завантаження...

Кавове весілля

Кавове весілляУ травні 2012 року однією з весільних компаній був успішно реалізований один із найцікавіших проектів весняного сезону - тематичне "Кавове весілля", або, як ми її назвали - "Навколо світу з чашкою кави".

Чому молодята обирають таку тему, як "Кавове весілля"?

У більшості випадків - тому що вони люблять каву і їм близька колірна (кавова) гамма.

У нашому випадку - і те, і інше, і третє! Молодята (Олексій та Ольга), крім усього перерахованого, ще й працюють у кавовому бізнесі.

Організація весіль в кавовій стилістиці на весільному ринку не дивина, але в нашій практиці це був перший подібний випадок і дуже вдалий. Ми з величезним інтересом занурилися в кавову тематику і у все те, що було пов'язано з кавою, тому що нам завжди приємно створювати щось нове, ще ніким не сказане.

Хотілось би відзначити органічну послідовність і логічну побудову весільного дня молодят, відзначити всі дрібниці, атрибутику, тематичні аксесуари для фотосесій. На цьому весіллі не було незначних дрібниць. Вся увага була прикута до деталей, які створювали єдину атмосферу і цілісну картину всього весільного торжества. 

На всіх етапах весільного дня молодят супроводжувала в тому, чи іншому вигляді кавова стилізація, атрибутика. Це було тонко, добірно і ненав'язливо.

Оформлення залу було вкрай незвичайним і не могло залишити нікого байдужим. Забігаючи наперед, скажемо, що це весілля увійшло в презентацію наших оформлювачів-флористів, яка була показана в шоу "Весільний Експерт", серед кращих і самих незвичайних робіт по весільному концептуального оформленню в рамках виставки "Moscow Wedding Fair-2012" на Московській Весільної Тижні . 

Багатофункціональний вийшов кавовий банер для молодят, на тлі якого сиділи молодята. Крім того, що він був повністю витриманий в кавовому стилі і органічно вписався в інтер'єр ресторану, - баннер ще і являв собою наочний план тематичного розсадження гостей, яким дісталися столики в концепції країн-виробників кави (Ефіопія, Еквадор, В'єтнам, Гондурас, Куба і . т.д.)

Кавові дерева, повсюду кофе в зернах, мішки з кавою і навіть зустріч молодят з чашечками кави, замість шампанського - все це створювало настрій і було по-справжньому незвично і колоритно. 

Також не можна не відзначити роботу весільного ведучого Романа Акімова, який підготував для молодят цікаву авторську програму, розробивши зі своєю командою - діджеєм і віджеєм нову конкурсну програму, придумавши 10 конкурсів на кавову тематику різного формату: від інтелектуальних і музичних, до танцювальних, естафетних і конкурсів з кавовим hand-made.

Від усієї душі вітаємо Олексія і Ольгу з Днем Весілля, бажаємо міцної і дружної сім'ї величезного щастя, радості, благополуччя і завжди - смачної і гарної кави!

завантаження...
 

Популярні сценарії

Сценарій проведення весілля

— Здрастуйте, гості дорогі! Весілля — справа не жартів­на, тривала! Тому займайте місця зручніше...

Сценка сватання

У неділю після обіду наречений з старостами йде до батьків нареченої. Старости приносять хліб...

Сценарій викупу нареченої. Біля дверей будинку

Біля дверей будинку (якщо будинок багатоповерховий - біля входу в під'їзд) нареченого і його...

Випробування нареченого. Сходи до раю

Якщо в будинок нареченої ведуть сходи, то вони стають однією із численних перешкод на...

Випробування нареченого. Перевірка на щедрість

1-й варіант У центрі кімнати стоїть стіл. Нареченому пропонують по­части на кожний край по...

Випробування нареченого. Оголошення

На двері під'їзду будинку, де живе наречена, при­кріплюється аркуш у формі оголошення з таким...

Випробування нареченого. Три бажання

Подружки нареченої стають біля дверей із порожньою склянкою в руках і звертаються до нареченого...

Випробування нареченого. Чарівна квіточка

Для цього випробування потрібно заготовити з паперу квітку із сімома різнобарвними пелюстками. На кожному...

Випробування нареченого. Покажи-но силу…

Здавна було прийнято перевіряти силу молодця. Ви теж можете влаштувати таку перевірку. Для цього...

Випробування нареченого. Найкоштовніший подарунок

Щоб провести цей кон­курс, вам знадобиться всьо­го-на-всього таз (бажано побільше). Його ставлять на шляху...

Інтернет магазин