завантаження...

Перший весільний танець

Перший весільний танецьВесілля одна з найзворушливіших подій в житті будь-якої людини. Існує безліч звичаїв пов'язаних з ним. Сватання, викуп нареченої, зустріч молодих хлібом з сіллю. Однією з давніх традицій є також перший танець нареченого і нареченої. Що може бути романтичніше, прекрасніше і важливіше для двох закоханих сердець? Адже перший танець символізує ваше подальше щастя і гармонію в сімейних відносинах. І щоб не зіпсувати цю прекрасну традицію, краще заздалегідь все спланувати і підготувати свій перший танець. 

Адже головний день вашого життя повинен пройти ідеально і ніщо не повинно затьмарити його. Це тільки на перший погляд перший танець простий, насправді він складається з безлічі елементів. Упустите один з них, і все буде безрезультатно. Отже, почнемо. 


Музика на перший танець

Для початку підберіть музику для першого танцю, під яку ви хочете станцювати зі своїм коханим. Обов'язково враховуйте думку майбутнього чоловіка, інакше може вийти так, що через десять років він не згадає навіть і мотиву першого танцю . А ви влаштуєте йому скандал, хоча по суті самі в усьому винні. Не погано, якщо ця пісня буде нагадувати вам про яку - небудь спільну подію, наприклад про перше побачення або поцілунок. Якщо ж нічого подібного немає (або є, але не підходить для такого урочистого дня), то підберіть щось таке, що візьме вас за душу і змусить згадувати найкращі моменти у вашому житті. Слухайте своє серце, адже воно точно не помилиться. Врахуйте, віддаючи перевагу пісні іноземного виконавця, ви просто зобов'язані знати її переклад. Адже і під гарну мелодію можна співати про ненависть і горе. А якщо на весіллі буде присутня людина, що розбирається в мовах? Уявіть його реакцію.

Якщо серед ваших знайомих є людина з прекрасним голосом і слухом, можна попросити його виконати вподобану вам композицію. Він може піднести це як подарунок на ваше весілля. Танцювати перший танець під живу музику дуже приємно. Правда доведеться витратитися ще й на музикантів. Але якщо бюджет дозволяє, то даний варіант дуже цікавий і актуальний.

Є ще один нюанс. Можливо, ви не захочете, як більшість молодят танцювати на перший танець вальс, а виберете румбу, танго, імпровізацію або довільний танець. Для останнього варіанту підійде будь-яка вибрана вами мелодія. А от інші вимагають спеціальної музики.

До речі, у минулому на весіллях була дуже популярна класика. Раджу звернути на неї увагу, навіть якщо ви не поціновувач настільки чудового мистецтва. У давні часи на весіллях та урочистих прийомах звучали тільки вальси Шуберта, Шопена та інших відомих композиторів. Вони залишаються актуальними і донині, надаючи особливу урочистість першому танцю . Але обмежуватися тільки нею на весіллі не варто.

Постановка першого танцю.

Тепер варто подбати про самий перший танець. Що вибрати? Самостійні тренування або заняття з професіоналом? Спробуємо розглянути позитивні та негативні моменти обох варіантів.
.
Плюси постановка танцю хореографом:
- Наявність танцювального залу. Більш зручно репетирувати перший танець у просторому приміщенні, ніж в кімнаті з меблями;
- Заняття в групі (як правило, більшість людей краще навчаються, перебуваючи в суспільстві);
- Поради досвідченого педагога. Вам завжди підкажуть, що ви робите «не так» і допоможуть виправити недоліки. 

Єдиний мінус це додаткові весільні витрати. 

Плюси самонавчання:
- Перший танець репетируєте у зручний для вас час
- Економія на оплаті репетицій.
Мінуси:
- Нікому вказати на помилки;
- Відсутність належного приміщення;
- Нерегулярні тренування (напевно, ви будете репетирувати перший танець, коли вийде).

Так який же перший танець вибрати? Якщо часу у вас обмаль, то вибирайте румбу, вальс або довільну програму. Ці танці легше засвоюються новачками і більш прості в рухах. Отже, уроків потрібно менше, і ви заощадите чималу суму грошей.

Весільне вбрання .

Якщо ви любителька класичного весільного плаття з пишною спідницею і безліччю оборок, то в якості першого танцю нареченого і нареченої ідеально підійде вальс. Такий же легкий і повітряний він ідеально буде поєднуватися з подібним нарядом. Разом вони створять враження пурхання над землею.

У вас красиві стегна і ви хочете підкреслити їх вузькою сукнею? Тоді, безсумнівно, ваш перший танець танго. Його головний елемент - виразні, ефектні кроки. А ваш зовнішній вигляд ще більш підкреслить їх.

Дівчатам з чарівними ногами підійде плаття з недовгою спідницею. Подібному нетрадиційному фасону весільного вбрання відповідає румба. Такий перший танець виглядає дуже еротично, втім, як і наречена. Ідеальне поєднання.

Оформлення першого танцю

Щоб ваш перший танець запам'ятався на все життя не тільки вам, але й гостям, присутнім на вашому весіллі, він повинен бути оригінально оформлений. Ідей дуже багато, як кажуть на будь-який смак і колір. Вирішувати тільки вам. Будь-який з запропонованих нижче варіантів внесе родзинку в перший танець .

Багато застосовують як атрибуту кулю - сюрприз. У чому ж полягає її суть? Підвішується вона на високій стелі, тільки на високій, інакше належного ефекту вся ця затія не справить. Молоді танцюють перший танець під красиву музику і тут, в заздалегідь визначений момент, куля над їх головами лопається і з неї вилітають тисячі дрібних блискіток, сердечок і т.п. Виглядає чудово і оригінально, хоча все досить просто і легко. Не забудьте попросити сфотографувати ці кадри для весільного альбому. Це дійсно того варто.

Ще один популярний варіант - перший танець всередині серця, складеного з свічок. Вони можуть перебувати або на підлозі, або в руках гостей. Світло, звичайно, краще погасити, для створення інтимної напівтемряви. Свічки варто використовувати не ароматизовані, інакше і ви і запрошені почнете дружно чхати і кашляти. Всі ці дії необхідно погодити з адміністрацією ресторану, в якому буде проходити весілля. Не всі власники впевнені в пожежній безпеці свого закладу.

Не варто турбуватися, якщо перший танець «піде» не так. Адже сьогодні - ваш день і для будь-якого з гостей ви найкрасивіша і романтична пара. Ніхто й не помітить невеликих помилок, але навіть і побачивши їх, не будуть акцентувати на цьому увагу. Всі бажають вам щастя, любові і гармонії в родині.

завантаження...
 

Популярні традиції

Весільні обряди. Сватання на Україні

Час не стоїть на місці. Традиції, що складалися століття­ми, зазнають змін, трансформуються або зовсім...

Заручини

"Ой ти, дівчино, зарученая, Чого ти ходиш засмученая?" - співається у відомій народній пісні....

Запросини

Просимо вас, любі, просимо щиренько До нас, молоденьких, та на весіленько. Після виголошення третьої...

Сватання

Посватай мене, козаченьку, в неділю зраненька. Візьми мене за рученьку і назви: миленька. Поєднання...

Коровай на весіллі

Традиція підносити коровай на весілля повелася ще з давніх часів. Якщо сьогодні це частування...

Весільний день

"Весілля, весілля, весілля, весіллю ми раді завжди.  Танцюйте, танцюйте, співайте, старости, дружки і дружби......

Весільні традиції.Частина1

В Україні існують давні весільні традиції, ритуали, обряди, пісні та співанки. Лишень у деяких...

Весільні обряди. Дівич-вечір

На передвесільних вечірках грали, співали, пили чай. Щодня наречений дарував своїй нареченій невеликі подарун­ки....

Весільні традиції.Частина2

В усі часи молоді закохувались, а батьки справляли весілля - подарунок молодим, на згадку...

"Покропи, батеньку, зелен барвінок.."

...щоби з нього сплести мелодій віночок. Вінкоплетення - наше тра­диційне святкування перед весіллям. Цього...

Інтернет магазин