завантаження...

Весілля - данина традиції або запорука щасливого життя?

Будь-яке весілля, якого б рівня воно не було, несе в собі товстий пласт національних традицій, стереотипів, романтичних очікувань, факторів доречності і соціального престижу. Говорити, що організація весіль - це справа, давно поставлена на потік, і турбуватися тут зовсім не про що, в корені невірно!
Скільки людей - стільки у них уявлень про щасливе святі, адже навіть в межах одного соціального кола проведення весіль може значно відрізнятися. І хай та організація весілля, яка побутувала у наших далеких предків, зараз викликає у сучасної людини усмішку, здивування і навіть неприйняття... Все одно відгомони національного весільного обряду досі живі у вигляді побутових ритуалів, весільних прикмет і забобонів. Враховувати їх чи ні - справа кожного, але повністю відмахуватися від вікової мудрості предків теж не варто.

Це тільки здається, що найголовніше для успішної побудови особистого життя - це доленосна зустріч, виникнення взаємних почуттів і прийняття рішення про подальше спільну життя. А проведення весілля, на думку деяких, це давно віджилий себе безглуздий ритуал. Хто так думає, можливо, звільняє себе від багатьох побутових та юридичних проблем, адже організація весілля - справа клопітка, до того ж відсутність зобов'язань перед законом дуже зручно, коли немає впевненості в глибині почуттів або зрілої відповідальності за свої вчинки.

Але сімейні цінності - це не пережиток минулого і не тяжкий тягар. Це особлива форма щасливого існування людини - не тільки на матеріальному, а й на самому піднесеному рівні. Саме тому, щоб там не говорили скептики, проведення весілля за законом - це необхідна умова для виникнення міцної гармонійної сім'ї.

Ухвалення рішення про весілля - це показник морального дорослішання чоловіка, його готовність бути батьком і главою сім'ї. З урахуванням того, що організація весіль несе  чималі фінансові витрати, це характеризує чоловіка з точки зору його успішності та кар'єрної спроможності. Звичайно, тут ми не беремо до уваги різного роду альфонсів та інших пройдисвітів - проведення весіль з такими чоловіками дівчатам не варто навіть планувати, їх потрібно фільтрувати ще на стадії залицяння.

На відміну від чоловіків кожна дівчина з дитинства мріє про весілля та гарний банкетний зал і  ресторан Прага - підсвідомо розуміє, що це не просто умовність, а необхідний сакральний ритуал, який з'єднує людей на вищому духовному рівні.

А сама організація весіль в ідеалі повинна бути орієнтована на побажання нареченої - головної дійової особи обряду. Красива весілля стане запорукою її жіночої успішності й заможності і додасть їй сили для виконання головних жіночих призначень - дружини, матері, господині дому.
завантаження...
 

Популярні традиції

Весільні обряди. Сватання на Україні

Час не стоїть на місці. Традиції, що складалися століття­ми, зазнають змін, трансформуються або зовсім...

Заручини

"Ой ти, дівчино, зарученая, Чого ти ходиш засмученая?" - співається у відомій народній пісні....

Запросини

Просимо вас, любі, просимо щиренько До нас, молоденьких, та на весіленько. Після виголошення третьої...

Сватання

Посватай мене, козаченьку, в неділю зраненька. Візьми мене за рученьку і назви: миленька. Поєднання...

Коровай на весіллі

Традиція підносити коровай на весілля повелася ще з давніх часів. Якщо сьогодні це частування...

Весільний день

"Весілля, весілля, весілля, весіллю ми раді завжди.  Танцюйте, танцюйте, співайте, старости, дружки і дружби......

Весільні традиції.Частина1

В Україні існують давні весільні традиції, ритуали, обряди, пісні та співанки. Лишень у деяких...

Весільні обряди. Дівич-вечір

На передвесільних вечірках грали, співали, пили чай. Щодня наречений дарував своїй нареченій невеликі подарун­ки....

Весільні традиції.Частина2

В усі часи молоді закохувались, а батьки справляли весілля - подарунок молодим, на згадку...

"Покропи, батеньку, зелен барвінок.."

...щоби з нього сплести мелодій віночок. Вінкоплетення - наше тра­диційне святкування перед весіллям. Цього...

Інтернет магазин