завантаження...

Чи потрібен тамада на весіллі?

 Запрошувати на свято шановну і веселу людину, яка вміє завжди підняти настрій і в потрібний момент вимовити якісний тост або жарт, перетворити нудне застілля в веселий захід, цей прекрасний звичай, який прийшов до нас з теплої і темпераментної Грузії.
Тамада - це творча людина і актор, який створює і контролює проведення розважальних програм та урочистих зустрічей. Це може бути весілля, ювілей або корпоративне свято.

Багато хто сумнівається в потребі послуг тамади, і взагалі не знають і не розуміють які потрібно ставити перед ним завдання і вимоги. Але свято не може бути повноцінним і насиченим без веселого і продуманого ведучого.

Справжній професіонал завжди дбає про свою репутацію і завжди має невелике «портфоліо». Весільне агентство завжди має в робочому штаті людину, яка відповідальна за проведення торжества, але бажано переконатися в її компетентності, і попросити відео з її роботами, а ще краще поспілкуватися з нею особисто. У вас з'явиться можливість особисто переконатися в її компетентності і бути впевненим у своєму виборі, адже для винуватців торжества і для гостей це пам'ять на все життя. Також, можна за рекомендацією ваших друзів або знайомих знайти хорошого тамаду. Він повинен бути привабливий, мати приємний голос, одним словом викликати у Вас тільки позитивні емоції. Відмінний  тамада киев  дотепний, має добре поставлений голос і граціозні рухи, здатний розважати і контролювати гостей, вміє красиво імпровізувати і створювати цікавий експромт. Тамада, в першу чергу, повинен бути хорошим психологом, адже на святі душі, всякі бувають ситуації, весілля може перетворитися в бурхливий конфлікт, п'янку або бійку. Умілий професіонал своєї справи не допустить цього і не дасть перетворити весілля в балаган.

Справжній професіонал своєї справи повинен уміти врегулювати будь-яку ситуацію і не бути нав'язливим по відношенню до гостей. Його завдання зробити все, щоб весілля не перетворилася на банальне застілля «випити-закусити». В першу чергу, він повинен взяти до уваги інформацію про гостей, які будуть присутні на святі, щоб йому було легко орієнтуватися у святковій обстановці. Тамада - не зірка програми, і повинен не забувати про головних учасників, а акцентувати увагу на їх позитивні сторони і вміло обійти гострі кути. Досвід у цій нелегкій справі приходить не відразу, тому рекомендуємо вам звернути увагу на вік, і не брати молодого молодика, а взяти на цю роль почесну людину з репутацією. Хороший тамада коштує чималих грошей, але саме він все зробить так, щоб цей день запам'ятався всім приємними спогадами на все життя, адже весілля переграти неможливо.

Поставтеся до вибору тамади уважно, адже хороший тамада перетворить ваше весілля в прекрасне театралізоване шоу, яке запам'ятатися надовго вам і вашим гостям!
завантаження...
 

Популярне для тамади

Жартівливі питання

1. Що в Бориса спереду, а в Гліба позаду? (Літера «б».) 2. Як зістрибнути...

Дипломи на весіллі

Диплом нареченої (П.І.Б. нареченої) закінчила в 200... році ... державний університет сімейного будівництва й...

Клятви молодят

КЛЯТВА НАРЕЧЕНОЇ Перед обличчям своїх родичів і товаришів урочисто кля­нуся, що мій чоловік буде...

Десять заповідей свекрусі

1. Не забувай про те, що невістка — істота ніжна й потре­бує постійної опіки...

Технічні паспорти молодят

Технічний паспорт дружини Ця модель, що одержує зараз назву дружина — …(П. І. Б.),...

Десять заповідей тещі

1. Полюби зятя свого, тоді й сина придбаєш, і дочку не втратиш. 2. Не...

Інші весільні документи

Постанова товариства холостяків Нам дуже важко це усвідомлювати, але ми зазнали важ­кої втрати. Сьогодні...

Корисні поради молодятам

- Наречений, купи машину, тому що носити все життя свою жінку на руках утомливо....

Поради нареченій від мудрої свекрухи

- Не турбуй чоловіка, коли він їсть: усі проблеми краще вирішуються на ситий шлунок....

Десять заповідей чоловікові

1. Прислухайся до порад дружини, але роби по-своєму. 2. Дружину бережи, не обтяжуй домашньою...

Інтернет магазин