завантаження...

Як знайти тамаду, який не зіпсує весілля


Де шукати тамаду

1 Інтернет

Один з найпопулярніших способів знайти ведучого для власного весілля - інтернет. У мережі існує безліч авторських сайтів, де конферансьє рекламують себе і свої таланти. «Звичайно, це дуже зручно, от тільки не завжди реальність збігається з тим, що ви бачили і про що читали в інтернеті, - розповіда ведуча з 20-річним стажем. - Найчастіше демоверсії, викладені на сайті, знімаються під замовлення і дуже сильно відрізняються від реальності. Красиві тексти також можуть бути написані спеціальними людьми. І будемо відверті: грамотний професійний сайт зовсім не говорить про те, що ведучий вміє грамотно, легко, красиво говорити, утримувати увагу великої аудиторії і володіє харизмою і енергетикою, необхідну для проведення святкового торжества. Хороший сайт - це заслуга вірно обраної веб-студії з грамотними розробниками».

Незайвим буде заглянути і на сторіночки соцмереж ведучого. «Якщо там ви бачите словосполучення із серії «моє день народження», нецензурну лексику та дурні пости - вам не варто витрачати часу, шукайте далі».

2 Сарафанне радіо

Самий перевірений метод пошуку якісного тамади - сарафанне радіо, опитування друзів і знайомих, думку і смаку яких ви довіряєте. Якщо у вашому оточенні давно не було свят, спробуйте звернутися до менеджера ресторану, де планується торжество. Грамотний менеджер зацікавлений не тільки в своєму відсотку від продажу послуг ведучого, а й у тому, щоб свято пройшло на висоті - від цього безпосередньо залежать його репутація, чайові за банкет, імідж закладу.

3 Агентство

Деякі молодята шукають  тамаду подольск  через весільне агентство. Агентство отримує свій гонорар і часто відповідає за проведення свята цілком: від прикраси весільного столу до ведення торжества. Це багато в чому полегшує життя молодятам, але і коштує на порядок дорожче. Непрофесіонали ж зустрічаються скрізь: і серед приватних ведучих, і серед агентств.

Перша зустріч

Особиста зустріч - один з найважливіших моментів у процесі вибору тамади. «При першій зустрічі практично в 100% випадків все встає на свої місця, - пояснює режисер театру і кіно, телеведучий, конферансьє з 20-річним досвідом роботи. - Звертайте увагу на будь-які деталі: як одягнений ведучий, на якій машині приїхав, не спізнився на зустріч, що він пропонує, чи вміє уважно вислухати, чи здатна ця людина бути гнучким в обговоренні. А головне - дивіться, як він вибудовує бесіду, як логічно веде зустріч - так-так, саме веде зустріч».

Важливо дізнатися, скільки годин працює ведучий, коли він з'являється на майданчику, яка інформація і в якому вигляді йому необхідна для написання програми.

Попросіть ведучого викласти своє бачення весільного торжества. Не соромтеся задавати питання своєму кандидату, цікавтеся його минулим і прислухайтеся до себе: подобається-не подобається, моє-не моє, підходить-не підходить. Не забувайте: саме ця людина буде працювати диригентом вашого свята.

Добре б, щоб ваші смаки і почуття гумору збігалися, а людина викликав симпатію і довіру.

«Якщо ведучий сповнений життя і темпераментний, заряджає оптимізмом і позитивним настроєм при першій зустрічі, - значить, йому під силу завести аудиторію своєю потужною енергетикою. Ще професійний ведучий повинен вміти мобілізуватися в екстреній ситуації, заповнювати вимушені, незаплановані паузи, використовуючи свої напрацювання або ресурси залу. Красиво і стильно виглядати. Мати режисерські задатки і акторські здібності».

Шукайте жінку?

Кого вибрати - чоловіка або жінку? Хто краще впорається з гостями і сценарієм? Чи є різниця в підході? Зустрічаються молодята, які точно знають, чого і кого хочуть, шукають свого кандидата прицільно і наполегливо. Але більшість губиться в здогадах і питаннях. «Якщо ведучий або ведуча« на своєму місці », то неважливо, чоловік це буде або жінка». Хоча, на його думку, на практиці перевага частіше віддається чоловікам-ведучим.

У той же час, жінка-ведуча на весіллі більш щира, ніжна, зворушлива і тактовна по відношенню до гостей. Та й підготовка до весільного торжества часто хвилює дівчат-наречених куди більше, ніж хлопців.

«Чоловік-ведучий на весіллі частіше шоумен. Далеко не всі ведучі-чоловіки щиро вірять навіть у те, що інститут шлюбу і сім'ї повинен існувати.

Слова про вірність, кохання та інших сімейних цінностях в устах чоловіка-ведучого найчастіше звучать як заїжджена банальна мова».

Передоплата - це хороший тон для молодят і гарантія для ведучого. Зазвичай передоплата становить 50% від повної вартості, з артиста береться розписка із зазначенням всіх паспортних даних. Якщо ви передумали і знайшли когось іншого за лічені дні до весілля, ведучий має право не повертати передоплату.

Коли

Пошуки тамади краще починати заздалегідь, за кілька місяців до весілля. У хороших ведучих часто плани розписані на тижні вперед. Та й у вас буде більше часу як на сам пошук ведучого, так і на підготовку сценарію.

Як уникнути помилок

Казуси під час свята можуть виникнути як через погану підготовки ведучого, так і з вини молодят. При розробці та обговоренні сценарію важливо чітко донести всі свої бажання та ідеї до ведучого, обговорити деталі і можливості. Професійний ведучий завжди допоможе розробити сценарій або запропонує готовий. При цьому не забудьте, що додаткові декорації, костюми і реквізит (як це буває у випадку з тематичної весіллям) оплачуються окремо.

Але головне при виборі тамади, прямо як при виборі чоловіка, - відчуття, що ви сумісні. Тамада на вашому весіллі повинен любити не тільки себе в мистецтві ведення весільної церемонії, а й просто - любити людей і тонко відчувати настрій і потреби аудиторії.
завантаження...
 

Популярне для тамади

Жартівливі питання

1. Що в Бориса спереду, а в Гліба позаду? (Літера «б».) 2. Як зістрибнути...

Дипломи на весіллі

Диплом нареченої (П.І.Б. нареченої) закінчила в 200... році ... державний університет сімейного будівництва й...

Клятви молодят

КЛЯТВА НАРЕЧЕНОЇ Перед обличчям своїх родичів і товаришів урочисто кля­нуся, що мій чоловік буде...

Десять заповідей свекрусі

1. Не забувай про те, що невістка — істота ніжна й потре­бує постійної опіки...

Технічні паспорти молодят

Технічний паспорт дружини Ця модель, що одержує зараз назву дружина — …(П. І. Б.),...

Десять заповідей тещі

1. Полюби зятя свого, тоді й сина придбаєш, і дочку не втратиш. 2. Не...

Інші весільні документи

Постанова товариства холостяків Нам дуже важко це усвідомлювати, але ми зазнали важ­кої втрати. Сьогодні...

Корисні поради молодятам

- Наречений, купи машину, тому що носити все життя свою жінку на руках утомливо....

Поради нареченій від мудрої свекрухи

- Не турбуй чоловіка, коли він їсть: усі проблеми краще вирішуються на ситий шлунок....

Десять заповідей чоловікові

1. Прислухайся до порад дружини, але роби по-своєму. 2. Дружину бережи, не обтяжуй домашньою...

Інтернет магазин