Основні правила для організації пляжного весілля


Якщо ви плануєте організувати ваше весілля влітку, однією з найбільш чудових ідей буде пляжна весілля. І це не обов'язково повинен бути берег Атлантичного або Індійського океану. Навіть місцева річечка або ставок за містом допоможуть створити романтичну атмосферу.

По-перше, на березі не так жарко, по-друге так приємно зняти тісні туфлі і побродити по воді, гарантуємо, що такі забави розвеселять навіть найконсервативніших гостей і в них обов'язково прокинуться маленькі діти. Ну а старші гості зможуть насолодитися мальовничою природою, сидячи в тіні і попиваючи прохолодні коктейлі.
Для того щоб організувати таке пляжне весілля необхідно слідувати декільком простим порадам.

1. Домовляйтесь про місце заздалегідь

Вибравши місце, яке сподобалось не відкладайте його бронювання на потім. Мальовничі береги розлітаються в літній сезон як гарячі пиріжки. Краще звичайно якщо це буде закрита територія комплексу, який охороняється де вам не будуть заважати сторонні, бо галасливу студентську вечірку можна цілком провести і на громадському пляжі або на березі Азовського моря. Використовуйте деталі для того щоб створити атмосферу свята.
Запалені свічки, послання в пляшках, ракушки, що прикрашають банкетний стіл, розвіваючі на вітрі стрічки або білосніжні штори. Для посадкових місць найкраще підійдуть розкладні легкі дерев'яні меблі, доповнені м'якими подушками. Скористайтеся послугами весільних координаторів, декораторів або доручіть дану місію відповідальним друзям.

2. Вкажіть дрес-код

Обов'язково попередьте гостей в запрошенні про формат проведення торжества. Кращим вибором для пляжного весілля стануть легкі яскраві платтячка для дам або недорогие купальники интернет магазин  і бавовняні світлі брюки для чоловіків. Такий одяг не сковує рухів, швидко сохне на сонці, виконаний з натуральних матеріалів, він дозволить шкірі дихати, і не буде утрудняти рухів під час активних ігор. Можливо, дехто з гостей навіть зважиться взяти купальник. А що, адже справа може закінчитися і пінною дискотекою.

3. Ігри та конкурси

Про розваги для пляжного весілля варто подбати заздалегідь. Залежно від формату заходу, ігри можуть бути як самими дитячими та пляжними (стрілянина з водяних пістолетів, фрісбі), так і більш спокійними (переглядом романтичного кіно на проекторі при свічках всією компанією гостей). У будь-якому випадку необхідно підготувати оригінальні конкурси та завдання так чи інакше пов'язані з берегом і водоймою.

Ну і наостанок підготуйте значний запас води вдень і засоби від комарів ввечері. Ніщо не може зіпсувати пляжне весілля так, як відсутність прохолодної питної води в жаркий день або нашестя комарів, які на жаль мешкають в наших широтах.

Тепер ви знаєте про основні камені спотикання, тому організувати пляжне весілля стане набагато простіше. Ми не заперечуємо що весілля саме по собі досить клопіткий захід, а пляжне весілля - втричі, але результат буде коштувати ваших зусиль. Ви отримаєте відмінну атмосферу, приголомшливі фотографії, а ваші гості будуть згадувати ваше чудове весілля як поїздку на море.