завантаження...

Як правильно вибрати тамаду на весілля: поради?

alt
Якщо ви бачите хоча б кілька відмінностей між весіллям і просто колективною п'янкою, необхідно запросити хорошого тамаду. Тамада - це той, хто відповідає за організацію застілля і гарний настрій ваших гостей, артист, одним словом, який не дасть вам заснути або напитися в драбадан.

Хорошого тамаду можна, звичайно, пошукати серед своїх родичів, але краще звернутися до професіоналів, які знають свою справу. Отже, послідовність ваших дій при виборі тамади:

Беремо газету, обдзвонюємо всі оголошення і прицінюємося. Важливо не тільки звернути увагу на ціну, але і співвіднести її з пропонованими послугами. А послуги можуть бути самі різні: проведення вечора зі штучним (електронним) музичним оформленням, з гармоністом-баяністом-акордеоністом, з ансамблем; в команді з відео-оператором і без нього і багато інших варіантів.

Відбираємо декілька відповідних варіантів і домовляємося про зустріч.

При зустрічі з тамадою просимо його продемонструвати свої можливості, розповісти, що він зазвичай робить на заходах (які конкурси проводить, яку музику вибирає, який асортимент можливих сценаріїв) і обов'язково попросіть показати відео з його  працею.

Слухаємо і дивимось не просто розкривши рот і развісивши вуха, а примічаємо деталі: банально або яскраво працює артист, як і що він співає, на яких музичних інструментах грає, як і що говорить (мова повинна бути чіткою, красивою, правильною, тамада не повинен заїкатися або матюкатися), чи пристойно виглядає, взагалі, тверезий він чи п'яний.

Вибрали тамаду - обговоріть з ним деталі проведення вашого весілля. По-перше, висловіть йому свої побажання щодо музики, кількості та якості жартів, конкурсів, тостів, уточніть ступінь офіційності заходу і спільно визначте, яким буде сценарій: офіційним, з жартами-примовками, конкурсами, піснями-танцями, у віршах  стихи на заказ  або в прозі.

Забронюйте послуги тамади, сповістивши його про дату вашого весілля та про те, що хочете почути стихи на заказ. Домовляйтеся з тамадою не пізніше ніж за тиждень до весілля. Хороші фахівці у своїй справі завжди нарозхват.

Відвідаєте тамаду за день до весілля, щоб обговорити всі деталі (наприклад, скільки буде коштувати кожна додаткова година його роботи, якщо ви запитаєте продовження банкету) і внесіть передоплату: половину суми вартості послуг тамади.
завантаження...
 

Популярне для тамади

Жартівливі питання

1. Що в Бориса спереду, а в Гліба позаду? (Літера «б».) 2. Як зістрибнути...

Дипломи на весіллі

Диплом нареченої (П.І.Б. нареченої) закінчила в 200... році ... державний університет сімейного будівництва й...

Клятви молодят

КЛЯТВА НАРЕЧЕНОЇ Перед обличчям своїх родичів і товаришів урочисто кля­нуся, що мій чоловік буде...

Десять заповідей свекрусі

1. Не забувай про те, що невістка — істота ніжна й потре­бує постійної опіки...

Технічні паспорти молодят

Технічний паспорт дружини Ця модель, що одержує зараз назву дружина — …(П. І. Б.),...

Десять заповідей тещі

1. Полюби зятя свого, тоді й сина придбаєш, і дочку не втратиш. 2. Не...

Інші весільні документи

Постанова товариства холостяків Нам дуже важко це усвідомлювати, але ми зазнали важ­кої втрати. Сьогодні...

Корисні поради молодятам

- Наречений, купи машину, тому що носити все життя свою жінку на руках утомливо....

Поради нареченій від мудрої свекрухи

- Не турбуй чоловіка, коли він їсть: усі проблеми краще вирішуються на ситий шлунок....

Десять заповідей чоловікові

1. Прислухайся до порад дружини, але роби по-своєму. 2. Дружину бережи, не обтяжуй домашньою...

Інтернет магазин