завантаження...

Яким має бути тамада?

Яким має бути тамада?Бути чи не бути тамаді на весіллі? Це концептуальне питання нерідко виникає перед молодятами. Одні з них не хочуть бачити «чужих людей» на своєму святі. Інші ж, навпаки, вважають, що без нього не обійтися. Але треба пам'ятати про те, компроміс можна знайти завжди, і тут існує, як мінімум, два варіанти. 

Перший: тамадою весільного банкету може стати хороший знайомий, в якому ви впевнені (як мінімум, в тому, що в розпал свята він не сяде за стіл і не почне гуляти з усіма). Другий: професійний тамада. У будь-якому випадку тамада повинен володіти рядом якостей, щоб претендувати на роль чи не головного персонажа весільного вечора. Отже:

1. Гарний тамада повинен володіти чарівністю. Є вона чи ні, людина відчуває відразу ж. Привабливий тамада може привабити до себе кожного, навіть самого вибагливого гостя. Але це зовсім не означає, що тамада повинен постійно ходити з «голлівудським оскалом». Навіть якщо його й немає, то чарівність, якщо він такою володіє, все одно матиме місце. Якщо ви вважаєте, що людина, яку ви припускаєте на роль тамади, не зовсім приваблива, то краще за все розглянути іншу кандидатуру.

2. Цікава людина, особистість - ось ще одна найважливіша якість тамади. За цікавою людиною хочеться спостерігати, слухати, стежити за його діями. Ведучий весільного вечора вміє привернути до себе увагу, як людей у ​​віці, так і молоді. Гарний тамада може «завести» зал, і зберігати це відчуття до кінця вечора. Якщо гості дивляться не в тарілки і келихи, а на тамаду - це перша ознака професіоналізму тамади.

3. Тонкий психолог. Ненав'язлива спостережливість і проникливість - запорука успіху тамади. Він завжди відчуває настрій свята, реакцію гостей на свою поведінку: наприклад, чи сподобався той чи інший жарт або тост? Знання психології ще нікому не заважало, щоб навчитися розбиратися в людях. Втім, досвідчений тамада і без спеціальної освіти зможе зрозуміти, чи варто вмовляти брати участь у конкурсній театральній постановці того чи іншого гостя.

4. Комунікабельність. Гарний тамада Донецк може знайти спільну мову з усіма і індивідуальний підхід до кожного гостя. Якою б не була ваша троюрідна тітка або сором'язливий племінник - з кожним треба вміти спілкуватися. Уміння розмовляти з людьми і направляти спілкування в потрібне русло не створять враження, що хтось залишився «за бортом» свята.

5. Відмінна пам'ять. Ну не буде ж тамада протягом усього вечора заглядати в свій сценарій, щоб згадати тост, небудь жарт або конкурс? Тому чудова пам'ять - якість, яким неодмінно повинен володіти людина, що претендує на роль ведучого. Звичайно, це нелегко запам'ятати безліч текстів, але той, кому це вдається, має масу переваг.

6. Імпровізатор. Погодьтеся, що мало які свята проходять строго за сценарієм, по пунктиках «від і до». Мова не йде про кардинальні зміни, хоча можливо й таке. У кожному разі, тамада повинен вміти викручуватися з будь-якої ситуації, і, не розгубившись, спритно зорієнтуватися в тому, що відбувається. Хороша імпровізація тамади і його винахідливість не дозволять створитися відчуттю «ось тут-то він і провалився».

7. Творчий підхід до справи. Творчість - невід'ємна частина професійного тамади. Він постійно прагне бути оригінальним і придумувати щось нове для сценарію кожного весільного вечора. Необмежена фантазія та індивідуальний підхід до кожного свята створюють у гостей (а головне у нареченого і нареченої) враження того, що це більше ніде не повториться.

8. Актор, і, якщо треба, співак. Дуже часто тамаді доводиться поєднувати в собі кілька функцій: бути і ведучим, і актором, і навіть співаком. Веселий ведучий завжди залишається таким протягом усього вечора, щоб не трапилося. А вміння зіграти або підіграти в певній ситуації залишить тільки позитивні спогади. Іноді тамаді доводиться бути справжнім актором (наприклад, на тематичних весіллях в ролі якого-небудь кардинала, героя кінофільму тощо). Ну, а якщо тамада володіє плюс до всього хорошим голосом і слухом - то з такою людиною не буде нудно протягом всього весілля.
завантаження...
 

Популярне для тамади

Жартівливі питання

1. Що в Бориса спереду, а в Гліба позаду? (Літера «б».) 2. Як зістрибнути...

Дипломи на весіллі

Диплом нареченої (П.І.Б. нареченої) закінчила в 200... році ... державний університет сімейного будівництва й...

Клятви молодят

КЛЯТВА НАРЕЧЕНОЇ Перед обличчям своїх родичів і товаришів урочисто кля­нуся, що мій чоловік буде...

Десять заповідей свекрусі

1. Не забувай про те, що невістка — істота ніжна й потре­бує постійної опіки...

Технічні паспорти молодят

Технічний паспорт дружини Ця модель, що одержує зараз назву дружина — …(П. І. Б.),...

Десять заповідей тещі

1. Полюби зятя свого, тоді й сина придбаєш, і дочку не втратиш. 2. Не...

Інші весільні документи

Постанова товариства холостяків Нам дуже важко це усвідомлювати, але ми зазнали важ­кої втрати. Сьогодні...

Корисні поради молодятам

- Наречений, купи машину, тому що носити все життя свою жінку на руках утомливо....

Поради нареченій від мудрої свекрухи

- Не турбуй чоловіка, коли він їсть: усі проблеми краще вирішуються на ситий шлунок....

Десять заповідей чоловікові

1. Прислухайся до порад дружини, але роби по-своєму. 2. Дружину бережи, не обтяжуй домашньою...

Інтернет магазин