завантаження...

Тамада на весілля: як не помилитися у виборі

Весілля - одна з найбільш важливих подій в житті кожної людини, відповідно, воно вимагає особливо ретельної підготовки. Часто трапляється так, що молоді та їх батьки просто губляться у виборі складових цього свята, які на сьогоднішній день представлені дійсно в дуже широкому асортименті. Як показує практика, організація весілля своїми власними силами далеко не завжди має ті позитивні результати, про які мріялося, тому краще всього в цій нелегкій справі скористатися допомогою справжніх професіоналів. Сучасний ринок подібних послуг переповнений пропозиціями, тому тут головне не помилитися у виборі і тамада на весілля повинен бути справжнім фанатом своєї справи і мати великий досвід роботи, тільки в цьому випадку свято вийде по-справжньому якісним.

Отже, розглянемо ті основні моменти, які слід врахувати, вибираючи ведучого на своє весілля. По-перше, необхідно в першу чергу вирішити для себе, хто буде тамадою на весіллі - жінка або чоловік, після чого вибрати кілька кандидатур на пост « диригента » найголовнішого дня у вашому житті. При складанні списку претендентів також слід звертати увагу на такі критерії, як вартість наданих послуг, досвід роботи та відгуки клієнтів. По-друге, рекомендується зустрітися з кожним з потенційних ведучих вашого весілля, причому не на передодні урочистості, а за кілька місяців до цього, і при зустрічі уточнити у нього наступні моменти: які варіанти сценаріїв тамада може запропонувати, які конкурси маються в його арсеналі ( в тому числі і для дітей), чи готовий тамада працювати додатковий час і скільки це буде коштувати, чи є у тамади музичний супровід у вигляді живих музикантів та багато інших питань.

По-третє, окрім ознайомлення з відгуками клієнтів ведучого рекомендується переглянути результати його роботи у вигляді фото- або відео- матеріалів, щоб побачити в якому стилі працює тамада і на скільки він професійний. По-четверте, важливо звернути увагу на такі якості конферансьє, як відмінна дикція, здатність швидко і красиво сформулювати думку, гідний зовнішній вигляд, наявність у тамади спеціальної освіти ( музичної , психологічної і т.д.) , а також властивих тільки його програмі і сценаріям «родзинок ». По-п'яте, дійсно професійний тамада обов'язково попросить у молодят список всіх гостей, з точним зазначенням у ньому прізвищ, імен та по батькові, їх віку, ступінь споріднення, а можливо і приблизних сфер інтересів. Це потрібно, щоб під час здійснення урочистої програми не поставити в незручне становище ні себе, ні молодих, ні гостей.

Отже, яким же має бути по-справжньому хороший  ведущий на празднике ? Професійний ведучий - це людина, яка не нав'язує бездоказово свої послуги, має різні варіанти святкової програми, має знайомих серед талановитих музикантів, фотографів, водіїв, власників ресторанів і т.д. Крім цього, тамада повинен проявляти інтерес до кожного заходу окремо, іншими словами, підходити до конкретного свята індивідуально, а не шаблонно.

Пам'ятайте, що весілля - це не просто свято, не просто урочистий захід. Весілля - це особливо важлива подія у житті молодих. Часто трапляється так , що неприємності , неточності або помилки під час самого торжества переходять у подальше сімейне життя нареченого і нареченої, і щоб уникнути цього, потрібно не помилитися у виборі тамади, від якого насправді буде залежати дуже і дуже багато чого в цей день.
завантаження...
 

Популярне для тамади

Жартівливі питання

1. Що в Бориса спереду, а в Гліба позаду? (Літера «б».) 2. Як зістрибнути...

Дипломи на весіллі

Диплом нареченої (П.І.Б. нареченої) закінчила в 200... році ... державний університет сімейного будівництва й...

Клятви молодят

КЛЯТВА НАРЕЧЕНОЇ Перед обличчям своїх родичів і товаришів урочисто кля­нуся, що мій чоловік буде...

Десять заповідей свекрусі

1. Не забувай про те, що невістка — істота ніжна й потре­бує постійної опіки...

Технічні паспорти молодят

Технічний паспорт дружини Ця модель, що одержує зараз назву дружина — …(П. І. Б.),...

Десять заповідей тещі

1. Полюби зятя свого, тоді й сина придбаєш, і дочку не втратиш. 2. Не...

Інші весільні документи

Постанова товариства холостяків Нам дуже важко це усвідомлювати, але ми зазнали важ­кої втрати. Сьогодні...

Корисні поради молодятам

- Наречений, купи машину, тому що носити все життя свою жінку на руках утомливо....

Поради нареченій від мудрої свекрухи

- Не турбуй чоловіка, коли він їсть: усі проблеми краще вирішуються на ситий шлунок....

Десять заповідей чоловікові

1. Прислухайся до порад дружини, але роби по-своєму. 2. Дружину бережи, не обтяжуй домашньою...

Інтернет магазин