завантаження...

Пиріг на весілля. Традиції

Пиріг на весілляПочесним атрибутом весільного столу пиріг став відносно недавно. Добра традиція прикрашати застілля весільним пирогом існувала і раніше, але на деякий час була забута. Наші предки ставилися до весільного пирога як до символу єднання двох родин: нареченої і нареченого, і якістю пирога надавали великого значення.

Пиріг повинен був бути домашньої випічки, обов'язково свіжим, і випікався він напередодні торжества.

Пирогу дозволялося надавати унікальну форму, вводити в його склад горіхи, мед та інші інгредієнти, що поліпшують його смак.

Вперше пиріг на весілля ввели ще за часів Риму. У той час він називався пирогом нареченої. Випічка призначалася для молодят, але вони могли пригощати нею, на свій розсуд, почесних дорогих гостей. У 17 столітті англосакси за рахунок свого нового складу перетворили весільну випічку у фруктовий пиріг.

У країнах Європи в той час існував ритуал розрізання нареченою пирога на тонкі скибочки і просмикування їх через обручку. Ці скибочки наречена роздавала незаміжнім подругам, а вони, в свою чергу, клали їх під подушки, щоб їм приснився майбутній чоловік. Така традиція була однією з форм ворожіння, якому в той час надавали великого значення.

Щоб трохи полегшити нареченій задачу по розрізанню пирога, одного разу один кондитер з Франції придумав власні рецепты пирогов. Він об'єднав дрібні булочки в одне ціле і залив їх густим кремом. У нього з'явилися послідовники. Вони стали покривати пироги глазур'ю, і поступово пиріг перетворився на торт.

При прикрасі весільних тортів кондитери проявляли всю свою фантазію - тут для них не існувало жодних обмежень. А зайшовши далеко в своїх фантазіях, вони стали створювати цілі шедеври. У 19 столітті на весільних столах красувалися вже триярусні торти, прикрашені цілими сюжетами з життя.

У сучасній Україні найчастіше весільний пиріг має два яруси і прикрашається, крім усього, фігурками нареченого, нареченої і парою білих лебедів, символом любові і вірності. Але за бажанням замовників з весільного пирога професійні кондитери можуть створити цілий витвір мистецтва.

Дизайн торта може бути ні з чим незрівняним і єдиним у своєму роді. Обсяг, кількість ярусів, тематичний сюжет, прикраса всілякими фігурками, інгредієнти і склад - все це в досвідчених руках професіонала перетворюється на шедеври не гірше тих шедеврів, які прикрашали королівські середньовічні столи.

завантаження...
 

Популярні рецепти

Весільний коровай.Частина1

Невід'ємним атрибутом на весіллі є коровай, який символізує достаток у сім'ї. Коровай оздоблюють різними...

Оформлення блюд

Класичний весільний стіл оформляється парадно й бага­то. Традиційні банкетні страви вирізняються не тільки висо­кими...

Меню для весільного банкету

Один з найкращих варіантів (економічно вигідно)  - якщо вам вдається домовитися з рестораном  про...

Прикрашення тортів

Прикрашаємо торти кремом, горіхами та фруктами, виявляючи фантазію! .. Як приємно спекти смачний домашній...

Святкове меню

На весілля прийнято накривати банкетні столи з достат­ком страв і напоїв. Існують класичні варіанти...

Весільний коровай.Частина 2

Галичина має свої традиції вшанування хліба. До цього дітей привчають ще змалку. Хліб-це святиня....

Складаємо меню для весільного банкету

Весільне меню може змінюватися в залежності від наявності продуктів, складу гостей, від передбачуваної тривалості...

Весільний торт

Весільний торт - традиція, яка налічує більше п'яти тисяч років історії. А починалося все...

Коровай весільний

Великий круглий коровай традиційний атрибут весільного торжества. Він символізує бога Сонця, що сходить на...

Картопля, запечена у фользі

600 г картоплі, 200 г ріпчастої цибулі, 100 г сиру. Для бульйону: 1 л...

Інтернет магазин