіть якщо ти зупинишся на довжині «міді», твоє плаття все одно відобразить всю пишноту і романтичність твого весняного весілля.

весільна сукня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ми звикли до спокійних і стриманих весільних суконь. Але мода не стоїть на місці. І  весняні колекції пропонують нареченим усього світу відійти від стандартів, перейнятися весняним свіжим повітрям і яскравим сонцем. Що ж вони пропонують натомість? Грандіозні весільні сукні у всіляких варіаціях. Залишилося тільки вибрати одну.

завантаження...
 

Сезони для весілля

Все для весілля весною

Весняне весілля

Кінець зимі , у свої права впевнено вступає весна. Біжать струмки, співають пташки, мурчать коти,...

Весільні сукні навесні: модні тенденції

Весна - це особлива пора року. Після довгої зими, нам завжди хочеться оновити гардероб....

Весілля навесні: чотири тренда весільних зачісок

Будуар-стиль  Недбало укладене волосся і природний стиль все ще в моді. Він надає образу...

Весняні квіти на твоєму весіллі

  Тюльпани Дуже гарні сезонні квіти. Величезний мінус яких у тому, що перебуваючи в...

Якщо весілля навесні ...

Час, коли розквітає природа, якось самий собою напрошується на весілля. Це незаперечна королева кохання....

10 способів зробити твоє весняне весілля ще більш весняним

1. Підбери відповідну кольорову гаму твого весілля: зелений + рожевий, блакитний + жовтий, мікс...

Плюси і мінуси весняного весілля...Прикмети...

Весілля ранньою весною, як і взимку не дуже популярне. Адже кому хочеться топати по...

Краса нареченої: модні тенденції весняного сезону

Незалежно від того, чи будете ви робити весільний макіяж самостійно або звертатися до послуг...

Інтернет магазин