завантаження...

Що потрібно знати при виборі тамади?

при виборі тамадиПідготовка до весілля йде повним ходом. Ось вже складений список гостей на весілля , обраний ресторан для весільного банкету. А ще потрібно зробити і підготувати стільки дрібниць, врахувати стільки нюансів!

Цілий вир подій. У ньому можна закрутитися і забути про одне з найбільш важливих складових незабутнього свята - про послуги тамади.

Послуги тамади на весіллі , їх різноманітність і якість, залежать від професіоналізму ведучого. Він, як диригент великого оркестру керує всім дійством весільного дня. Якщо диригент справжній фахівець своєї справи, то оркестр гратиме віртуозну, гармонійну музику, яка не залишить нікого байдужим. Таке ж яскраве і незабутнє враження буде виробляти і ваше свято. 

Однак, якщо тамада не професійний, то навіть при найкращій організації вашого свята, враження будуть зіпсовані, потрібні моменти не акцентовані, а гості незадоволені. Тому тамада - один з найбільш важливих людей на вашому весіллі. Саме від тамади буде залежати як ваш настрій, так і настрій кожного вашого гостя.

До вибору тамади потрібно підходити з усією ретельністю. Не залишайте вибір ведучого весілля наостанок, інакше ви ризикуєте запізнитися, оскільки вибирати вже буде ні з кого, а найкращі ведучі будуть зайняті на інших весіллях.

Послуги грамотних або, якщо хочете, віртуозних фахівців замовляють за кілька місяців, навіть до півроку, до призначеного торжества. Крім того, досвідчений тамада може допомогти з вибором фотографа та відеооператора. У той же час, чим раніше буде обраний тамада, тим більше виникає можливостей для того, щоб зробити весілля яскравим і неповторним.

По-перше, тамада зможе краще дізнатися пару, їх особливості, особливості гостей, і зробити унікальний сценарій саме для цього весілля.

По-друге, в такому випадку, у тамади буде час і можливість організувати тематичне весілля.

Перелік послуг тамади на весіллі розрізняється залежно від торжества. Також різному виконання одних і тих же традицій, обрядів і конкурсів. В даному випадку, слід звертати увагу на важливі деталі для кожного тамади: наскільки оригінальні у тамади конкурси, анекдоты, а наскільки вони традиційні. А головне, як ті чи інші конкурси можуть бути сприйняті вашими гостями.

Варто зазначити, що цікаве весілля виходить тоді, коли є баланс між традиційними обрядами, необхідними в такому торжестві як весілля, і оригінальністю, необхідної для того, щоб підкреслити особливість саме вашої пари.

Зазвичай, надмірне слідування традиціям може привести до формалізму і нудьги, а надлишок оригінальності - затьмарить відчуття стародавнього таїнства під назвою весілля. Поставтеся до вибору тамади з усією серйозністю і відповідальністю. Пам'ятайте, це один з найважливіших днів вашого життя, і він повинен стати незабутнім!

завантаження...
 

Популярне для тамади

Жартівливі питання

1. Що в Бориса спереду, а в Гліба позаду? (Літера «б».) 2. Як зістрибнути...

Дипломи на весіллі

Диплом нареченої (П.І.Б. нареченої) закінчила в 200... році ... державний університет сімейного будівництва й...

Клятви молодят

КЛЯТВА НАРЕЧЕНОЇ Перед обличчям своїх родичів і товаришів урочисто кля­нуся, що мій чоловік буде...

Десять заповідей свекрусі

1. Не забувай про те, що невістка — істота ніжна й потре­бує постійної опіки...

Технічні паспорти молодят

Технічний паспорт дружини Ця модель, що одержує зараз назву дружина — …(П. І. Б.),...

Десять заповідей тещі

1. Полюби зятя свого, тоді й сина придбаєш, і дочку не втратиш. 2. Не...

Інші весільні документи

Постанова товариства холостяків Нам дуже важко це усвідомлювати, але ми зазнали важ­кої втрати. Сьогодні...

Корисні поради молодятам

- Наречений, купи машину, тому що носити все життя свою жінку на руках утомливо....

Поради нареченій від мудрої свекрухи

- Не турбуй чоловіка, коли він їсть: усі проблеми краще вирішуються на ситий шлунок....

Десять заповідей чоловікові

1. Прислухайся до порад дружини, але роби по-своєму. 2. Дружину бережи, не обтяжуй домашньою...

Інтернет магазин