завантаження...

Як вибрати ведучого на весілля (тамаду)


Вибір хорошого весільного ведучого, заняття досить не просте. Вся складність полягає в тому, що навіть поспілкувавшись деякий час з потенційним тамадою - вам важко буде напевно зрозуміти, на скільки добре він проведе ваше весілля, адже спілкування з однією людиною і управління кількома десятками нетверезих гостей, це зовсім різні речі, які вимагають різних навичок. Тому, найкраще замовляти перевіреного ведучого, якого ви вже бачили в роботі. 
Якщо ж такого кандидата немає, то залишається два джерела - інтернет і рекомендації знайомих. Хочеться уточнити ще один момент, багатьом сучасним весільним ведучим не дуже підходить слово "тамада". Тамада, це слово з кавказьких країн, що асоціюється з довгими тостами, поздоровленнями і застільними піснями. Сучасний весільний ведучий - це щось інше, це скоріше задерикуватий КВН-щик, з оригінальними жартами і сучасними конкурсами.

Отже, критерії вибору ведучого на весілля:

     1) Досвід ведучого - як і в будь-якій сфері, один тільки досвід не гарантує талановитість та успішність ведучого. Однак досвід допомагає успішно вирішити багато типових весільніх завдань і проблем. Так, досвідчений ведучий напевно не один раз стикався з курйозними ситуаціями і вже знає шляхи виходу з них. Чого тільки на весіллі не трапляється: обвалення банкетного столу, в розпал веселощів; раптова поломка всіх мікрофонів (у великому банкетному залі); п'яні учасники весілля (наречені, свідки, батьки); ну і звичайно ж, типова весільна бійка.

     2) Аудиторія ведучого. Поцікавтеся, з яким контингентом людей ведучому найбільше подобається працювати: за віком, культурному рівню і національності.

     3) Насиченість програми і ступінь імпровізації. Хороший ведучий вміло маніпулює досить широким набором професійних прийомів, і застосовує їх по мірі необхідності. Якщо щось йде не так, то ведучий змінює стратегію ведення весілля на більш відповідну. Однак всі важливі для молодят весільні обряди, мають бути проведені в романтичній і зворушливій атмосфері. Також необхідно уточнити, які конкурси проводить ведучий, вони повинні бути оригінальними і різноманітними і якщо все вас влаштовує, то  заказать ведущего в Москве.

     4) Вокальні здібності. Хороші вокальні дані, розширюють рівень ерудованості ведучого. Провідні ведучі з хорошим голосом нерідко використовують свої здібності в конкурсах або піснях для гостей. Дуже добре на весіллі йдуть пісні під гітару.

     5) Вік ведучого. Якщо весілля молодіжне, то і ведучий повинен бути відповідного віку. Якщо на весіллі будуть веселитися переважно гості в зрілому віці, то ведучий повинен бути їм ровесником.

     По суті, перерахованих  критеріїв повинно вистачити для оцінки кандидатів. Однак знайте, що дійсно хорошого ведучого, що підходить під всі ваші критерії знайти дуже важко, але можливо.
завантаження...
 

Популярне для тамади

Жартівливі питання

1. Що в Бориса спереду, а в Гліба позаду? (Літера «б».) 2. Як зістрибнути...

Дипломи на весіллі

Диплом нареченої (П.І.Б. нареченої) закінчила в 200... році ... державний університет сімейного будівництва й...

Клятви молодят

КЛЯТВА НАРЕЧЕНОЇ Перед обличчям своїх родичів і товаришів урочисто кля­нуся, що мій чоловік буде...

Десять заповідей свекрусі

1. Не забувай про те, що невістка — істота ніжна й потре­бує постійної опіки...

Технічні паспорти молодят

Технічний паспорт дружини Ця модель, що одержує зараз назву дружина — …(П. І. Б.),...

Десять заповідей тещі

1. Полюби зятя свого, тоді й сина придбаєш, і дочку не втратиш. 2. Не...

Інші весільні документи

Постанова товариства холостяків Нам дуже важко це усвідомлювати, але ми зазнали важ­кої втрати. Сьогодні...

Корисні поради молодятам

- Наречений, купи машину, тому що носити все життя свою жінку на руках утомливо....

Поради нареченій від мудрої свекрухи

- Не турбуй чоловіка, коли він їсть: усі проблеми краще вирішуються на ситий шлунок....

Десять заповідей чоловікові

1. Прислухайся до порад дружини, але роби по-своєму. 2. Дружину бережи, не обтяжуй домашньою...

Інтернет магазин