завантаження...

У чому особливості кухні довгожителів? Розповідає команда Кілограм

Японська кухня сьогодні переживає етап неймовірного розквіту: вона популярна, постійно на слуху, а ще її дуже люблять майже в кожному куточку земної кулі. Але справа не лише у популярності, адже по праву японська кухня — це еталон здорового харчування. Користь тут гармонійно поєднується зі смаком, а витончений мінімалізм з неймовірною подачею. 

Тому зовсім не дивно, що японська кухня по праву вважається кухнею довгожителів. Про усі її тонкощі та секрети розповідають майстри команди KILOGRAMM SUSHI PROJECT, які спеціалізуються на традиційних стравах японської кухні.

Витоки якості

Японська національна кухня була сформована досить давно і роками її рецепти лише відточувались та вдосконалювались. Говорячи, про особливості кухні японців, слід перш за все, звернути увагу на розташування країни, адже цим фактором обумовлено декілька важливих моментів. По-перше, Японія — це острівна країна, яка з усіх сторін омивається морями, тому недивно, що до складу багатьох національних страв входить риба та морепродукти. До того ж, на території Японії досить багато скель, які затримують вологу та створюють цим самим ідеальні умови для вирощування рису, тому рис — другий за розповсюдженістю продукт в місцевій кухні.

Традиції на варті вашого здоров’я

Так, Японія — країна, де дуже цінують традиції та ритуали. Щоб ви розуміли наскільки, просто скажемо, що навіть сніданок багатьох японців зачасту проходить за традиціями. Це не могло не залишити свій відбиток і на національній кухні, яка увібрала в себе усе найкраще, що могли дати місцеві традиції. По-перше, тут високо цінується не лише сама страва, а й продуки, з яких її було приготовано. У погоні за якістю японські майстри навіть ввели новий тренд — деякі суші та роли вони готують лише “в сезон”, щоб запропонувати клієнту виключно свіжі інгредієнти (зачасту овочі та фрукти) щойно з грядки. Крім цього, японці дуже цінують натуральний смак продуктів, тому практично не використовують приправи при приготуванні та обробку високими температурами. І це дає про себе знати, оскільки за статистикою, японці — нація довгожителів і раціон у цьому відіграв важливу роль.

Гордість японської кухні

Національна кухня японців може запропонувати чимало страв з неймовірним смаком і ще більш неймовірнішою подачею, але слід визнати, що є дві страви, які прославили японську кухню на весь світ. Йдеться звісно що про суші та роли, адже саме завдяки ним європейці та жителі інших континентів дізнались про цю кухню. Ключову роль у популяризації японської кухні зіграли роли Філадельфія та Каліфорнія, які спричинили наприкінці минулого століття справжній гастрономічний бум. У 80-их роках один кухар японського походження вирішив здивувати своїх клієнтів, яким не до вподоби були водорості норі. Після декількох спроб він створив роли начинкою зовні, так норі були сховані в середині, а око милував лосось та сир філадельфія. Новинка настільки сподобалась місцевому населенню, що вже через пару років не було жодного міста у Сполучених Штатах, де б не чули про вишукані роли.

Сучасні тренди

Японські страви не стоять в стороні і сьогодні. У неї є все, що важливо для сучасної людини. Оскільки усі ми постійно кудись поспішаємо, темп та ритм життя лише підвищується з кожним роком і іноді настільки, що ми навіть їмо на ходу. Саме тому так популярні нині стали бізнес-ланчі. Усе просто — вам лише треба замовити улюблений суші-сет від Кілограм та запросити колег на обідню перерву. Суші доставляють в будь-яку точку Луцька, тому вам вдасться перекусити де б ви не захотіли. Доставка суші від Кілограм Суші Луцьк — найкраще рішення для тих, хто хоче скуштувати справжні японські суші швидко в будь-якому зручному для себе місці. Головне — довіряти перевіреним закладам, які гарантують бездоганну якість своїх страв!

KILOGRAMM SUSHI PROJECT — найкраща доставка суші в Луцьку!

завантаження...
 

Популярні традиції

Весільні обряди. Сватання на Україні

Час не стоїть на місці. Традиції, що складалися століття­ми, зазнають змін, трансформуються або зовсім...

Заручини

"Ой ти, дівчино, зарученая, Чого ти ходиш засмученая?" - співається у відомій народній пісні....

Запросини

Просимо вас, любі, просимо щиренько До нас, молоденьких, та на весіленько. Після виголошення третьої...

Сватання

Посватай мене, козаченьку, в неділю зраненька. Візьми мене за рученьку і назви: миленька. Поєднання...

Коровай на весіллі

Традиція підносити коровай на весілля повелася ще з давніх часів. Якщо сьогодні це частування...

Весільний день

"Весілля, весілля, весілля, весіллю ми раді завжди.  Танцюйте, танцюйте, співайте, старости, дружки і дружби......

Весільні традиції.Частина1

В Україні існують давні весільні традиції, ритуали, обряди, пісні та співанки. Лишень у деяких...

Весільні обряди. Дівич-вечір

На передвесільних вечірках грали, співали, пили чай. Щодня наречений дарував своїй нареченій невеликі подарун­ки....

Весільні традиції.Частина2

В усі часи молоді закохувались, а батьки справляли весілля - подарунок молодим, на згадку...

"Покропи, батеньку, зелен барвінок.."

...щоби з нього сплести мелодій віночок. Вінкоплетення - наше тра­диційне святкування перед весіллям. Цього...

Інтернет магазин