завантаження...

Вибираємо тамаду на весілля: поради молодим


Як не крути, а вирішення проблеми з тамадою на весіллі в авральному режимі, тобто коли до одруження залишилися лічені дні - не кращий варіант. Якщо ви, звичайно, не зірка шоу-бізнесу і у вас не стоїть черга з таких же знаменитих друзів-професіоналів, готових по дружбі зробити з вашого весілля незабутнє свято. У решті випадків про такий вельми важливий, можна сказати навіть - ключовий момент на весіллі- потрібно подбати заздалегідь, мінімум за місяць-два до одруження. Адже, як правило, у хороших ведучих всі дні розписані, і тут діє правило: чим раніше зайнятися пошуком тамади, тим ширше вибір.

Простіше всього вибирати тамаду з власного досвіду, якщо вам сподобався хтось  на весіллі ваших друзів, або ж за рекомендацією знайомих. Якщо цей шлях завів у глухий кут, беріться за пошуки в мережі. В інтернеті існує безліч каталогів, сайтів, присвячених весіллю, весільних порталів, де можна знайти тамаду на будь-який смак і гаманець. Наприклад, тамаду можна підшукати у відповідному розділі каталогу порталу  http://pikan.com.ua/tamada_na_vesillyah.html.

Суттєву допомогу у виборі ведучого можуть надати ресторани і кафе, де ви плануєте весільний банкет. Як правило, у будь-якому такогму закладі є в запасі пара-трійка перевірених і добре себе зарекомендуваних ведучих.

Перед тим, як визначитися з вибором, виберіть кілька кандидатів і проведіть зустрічі або зідзвоніться з кожним з них. Обов'язково з'ясуйте відповіді на наступні питання:

- Вартість послуг - скільки годин роботи ведучий включає в свій пакет, яким чином оплачується «переробка» і т.п. - Тобто, головне фінансове питання

- Що включається у вартість: музика, ансамбль, танцювальний гурт - як правило, багато провідних ведучих пропонують комплексні послуги

- Вивчіть портфоліо - це, як правило, відео з минулих весіль, що дає об'єктивне уявлення про рівень ведучого, його креативность, сценарії весіль, незаїжджені конкурси і т.п.

- Яке саме сприяння потрібно тамаді з вашого боку, яку допомогу він вимагатиме від вас в процесі підготовки весільного торжества

Після цього виберіть найбільш підходящий для вас варіант. Обов'язково сплануйте контрольні зідзвони - навіть якщо ви на всі 100% впевнені в порядності обраного ведучого, ніколи не зайвим буде нагадати йому про домовленість. Мало які випадки бувають!

Обов'язки тамади на весіллі

Тамада - людина, від якої залежить реалізація весільного сценарію. Це важливо! Якщо сценаристом торжества може бути хто завгодно, навіть ви самі - ніхто не забороняє вам вносити в сценарій своє бачення, то режисером дійства виступає саме тамада, і від нього, по суті, залежить все.

Тамада виступає розпорядником - він командує гостями, музикою, самими молодими і їх численними родичами. Тамада зобов'язаний надавати слово для привітань, визначати час танців і застіль, організовувати гостей та керувати церемоніальними діями, визначати час для дарування подарунків, проводити конкурси та веселі вікторини.
завантаження...
 

Популярне для тамади

Жартівливі питання

1. Що в Бориса спереду, а в Гліба позаду? (Літера «б».) 2. Як зістрибнути...

Дипломи на весіллі

Диплом нареченої (П.І.Б. нареченої) закінчила в 200... році ... державний університет сімейного будівництва й...

Клятви молодят

КЛЯТВА НАРЕЧЕНОЇ Перед обличчям своїх родичів і товаришів урочисто кля­нуся, що мій чоловік буде...

Десять заповідей свекрусі

1. Не забувай про те, що невістка — істота ніжна й потре­бує постійної опіки...

Технічні паспорти молодят

Технічний паспорт дружини Ця модель, що одержує зараз назву дружина — …(П. І. Б.),...

Десять заповідей тещі

1. Полюби зятя свого, тоді й сина придбаєш, і дочку не втратиш. 2. Не...

Інші весільні документи

Постанова товариства холостяків Нам дуже важко це усвідомлювати, але ми зазнали важ­кої втрати. Сьогодні...

Корисні поради молодятам

- Наречений, купи машину, тому що носити все життя свою жінку на руках утомливо....

Поради нареченій від мудрої свекрухи

- Не турбуй чоловіка, коли він їсть: усі проблеми краще вирішуються на ситий шлунок....

Десять заповідей чоловікові

1. Прислухайся до порад дружини, але роби по-своєму. 2. Дружину бережи, не обтяжуй домашньою...

Інтернет магазин