завантаження...

Готуємо весільний торт

весільний тортВесілля - це одна з найважливіших подій в житті як чоловіка, так і жінки, тому готуватися до цієї церемонії потрібно з усією відповідальністю і серйозністю. Цей день має запам'ятатися на все життя не тільки самим молодятам, але й їх численним гостям. Не можна упустити ні найменшої деталі! Але в передвесільніймметушні можна зовсім забути про важливі елементи свята. Йдеться саме про весільний торт. Весільний торт - це  певний атрибут даного свята, без якого неможливо собі уявити саме торжество.

Приготувати ці ласощі у домашніх умовах буде дуже важко, тим більше великий за розмірами торт. Якщо ваше весілля досить скромне, і гостей на нього прийде зовсім небагато, то можна використовувати і цей варіант. Але все ж краще звернутися по допомогу до професійних кондитерів. У наш час дуже багато компаній надають такого роду послуги - торт на замовлення, особливо вона користується популярністю у великих містах. Але навіть в самому невеликому провінційному місті можна знайти таку компанію. Ви зможете вибрати будь-який варіант торта, який вам сподобався  по каталогу або ж висловити свої побажання. Будь-яку вашу мрію, будь-який каприз зможуть втілити в реальність досвідчені кондитери, вони прикрасять торт за вашим бажанням. Це можуть бути квіти, багаторівневі яруси, фігурки нареченої і нареченого,солодкі прикраси. Нічого неможливого немає для висококваліфікованих майстрів! Весільний торт може бути найрізноманітнішим, як за формою, так і за вагою або кольором. Все це буде прямо залежати від ваших фінансових можливостей і смакових переваг. 

Цікаво знати: хочемо вам запропонувати бренд alfaparf. ALFAPARF Milano звеличує перукарське мистецтво над сірістю буднів в область моди від кутюр.

Замовники все частіше переймаються саме привабливістю і оригінальністю торта. Але вони геть забувають про практичний бік. Приміром, чи не викличуть це ласощі алергію у когось з гостей або як можна акуратно розрізати багаторівневий торт? Щоб потім не виникло цих та багатьох інших питань, краще спочатку слідувати деяким нехитрим правилам: 

-Найкраще використовувати безе або ж вафлі саме в якості основи торта, так як він при різанні не буде ламатися і кришитися. 

-Торт має бути нежирним і легким, адже на столі тепер величезна кількість страви, а переїдання ще нікому не приносило користі.

-Від барвників краще відмовитися взагалі або ж використовувати їх дуже обережно.

Сьогодні все частіше молодята стали замовляти свадебные торты з нанесенням на них зображення нареченої і нареченого. Робиться це, в основному, по фото. Ось тільки не завжди якість такого зображення виходить бездоганним. Треба розуміти, що висока якість роботи, а також найкоротші терміни виконання, можуть гарантувати лише солідні компанії, які представлені в даному сегменті ринку вже не перший рік. Багато замовників хочуть даремно заощадити на виготовленні торта, тому звертаються в маловідомі компанії, які пропонують свої послуги практично за копійки. Але і якість роботи буде в даному випадку відповідною. 

 Молодятам також треба задуматися і про весільні короваї. Тим більше, в нашій країні це вважається національною традицією. Він повинен бути пишним, рум'яним, а найголовніше - великим. Згідно з традицією, той, хто відкусить більший шматок, і буде в домі главою. А сам коровай є символом щасливого сімейного життя і тепла домашнього вогнища. 

 Кожне весілля гарна по-своєму, але весільний торт є невід'ємною частиною цього торжества. Щоб він став окрасою столу, а також припав до смаку всім гостям, потрібно вибирати його з особливою ретельністю, і економія в даному випадку не доречна.


завантаження...
 

Популярні рецепти

Весільний коровай.Частина1

Невід'ємним атрибутом на весіллі є коровай, який символізує достаток у сім'ї. Коровай оздоблюють різними...

Оформлення блюд

Класичний весільний стіл оформляється парадно й бага­то. Традиційні банкетні страви вирізняються не тільки висо­кими...

Меню для весільного банкету

Один з найкращих варіантів (економічно вигідно)  - якщо вам вдається домовитися з рестораном  про...

Прикрашення тортів

Прикрашаємо торти кремом, горіхами та фруктами, виявляючи фантазію! .. Як приємно спекти смачний домашній...

Святкове меню

На весілля прийнято накривати банкетні столи з достат­ком страв і напоїв. Існують класичні варіанти...

Весільний коровай.Частина 2

Галичина має свої традиції вшанування хліба. До цього дітей привчають ще змалку. Хліб-це святиня....

Складаємо меню для весільного банкету

Весільне меню може змінюватися в залежності від наявності продуктів, складу гостей, від передбачуваної тривалості...

Весільний торт

Весільний торт - традиція, яка налічує більше п'яти тисяч років історії. А починалося все...

Коровай весільний

Великий круглий коровай традиційний атрибут весільного торжества. Він символізує бога Сонця, що сходить на...

Картопля, запечена у фользі

600 г картоплі, 200 г ріпчастої цибулі, 100 г сиру. Для бульйону: 1 л...

Інтернет магазин