завантаження...

Весілля по-японськи

Весілля - найпрекрасніший і романтичний день у житті молодої пари. Саме його вони будуть згадувати з радісними усмішками навіть через багато років. Тому потрібно постаратися зробити своє весілля незабутнім. І тут багато що залежатиме від організації даного заходу. Весілля бувають різні. Рішення про особливості урочистості приймається залежно від смаків і захоплень нареченого і нареченої, а також від того, прихильниками якої віри вони є. Найчастіше можна спостерігати традиційне весілля з викупом нареченої, різними конкурсами і веселим тамадою. Але в останні роки молоді люди вважають за краще звертатися в професійні весільні агентства з проханням влаштувати для них незвичну, навіть екзотичну церемонію. Популярна нині японська кухня з її суші, ролами і васабі підкорила не лише шлунки, але і розум молодих людей, які серйозно зацікавилися культурою цієї прекрасної країни.
Весілля в японському стилі - не така вже рідкість останнім часом. Під японським  весіллям мається на увазі не тільки частування з традиційної японської кухні, а й особливе оформлення залу, де проводиться торжество, підбір етнічних нарядів для молодят, тематичний дрес-код для гостей і т.д. При цьому організатори намагаються максимально дотримуватися національних традицій.

Як же проходить церемонія? На весіллі в японському стилі повинні бути присутніми тільки найближчі родичі. Інші гості приєднуються до молодих лише в ресторані. Щоб позбавити себе від турбот, пов'язаних з оформленням залу, можна замовити проведення урочистості в японському ресторані. Там вже все оформлено - інтер'єр повністю відповідає темі заходу.

Під хвилюючу музику перед гостями з'являються наречений і наречена. Молоді і гості сідають за стіл, заставлений традиційними стравами японської кухні : суші, роли, сашимі. Замість традиційних напоїв розливається саке. Щоб страви були правильно приготовлені, замовляти проведення весілля найкраще в японському ресторані, який заслужив гарну репутацію. У таких ресторанах піклуються про те, щоб продукти, з яких готуються страви, були якісними і свіжими. Японська кухня дуже різноманітна, але замовлення та  доставка суші львів  обов'язкове, тому що без них сьогодні складно уявити японський стіл. З напоями не так строго - для тих, хто не може пити міцні алкогольні напої, хорошою альтернативою стане легке столове вино.

Розважальна частина весільного заходу складається з звичних для нас привітань від родичів і гостей, а також розваг в японському стилі. Не обійтися і без східної музики. І нехай все це буде оповите тонким ароматом сакури, спливаючій у фантазії невагомими білими пелюстками.
завантаження...
 

Популярні традиції

Весільні обряди. Сватання на Україні

Час не стоїть на місці. Традиції, що складалися століття­ми, зазнають змін, трансформуються або зовсім...

Заручини

"Ой ти, дівчино, зарученая, Чого ти ходиш засмученая?" - співається у відомій народній пісні....

Запросини

Просимо вас, любі, просимо щиренько До нас, молоденьких, та на весіленько. Після виголошення третьої...

Сватання

Посватай мене, козаченьку, в неділю зраненька. Візьми мене за рученьку і назви: миленька. Поєднання...

Коровай на весіллі

Традиція підносити коровай на весілля повелася ще з давніх часів. Якщо сьогодні це частування...

Весільний день

"Весілля, весілля, весілля, весіллю ми раді завжди.  Танцюйте, танцюйте, співайте, старости, дружки і дружби......

Весільні традиції.Частина1

В Україні існують давні весільні традиції, ритуали, обряди, пісні та співанки. Лишень у деяких...

Весільні обряди. Дівич-вечір

На передвесільних вечірках грали, співали, пили чай. Щодня наречений дарував своїй нареченій невеликі подарун­ки....

Весільні традиції.Частина2

В усі часи молоді закохувались, а батьки справляли весілля - подарунок молодим, на згадку...

"Покропи, батеньку, зелен барвінок.."

...щоби з нього сплести мелодій віночок. Вінкоплетення - наше тра­диційне святкування перед весіллям. Цього...

Інтернет магазин