завантаження...

Як вибрати ведучого на весілля? Критерії вибору тамади.


У своєму житті кожен з нас святкує безліч подій - дні народження, ювілеї, державні свята. Але є одне торжество, яке проходить лише раз, і воно заслуговує бути проведеним по вищому рівню. Це весілля. У нашій країні такому торжеству приділяють особливу увагу, запрошують більше сотні гостей і, звичайно ж, замовляють ведучого - тамаду.
Можна сміливо зазначити, що вдало підібраний тамада на весілля - це 90 відсотків успіху події. Така людина відповідальна за настрій, веселощі, жарти. Одним словом, він повинен постійно чимось зацікавлювати публіку, щоб вони не нудьгували.

Замовити тамаду в наші дні нескладно. Є десятки пропозицій в мережі інтернет, але тут же з'являється ризик замовити послуги непрофесійного фахівця. Такий ведучий не зможе якісно провести подія. Якщо гроші можна буде повернути, то заново зіграти весілля неможливо.

Відповідно слід уникнути замовлення непрофесійного тамади і звернути увагу на те, за якими параметрами слід підібрати ведучого.

Вік

Ніхто не звертає уваги на такий параметр, але він є одним з головних. Якщо тамаді менше 25 років, то від послуг такого фахівця слід відмовитися.

Як правило, молоді хлопці та дівчата не можуть провести подію весело для всіх вікових категорій гостей. Їм просто не вистачає життєвої мудрості і досвіду.

Портфоліо

Як вибрати ведучого для весілля, якщо про нього нічого не знаєш? Професійний ведучий матиме портфоліо, де представлені знімки та відеозаписи раніше проведених урочистостей. Побачити яку кількість жартів використовує фахівець, чи є експромт в роботі.

Переглянувши портфоліо, можна буде самостійно оцінити наскільки професійна людина і чи можна їй довірити своє весілля.

Відгуки та рекомендації

У мережі інтернет можна знайти чимало відгуків про роботу того чи іншого фахівця, наприклад тут  http://popov-mc.com.ua. Слід прочитати їх всі і сформувати думку. Слідувати сліпо відгуками не слід, оскільки про їх достовірності немає ніяких відомостей;

Ціна

Досвідчений ведучий не погодиться проводити весілля за низьку розцінку. Послуги професійного тамади стоять вище середньої ціни. Торгуватися він не стане, так як йому простіше провести інше весілля і отримати певний гонорар.

Зазначені вище дані - як правильно є основними при виборі ведучого на весілля. Досить часто проходять весілля, де присутні гості різної національності і різного віросповідання.

Важливо, щоб запрошений тамада на таке весілля, зміг підібрати жарти і конкурси, які не будуть жодним чином висміювати інші культурні цінності і засади.

Уточніть чи є у тамади знайомі артисти, які зможуть провести різні шоу. Пам'ятайте, що краще витратити більше часу і коштів, запам'ятавши веселу і насичену подію на все життя, ніж заощадити і потім шкодувати про невдало проведене весілля.
завантаження...
 

Популярне для тамади

Жартівливі питання

1. Що в Бориса спереду, а в Гліба позаду? (Літера «б».) 2. Як зістрибнути...

Дипломи на весіллі

Диплом нареченої (П.І.Б. нареченої) закінчила в 200... році ... державний університет сімейного будівництва й...

Клятви молодят

КЛЯТВА НАРЕЧЕНОЇ Перед обличчям своїх родичів і товаришів урочисто кля­нуся, що мій чоловік буде...

Десять заповідей свекрусі

1. Не забувай про те, що невістка — істота ніжна й потре­бує постійної опіки...

Технічні паспорти молодят

Технічний паспорт дружини Ця модель, що одержує зараз назву дружина — …(П. І. Б.),...

Десять заповідей тещі

1. Полюби зятя свого, тоді й сина придбаєш, і дочку не втратиш. 2. Не...

Інші весільні документи

Постанова товариства холостяків Нам дуже важко це усвідомлювати, але ми зазнали важ­кої втрати. Сьогодні...

Корисні поради молодятам

- Наречений, купи машину, тому що носити все життя свою жінку на руках утомливо....

Поради нареченій від мудрої свекрухи

- Не турбуй чоловіка, коли він їсть: усі проблеми краще вирішуються на ситий шлунок....

Десять заповідей чоловікові

1. Прислухайся до порад дружини, але роби по-своєму. 2. Дружину бережи, не обтяжуй домашньою...

Інтернет магазин