завантаження...

Як розгадати поганого тамаду?

Щоб весільне торжество, не дай боже, не провалилося, треба дуже уважно підходити до вибору тамади. Серед провідних весільних вечорів бувають і такі, хто просто хоче заробити грошей, не вкладаючи в цю справу ні душу, ні серце. Такого тамаду треба розгадати ще в процесі переговорів. Отже, на що звернути увагу при зустрічі та  заказе тамады?

Перше. Якщо ви прийшли на зустріч з кандидатом на цю роль і вас зустрів пом'ята людина, яка, судячи по запаху, вже встиг похмелитися з ранку, то треба відразу ж йти,  не починаючи навіть розмову. І так все зрозуміло. Інакше ви можете почути історію про те, що вчора було дуже важливий захід, а взагалі-то він практично зовсім не п'є, тим більше на весіллі, і т.п. Але де гарантія, що вас не обманюють? Такий горе-тамада може зіпсувати ваше свято!

Друге. Поцікавтеся, скільки весіль ваш можливий тамада вже провів? Як давно він цим займається? Досвід - важлива річ. Якщо почуєте у відповідь, що ваше весілля - перше , то варто задуматися. Чи хочете ви опинитися в ролі піддослідних кроликів у "студента- практиканта"?

Третє. Ви чуєте від тамади, який він чудовий і  кумедний, майстер своєї справи, до нього черга з молодят на три місяці вперед розписана. Потім просите його показати запис  якого-небудь весілля, щоб подивитися і переконатися в тому, що почули. У відповідь людина говорит , що у нього немає записів, він їх роздав і т.д. Значить, перед вами не професійний тамада. Вам обов'язково покажуть запис весілля, якщо є що показати!

Четверте. Ви просите потенційного ведучого вимовити його вступну промову. Якщо він починає говорити завченими віршами, штампованими фразами, то, швидше за все, весь його сценарій просто скачаний з інтернету. Небезпека в тому, що такий тамада не зможе імпровізувати, він буде говорити, може бути, і пафосно, але нудно. Такі слова не дійдуть до серця, не чіпатимуть душу.

П'яте. Коли ви попросите тамаду що-небудь сказати, зверніть увагу на його промову. Це важливий індикатор визначення його професійного рівня. Якщо, припустимо, людина каже на молодіжному сленгу, використовуючи зрозумілі вам слова, подумайте про те, що на весільному увечорі будуть мами і тати, можливо, бабусі й дідусі. Чи сподобається їм така лексика?

В принципі, цих п'яти ознак достатньо, щоб розгадати поганого тамаду, а знайти хорошого.
завантаження...
 

Популярне для тамади

Жартівливі питання

1. Що в Бориса спереду, а в Гліба позаду? (Літера «б».) 2. Як зістрибнути...

Дипломи на весіллі

Диплом нареченої (П.І.Б. нареченої) закінчила в 200... році ... державний університет сімейного будівництва й...

Клятви молодят

КЛЯТВА НАРЕЧЕНОЇ Перед обличчям своїх родичів і товаришів урочисто кля­нуся, що мій чоловік буде...

Десять заповідей свекрусі

1. Не забувай про те, що невістка — істота ніжна й потре­бує постійної опіки...

Технічні паспорти молодят

Технічний паспорт дружини Ця модель, що одержує зараз назву дружина — …(П. І. Б.),...

Десять заповідей тещі

1. Полюби зятя свого, тоді й сина придбаєш, і дочку не втратиш. 2. Не...

Інші весільні документи

Постанова товариства холостяків Нам дуже важко це усвідомлювати, але ми зазнали важ­кої втрати. Сьогодні...

Корисні поради молодятам

- Наречений, купи машину, тому що носити все життя свою жінку на руках утомливо....

Поради нареченій від мудрої свекрухи

- Не турбуй чоловіка, коли він їсть: усі проблеми краще вирішуються на ситий шлунок....

Десять заповідей чоловікові

1. Прислухайся до порад дружини, але роби по-своєму. 2. Дружину бережи, не обтяжуй домашньою...

Інтернет магазин