завантаження...

Дівич-вечір: як правильно організувати...

Дівич-вечірНіжно-рожевий, блискучо-гламурний або з готичними колами під очима. Яким повинен бути ваш ідеальний дівич-вечір, щоб він запам'ятався на все життя?

Прощання з холостяцьким життям більше властиво чоловікам, а дівчата раніше збиралися перед весіллям, ворожили на суджених і дарували подарунки нареченій. У століття емансипації, жінки самі вільні вибирати, як відсвяткувати дівич-вечір весело і цікаво. 

У англійців дівич-вечір перед весіллям має не дуже приємне для жіночого слуху назву hens-party (куряча вечірка). Для нас же дівич-вечір, це традиційна, приємна подія і хороша можливість попліткувати з подругами.

Пропонуємо вам кілька сценаріїв можливих вечорів. Можна взяти за основу ідею і зробити дівич-вечір по-своєму, а можна об'єднати кілька сценаріїв дівич-вечора.

Класичний сценарій дівич-вечора

Якщо для вас дівич-вечір всього лише формальна процедура, або вам не хочеться влаштовувати нічого особливого, можна просто запросити на чашечку кави своїх близьких і не дуже подруг. Це можна зробити як вдома, так і в кафе. Тема зустрічі - обговорення майбутнього весілля, розповідь історії знайомства з нареченим, перегляд фотографій: дитячих, з весілля батьків і з романтичних подорожей з коханим.
На такій милій вечірці можна розпити пляшечку шампанського з бісквітними печивом і заїсти все полуницею.

Рожевий сценарій дівич-вечора

Рожевий - істинно дівчачий колір. Влаштуйте рожеву вечірку. Запросіть своїх подруг в якій-небудь відповідний клуб чи кафе - в будь-якому місті знайдуться заклади, закохані в стиль Періс Хілтон.

Обов'язково вкажіть дрес-код в запрошеннях. Разом із запрошеннями або вже на вході гостям можна роздати рожеві льодяники на паличках. Навіть якщо ви шатенка, побудьте трохи блондинкою на вечір. Можна купити біляву перуку, а можна просто віддатися милим дивацтвам. Пограйте в фанти, поворожіть на женихів.

Якщо вечірка в будинку, влаштуйте перегляд романтичних комедій. Можна влаштувати гламурну фотосесію. Не обов'язково запрошувати фотографа. Пограйте - все фотомоделі і всі фотографи. Міняйтеся ролями. Використовуйте рожеві віяла, довгі намиста і рожеві боа в якості цікавих аксесуарів.

Піжамна вечірка

Ні що так не прикрашає дівчину, як нижня білизна. Є два варіанти проведення піжамної вечірки на дівич-вечір. Перший варіант, домашній дівич-вечір. Нарядитеся в милі і затишні піжами, накрутіть волосся на рожеві бігуді, візьміть з собою плюшевих ведмедиків.

Для девичника перед свадьбой в стилі піжамної вечірки потрібно багато солодощів! Якщо з дитячих часів у вас залишилися анкети - дістаньте їх і перечитайте вголос. Можна створити спеціальну анкету для гостей дівич-вечора - буде цікаво відповідати на питання, а потім читати вголос і перечитувати багато років по тому.

Другий варіант - піжамна вечірка в стилі фешн. Чим сексуальніше, тим цікавіше. Пишні зачіски, вечірній макіяж, шовкові нічні сорочки і високі шпильки. Для такого дівич-вечора підійде закритий кабінет в караоке-клубі. Можна підкріпити свої вокальні дані полуничним Дайкірі або Космополітаном, наспіватися душевних пісень і не забути про фотосесію. Повинен же хтось відобразити ваш неповторний образ!

Ретро-дівич-вечір

Для ретро-дівич-вечора вбиратися в сарафани зовсім необов'язково. Виберете стиль Стиляг або ж кінодів Одрі Хепберн і Грейс Келлі. Підберіть відповідні наряди. Можна запросити подруг в джаз-клуб на приємний концерт. Важливо пам'ятати, що місце має бути не дуже гучним. Під час дівич-вечора приємно поговорити про любов і розповісти красиві історії знайомств. Якщо потім вам захочеться бурхливих веселощів, можна сміливо переміститься на танцмайданчик клубу або просто змінити заклад на більш гучний.

Запрошення на дівич-вечір можна підготувати виходячи з формату заходу. Це можуть бути паперові листівки, а можна надіслати електронні запрошення по емейлу. Запрошення повинно відображати формат заходу і повідомляти про необхідні умови перебування на ньому (дрес-код, настрій, бажання співати і інш.)

Подарунки нареченій вітаються. Особливо добре дарувати милу біжутерію, сексуальну білизну (якщо добре знаєте подругу і її розміри), книжки по еротичному масажу і смачну і здорову їжу.

Дівич-вечір може бути будь-яким - веселим і жартівливим. Головне, він повинен бути цікавим вам і вашим подругам, відповідати стилю і бути продуманим заздалегідь. 

завантаження...
 

Популярні традиції

Весільні обряди. Сватання на Україні

Час не стоїть на місці. Традиції, що складалися століття­ми, зазнають змін, трансформуються або зовсім...

Заручини

"Ой ти, дівчино, зарученая, Чого ти ходиш засмученая?" - співається у відомій народній пісні....

Запросини

Просимо вас, любі, просимо щиренько До нас, молоденьких, та на весіленько. Після виголошення третьої...

Сватання

Посватай мене, козаченьку, в неділю зраненька. Візьми мене за рученьку і назви: миленька. Поєднання...

Коровай на весіллі

Традиція підносити коровай на весілля повелася ще з давніх часів. Якщо сьогодні це частування...

Весільний день

"Весілля, весілля, весілля, весіллю ми раді завжди.  Танцюйте, танцюйте, співайте, старости, дружки і дружби......

Весільні традиції.Частина1

В Україні існують давні весільні традиції, ритуали, обряди, пісні та співанки. Лишень у деяких...

Весільні обряди. Дівич-вечір

На передвесільних вечірках грали, співали, пили чай. Щодня наречений дарував своїй нареченій невеликі подарун­ки....

Весільні традиції.Частина2

В усі часи молоді закохувались, а батьки справляли весілля - подарунок молодим, на згадку...

"Покропи, батеньку, зелен барвінок.."

...щоби з нього сплести мелодій віночок. Вінкоплетення - наше тра­диційне святкування перед весіллям. Цього...

Інтернет магазин