завантаження...

Весільні тости_1

У цей святковий день хочу побажати нареченому стати заможною людиною і якнайчастіше дарувати подарунки своїй коханій дружині, тому що чим більше робиш подарунків жінці, тим вона стає дорожчою. Нехай він стане власником незліченних багатств!


Хочу запропонувати присутнім загадку: чим чоловік відрізняється від закоханого нареченого?
Підказка: закоханий купує квіти, а чоловік?
Правильно, овочі!
Давайте ж вип'ємо за те, щоб разом із картоплею й капус­тою чоловік не забував принести коханій дружині букет квітів!


Мала наречена! Ким була ти дотепер? Улюбленою дочкою, сестрою, племінницею, подругою. Тепер ти кохана дружина. Але бути дружиною не так просто. Поважай свого чоловіка, догоджай йому, не забувай частіше нагадувати, який він силь­ний, мужній, працьовитий. Будь йому підтримкою й відра­дою всім на радість.


Дорогі молодята!
Сьогодні найурочистіший день у вашому житті. Кілька годин тому два ваші тендітні човники об'єдналися в потуж­ний двощогловий сімейний бриг. Бажаємо вам, щоб величез­не море життя ніколи не штормило, а вітер був тільки попут­ним і легким. Хай будуть води вашого сімейного моря завжди чистими, прозорими, безтурботними й безмежними! Гірко!

Одна мудра людина дуже розумно зауважила: «Життя — Це бурхлива ріка з безліччю крутих поворотів і підводних ка­менів, облямована скелястими берегами суму, квітучими са­дами радості й непримітними рівнинами буднів.
Вирушаючи У плавання нею, людина стає капітаном судна своєї долі. Чим більше загартований працею й освічений цей капітан, тим краще керується його корабель і тем менше зноситиме його бурхливою течією життя на рифи нещасть, і тоді він не зазнає катастроф. Слід бути заздалегідь готовим до того, що судно обростатиме черепашками неприємностей і прикростей, що сповільнюють його хід до пристані добробуту й радості, що з подібними явищами доведеться боротися особисто самому капітанові, часто вимушено пристаючи до скелястих берегів суму й сірих берегів буднів.
Ці неприємності й біди потрібно сприймати як природну закономірність, а не як якусь випадковість або злу долю. Усе­бічна підготовленість капітана — неодмінна умова для того, щоб щасливо пройти ріку життя».
Я хочу підняти келих за те, щоб наші молодята почували себе комфортно й упевнено в безмежних життєвих водах. Не­хай вітер буде тільки попутним!
Давайте ж вип'ємо за те, щоб молодий був добрим капіта­ном, а його сімейне судно завжди плило за течією щасливої ріки життя!


У якомусь царстві жив король. Був у нього син. Прийшов час королівському спадкоємцеві одружуватися. Сподобалася йому дочка бідного селянина. Надіслав король до нього сватів, вони й кажуть:
Щаслива ти людина! Твоя дочка принцові сподобалася, одружитися з нею хоче. Сподіваємося, ти не відмовиш йому?
Відмовлю, — відповів селянин. — Адже принц ніякого ремесла не знає.
А навіщо йому знати ремесло? Адже він принц! — зачу­дувалися свати.
Сьогодні принц, а завтра — пастух...
Передали відповідь селянина принцові. Почав він між майстрами ходити й випитувати, скільки часу якому ремес­лу вчитися треба: де в юнака терпіння, коли від любові розум втрачає. Хто говорить — два роки, хто три, хто п'ять, і тут зустрілася йому людина, що плете циновки.
- Скільки потрібно твоєму ремеслу вчитися, добрий чо­ловіче? — запитав принц.
- За три дні навчу, — відповів той.
Зрадів принц і пішов до нього в учні. Через три дні знову свати прийшли до селянина за відповіддю.
- Тепер видам за нього дочку, — сказав селянин. — При будь-якій невдачі вони із циновками від голоду не пропадуть.
Тож давайте вип'ємо за нареченого, якому не довелося нічому вчитися, тому що в нього й так золоті руки!

Цікаво знати: хочемо вам запропонувати мешалки емкостные. Наприклад, такий резевруар, як Г2-ОТ2-А, який призначений для пастеризації молока, приготування кисломолочних продуктів і виробничих заквасок на підприємствах молочної промисловості.

завантаження...