завантаження...

Що подарувати на весілля: ідеї


Чому підготовка до весілля займає у молодят стільки часу і коштів? Все тому, що цей день дуже важливий - весілля являє собою не тільки застілля з великою кількістю гостей і розвагами для них. Весільний свято - це цілий комплекс заходів, подій, які чудесним чином складаються в один день і знаменують для молодят старт нового етапу в їхньому житті - створення нової сім'ї. Цей день для них і для кожної людини на весіллі сповнений відповідальності і радісних переживань, як і інший великий свято. А на свята зазвичай прийнято дарувати подарунки. Давайте розберемося, які подарунки найчастіше дарують на весілля, і що молодій парі варто замовляти у своїх гостей. Що подарувати на річницю весілля?

Безумовно, всі молодята без винятку хочуть, щоб їх весілля стало ідеальною. Це ж питання стосується і подарунків на весілля, тому молоді люди сподіваються, що їм на весілля подарують такі речі, які стануть не тільки пам'ятними, але й будуть дуже корисні для молодої сім'ї. Найчастіше в сучасному світі гості не соромляться питати у нареченого з нареченою, що б вони хотіли отримати в якості весільного подарунка. Зараз немає нічого страшного в тому, щоб замовити собі щось у гостей, особливо, коли ті запитують. Це допоможе уникнути конфузів на кшталт двох мікрохвильових печей або декількох прасок, подарованих різними гостями. Крім того, своєрідний замовлення на весільні подарунки дозволить отримати найнеобхідніші речі.

Для сучасного весілля найпопулярнішим подарунком, якому завжди будуть раді молодята, залишаються гроші, і ця тенденція залишається актуальною вже багато років. Гості часто вибирають красиві конверти й листівки, в які кладуть банкноти. За допомогою подарованих грошей молодята можуть компенсувати витрати на весілля, а також придбати все, що вважатимуть за потрібне для своєї молодої сім'ї і власного сімейного гніздечка.

Але й грошовий подарунок може викликати певні питання. Скільки можна подарувати грошей на весілля? Безумовно, чим більше буде сума, тим краще для молодих, але не всі люди настільки вільні у фінансах. Втім, є певні «грошові правила» для весілля: одна людина може дарувати від 500 гривень, пара може презентувати 1000 гривень, 100 доларів, 100 євро і т. Д. Особливо красиво, якщо в конверті гроші лежать однією-двома банкнотами. Оригінальний фінансовий подарунок - грошове дерево, листя якого виконані з згорнутих купюр, кількість і номінал валюти яких обирає той, хто це дерево буде дарувати. Крім того, грошики молодята можуть цілком успішно витратити, а деревце залишиться на пам'ять як красивий сувенір.

Речові подарунки на весілля ніхто не відміняв. В  интернет-магазине  ви завжди знайдете цікаві подарунки та широкий асортимент. Це можуть бути набори посуду, столові прилади, фарфор. Побутова техніка також не поступається у популярності посуді - актуальні праски, блендери, кухонні комбайни, цілком вписуються мультиварки і йогуртниці, кавоварки, пилососи та інші корисності для дому і кухні. Молода сім'я буде дуже рада постільній білизні - пледи, подушки, ковдрам і комплектів постільної білизни. Нерідко близькі гості - наприклад, батьки, можуть подарувати в спальню ліжко.

Оригінальні подарунки на весілля теж дуже актуальні в 2015 році. Це може бути відпочинок на курорті - вітчизняному чи зарубіжному, все залежить від фінансів дарувальника, сертифікат для активного відпочинку - катання на квадрациклах, сплав по річці, прогулянка на повітряній кулі. Також молодій парі можуть презентувати сеанс в спа або масажний салон, романтична вечеря на першу міні-річницю весілля - місяць спільного життя. Що дарувати на весілля - вибирати вам, благо, варіантів існує маса, і все залежить тільки від ваших побажань і фінансових можливостей, а також бажання подарувати молодому подружжю не тільки корисні речі, але й добру пам'ять на довгі роки!
завантаження...
 

Популярні традиції

Весільні обряди. Сватання на Україні

Час не стоїть на місці. Традиції, що складалися століття­ми, зазнають змін, трансформуються або зовсім...

Заручини

"Ой ти, дівчино, зарученая, Чого ти ходиш засмученая?" - співається у відомій народній пісні....

Запросини

Просимо вас, любі, просимо щиренько До нас, молоденьких, та на весіленько. Після виголошення третьої...

Сватання

Посватай мене, козаченьку, в неділю зраненька. Візьми мене за рученьку і назви: миленька. Поєднання...

Коровай на весіллі

Традиція підносити коровай на весілля повелася ще з давніх часів. Якщо сьогодні це частування...

Весільний день

"Весілля, весілля, весілля, весіллю ми раді завжди.  Танцюйте, танцюйте, співайте, старости, дружки і дружби......

Весільні традиції.Частина1

В Україні існують давні весільні традиції, ритуали, обряди, пісні та співанки. Лишень у деяких...

Весільні обряди. Дівич-вечір

На передвесільних вечірках грали, співали, пили чай. Щодня наречений дарував своїй нареченій невеликі подарун­ки....

Весільні традиції.Частина2

В усі часи молоді закохувались, а батьки справляли весілля - подарунок молодим, на згадку...

"Покропи, батеньку, зелен барвінок.."

...щоби з нього сплести мелодій віночок. Вінкоплетення - наше тра­диційне святкування перед весіллям. Цього...

Інтернет магазин