завантаження...

Весільні тости

Чоловік і жінка — це дві ноти, без яких струни людської душі не дають правильного й повного акорду.
Тож вип'ємо за чарівну музику вашого кохання!Любов приносить щастя тільки відважним, тільки тим, хто, не знаючи сумнівів, кидається в її вир.
Тож давайте вип'ємо за цих безстрашних закоханих!Ріс у лісі стрункий явір, а поруч росла струнка берізка. І полюбили вони одне одного, і потягнулися одне до одного, поки, нарешті, не з'єднали свої гілочки й не сплелися разом. Чим наші молоді не явір і не берізка?
Побажаємо їм, щоб гілочки їхнього кохання ніколи не розпліталися й міцно трималися одна одної!Хочу побажати молодим сильної пожежі, але не в будин­ку, а в серцях! Нехай палає в них пожежа любові! Це священ­ний вогонь.
Вип'ємо ж за те, щоб він ніколи не згас!Одна людина йде життям, немов по підлозі, у якій всього одна мостина. Іде людина, а ця мостина прогинається й скри­пить, і рівновагу ось-ось утратиш. Коли ж двоє людей ідуть життям, то дві мостини опиняються поруч, і можна подати руку допомоги одне одному, життя стає стійкішим, ніж жит­тя на одній мостині.
Тож вип'ємо за наших молодих, за набуття ними стійкості й взаємної опори в коханні! Гірко!Коли в родині народжуються 10 дітей і половина з них схо­жа на батька, то батькові вручається медаль “За сумісництво”
Коли в родині 10 дітей і ніхто з них не схожий на батька, то йому вручається медаль “За невтручання”
Коли в родині 10 дітей і всі вони схожі на батька, то йому вручається медаль “Батько-молодець”
Бажаємо, щоб наш наречений став батьком-молодцем!Чоловік багато років шукав ідеальну жінку. Нарешті, Коли був уже літнім, він зустрів свій ідеал. Відразу ж він запропонував своїй обраниці руку й серце. Але вона відмовилася вийти за нього заміж. І знаєте, чому? Вона шукала ідеально­го чоловіка.
Тож вип'ємо за наших молодих, за їхнє кохання, яке не помічає недоліків, а бачить тільки достоїнства.Є багато слів, що позначають осіб жіночої статі: сестра, подруга, коханка, мати. Але найголовніше з них - дружина. Тому що це не просто синонім до слова “жінка”, це посада, а точніше - покликання. Бути доброю дружиною непросто, для цього потрібні старання й терпіння. Хочу побажати молодій дружині відповідати призначеній посаді й сумлінно викону­вати свої обов'язки! А через рік при якісному виконанні своїх обов'язків молодим чоловіком ми, я гадаю, побажаємо дружині бути також доброю матір'ю!Чи може чайка літати з одним крилом? Звичайно, ні.
Чи може здійнятися в небо однокрилий сокіл? Ні, це неможливо!
Тільки кохання дає людині два крила. Тільки вдвох можна піднятися під самі небеса щастя. Тож піднімемо келихи за два крила високого польоту — за кохання!Я помітив одну анатомічну особливість у нашого молодо­го. Не дивуйтеся! У нього серце не зліва, а справа. Там, де си­дить юна, чарівна дружина.
Побажаймо ж, щоб цей феномен зберігся на ціле їхнє дов­ге щасливе життя, щоб його серце завжди тяглося до дружи­ни, а серце дружини завжди тяглося до чоловіка, і щоб союз цих сердець був непідвласний ніяким бурям, спокусам і него­дам. Гірко!Дівчина запитує в хлопця:
— А ти не розлюбиш мене після весілля?
Хлопець із гордістю відповідає:
— Що ти, не сумнівайся: мене завжди тягло до заміжніх жінок!
Давайте вип'ємо за те, що й нашого нареченого притягає заміжня жінка, яка зараз стоїть поруч із ним. Тож нехай це почуття ніколи не покине його!Мудреці вважали, що світ стоїть на трьох китах. Сімейне життя теж тримається на трьох китах. Перший кит — це при­страсне бажання. Другий кит — це довіра й повага. Третій кит — це згода в побуті. А три кити, як вважали древні, сто­ять на черепасі. Так само й усі три кити сімейного життя ба­зуються на одній основі, ім'я якої — кохання!
Тож вип'ємо за кохання!У чоловіка, що був одружений уже десять років, поцікави­лися: “Як справи?” Він відповів: “Дружина — потвора, те­ща — відьма, начальник —Змій Горинич, діти — чортенята”.
Давайте вип'ємо за те, щоб у наших молодят не було тако­го “казкового” життя.Хочу випити за чорну смугу у вашому житті, що складаєть­ся із чорної ікри, блискучого чорного BMW і ласкавого при­бою Чорного моря!Для гри в шахи мало тільки одного знання правил. Для любові мало тільки одного бажання.
Вип'ємо ж за професіоналізм у всьому!Одного разу надумав один джигіт одружитися й прий­шов до свого батька. Батько в цей час сидів замислений, щось креслячи прутиком на піску. Джигіт, наблизившись до ньо­го, сказав:
— Батьку, я зустрів прекрасну дівчину й хочу з нею одру­житися.
Батько промовчав і накреслив на піску нулик.
— Батьку, вона прекрасна господиня.
Але батько тільки накреслив ще один нулик. Нарешті джигіт сказав:
— Батьку, ми кохаємо одне одного!
Після чого мудрий аксакал попереду всіх нулів написав одиницю.
Тож вип'ємо за любов, що здатна збільшити всі достоїн­ства в тисячі разів!Як ви гадаєте, з якої чаші ми п'ємо, п'ємо й ніяк не може­мо напитися? Із чаші кохання. Тож вип'ємо за кохання!

завантаження...