завантаження...

Тости на ювілеї весілля

порцеляна

Тост на порцелянове весілля - 20 років

На порцеляновий ювілей прийнято дарувати "молодятам" порцеляновий посуд. 
 Кажуть, що посуд б'ється на щастя. Так от, для того, щоб вам не розбити своє сімейне щастя, даруємо вам цей сервіз - нехай краще б'ється порцеляна. Але ще краще, якщо і посуд в будинку буде цілим, і щастя не покидає вас, дорогі "молодята"! Живіть у коханні та злагоді до вашого золотого весілля!

 

Тости на срібне весілля - 25 років 

У цей знаменний день ми зібралися для того, щоб дружним дзвоном келихів вітати шановних винуватців торжества в день їх срібного весілля. Природа любить срібний колір: сріблясті хмари, сріблясті струмені дощу, серебриста поверхня річки, сріблиться сніжний іній. У сріблі природи ми вгадуємо торжество життя і природи. Срібне весілля - також торжество природи та затвердження повноти її сил, досвіду, розуму і розуміння життя. Це найкращий і дорогоцінний період життя, коли все знаєш, все розумієш  і все ще можеш. За ваше щастя і благополуччя! За нареченого і наречену!срібло Гірко! 

____________________________________________________________________________________________

Немає ні найменшого сумніву, що на срібному весіллі ми повинні з особливим захопленням і повагою підняти келихи за тещу і свекруху, так як в цьому сріблі багато їх золотого серця  і золотого розуму. Що приховувати, скільки шлюбів зруйнувалося з вини тещ і свекрух. І якщо він є, міцний і процвітаючий, то в цьому  їхня заслуга, заслуга їх такту і доброзичливості. Вітаємо вас. Я запрошую підняти келихи за здоров'я тещі і свекрухи, за здоров'я тестя і свекра, за їх щастя і довголіття! 

__________________________________________________________________________________________________________

Наше життя можна уявити як пересічену місцевість з ямами, горбами, лісами та іншими перешкодами. І ось на цій пересіченій місцевості "молоді" не зійшли з дистанції, не вибули із змагань, а мужньо досягли заповітної мети. Сьогодні ми святкуємо, так би мовити, обмиваємо отримання срібного призу. Всі ми, вболівальники, радісно піднімаємо бокали за ваші видатні спортивні успіхи. Хай живуть наші срібні ювіляри - наречений і наречена! Гірко! 

_________________________________________________________________________________________________________________

Дорогі "наречені"! Я піднімаю келих за те, що ви за чверть століття не упустили високого звання подружжя, не додали до нього нікчемну приставку "екс-" і високо підняли прапор відданного і щасливого кохання. Ми раді і від усього серця вітаєм вас і бажаємо щастя, здоров'я і довголіття. За наших "молодят"! 

________________________________________________________________________________________________________________

Справжнє життя - це багатовершинна гора, де піднімаєшся наверх, від однієї вершини до іншої. Так я бажаю "молодим" сміливо і рішуче йти далі - до золотої вершини, рука в руці, з коханням, яке і є першою цінністю нашого життя. Я піднімаю свій келих за "молодят"! Хай щастя сяє вам в гранях цих кришталевих келихів!

_________________________________________________________________________________________________________________

 

золотоТости на золоте весілля - 50 років

У цей щасливий і знаменний день ми зібралися, щоб відзначити щасливий і рідкісний ювілей - золоте весілля. Наші золоті ювіляри прожили разом у коханні та злагоді пів століття. Життєвий шлях їх не був усіяний трояндами і ліліями, вони пройшли всі випробування і труднощі, які випали на долю всього  народу, проте зберегли взаємне кохання і відданість, виростили гідних дітей. Від щирого серця вітаємо вас з цим славним ювілеєм. Нехай кожен день вашого життя буде таким же світлим, як цей святковий день. Сердечно бажаємо вам міцного здоров'я і ще багатьох, багатьох щасливих років. Я пропоную всім присутнім підняти келихи за здоров'я дорогих ювілярів і дружно вигукнути: "Многая літа! Многая літа! Многая літа!" 

________________________________________________________________________________________________________________

Дожити до золотого весілля випадає тільки обраним, велике провидіння не даремно обрало на цю роль винуватців урочистості, золотих ювілярів. Запитаємо себе: коли люди доживають  до золотого весілля? У тому випадку, коли у них золоте серце і золотий розум. Ці якості і визначили їх обраність. Від усієї душі вітаємо вас з ювілеєм. Дай Боже вам здоров'я на багато років і щасливого життя в оточенні дітей, онуків і правнуків. Нехай же весело і дружно задзвенять наші келихи і ми співаймо: хай живуть наші дорогі "золоті", "молодята"! 

____________________________________________________________________________________________________________________

У мене є підозра: прожити в коханні, у згоді пів столаття - велике щастя і без секрету тут не обійшлося. Є якесь чарівне слово, і ви раз у раз - шу-шу-шу - прошепочете його. Від усього серця бажаємо не втрачати цього слова і дай вам Бог здоров'я та щастя на многії літа! Гірко! 

___________________________________________________________________________________________________________________

Пропоную випити за рідних і друзів цього будинку. Їх тепло зігрівало родинне вогнище наших ювілярів і допомогло дожити до золотого весілля. За вас, дорогі друзі! 

____________________________________________________________________________________________________________________

Коли укладається шлюб, Господь Бог посилає до молодят ангела-охоронця сім'ї з букетом троянд, і троянд у ньому стільки, скільки буде весільних річниць. На кожну річницю ангел дарує їм троянду, і серця чоловіка і дружини розцвітають. Через рік, на паперове весілля, він дарує паперову троянду, через три - скляну, через п'ять - ситцеву, через десять бронзову, через п'ятнадцять - скляну, через двадцять - порцелянову, через двадцять п'ять - срібну, через п'ятдесят - золоту ... Привітаємо наших дорогих ювілярів з золотою трояндою і побажаємо їм щастя, здоров'я і благополуччя! 

____________________________________________________________________________________________________________________

Двадцять п'ять років тому, на своєму срібному весіллі сімейний екіпаж наших "молодят" був удостоєний срібних нагород за успішне подолання двадцятип'ятирічного кордону на марафонській дистанції сімейного життя. Сьогодні ж ми зібрались тут, щоб привітати піднявшихся на вищий щабель п'єдесталу пошани ювілярів з врученням їм золотих медалей. За ваше здоров'я, дорогі ювіляри! 

Цікаво знати: хочете дізнатись більше про дитячі садки в Україні чи залишити відгук про такий дошкільний заклад. Ласкаво просимо на sadiki.in.ua.

завантаження...