завантаження...

Весілля в східному стилі: розкіш і стиль!

Мотиви загадкового і такого далекого сходу змусять ваше весілля перетворитися і заграти новими фарбами. Будьте впевнені, тонкість сходу назавжди залишиться у ваших серцях. Обов'язково  купить восточный костюм  для нареченого і нареченої, який є одним з важливих атрибутів  весілля в східному стилі.

О великий і загадковий Схід! Скількох мандрівників ти маниш Адже навіть ті, хто не був на твоїх жарких берегах, намагаються туди якомога швидше потрапити. Однак якщо справа стосується весілля, то східний стиль допоможе вам самим опинитися в цих прекрасних і яскравих краях. Оформіть ваш весільний союз в східному стилі, і будьте впевнені, що ви ніколи не пошкодуєте.

Розкіш і щедрість сходу на вашому весіллі

З чого почати оформлення весілля в східному стилі?


Початком завжди служить запрошення своїх дорогих гостей, серед яких будуть тільки друзі та родичі. Щоб вони відразу ж зрозуміли стиль весілля, їм необхідно в оригінальному ключі піднести запрошення на весілля. Це можна зробити навіть за допомогою східних танцівниць, які застануть зненацька ваших майбутніх гостей. Проте слід розуміти, що деякі взагалі можуть не зрозуміти цього жесту. Але пам'ятайте, що це ваше весілл , і тому ви організовуєте його так, як захочете. Схід асоціюється з піском і палючим сонцем, а сонце і пісок з жовтим відтінком і навіть коричневим кольором. Так що пам'ятайте, що ваші запрошення мають бути витримані саме в цьому стилістичному ключі.

Запрошення в східному стилі

Вибираємо костюми для східного весілля


Для весільної церемонії в східному стилі підійдуть багаті вбрання. Однак нареченій слід бути особливо уважною для того, щоб не переборщити з колоритом східних земель. На таке весілля новоспечена дружина може вибрати і довгу білосніжну класичну сукню з пишними формами. Однак експерти  радять все ж пастельні або навіть кремові кольори. Вони повністю розкриватимуть тему весільного вечора, а також якісно будуть підкреслювати білизну вашої шкіри, якою не можуть похвалитися жінки сходу.

Чоловікам слід визначитися з конкретними мотивами, які вони будуть переслідувати, відкриваючи свій гардероб. Якщо ж вони хочуть виглядати стильно і витончено, тоді вибирають смокінг, якщо ж тема сходу виглядає для них злегка іронічно, тоді вибирають вбрання шейхів та інших представників обширного сходу.

Східна наречена

Весільний кортеж для східного весілля


У цій справі, якщо весілля все ж таки буде східним, головною якістю будь-якого весільного автомобіля повинна бути розкіш. Сучасні люди сходу завжди любили, і будуть любити старовинні і дорогі автомобілі. Крім усього іншого, слід також нагадати, що основним кольором машин у жителів цього регіону завжди був білий. Так що в подібному випадки на весіллі такі традиції більш ніж знадобляться.

Прикрашати необхідно вищезгадані засоби пересування в білих відтінках з елементами знову ж кремових і пастельних тонів. Пам'ятайте, що весільні кортежі сходу були досить маленькими, так як на весілля в цьому регіоні запрошувалися тільки найближчі родичі і віддані друзі. Але у випадки великої сім'ї і численних вірних друзів доведеться найняти ще більше розкішних автомобілів білосніжного відтінку.

Оформлення банкетного залу в східному стилі

У кінцевому оформленні весільного залу, раз ми вже торкнулися східної теми, повинні переважати яскраві та насичені кольори. Найприйнятнішим для східного стилю весілля є яскравий  бардовий відтінок. Саме він передає загадковість і глибину справжнього Сходу.

Оформлення східного весілля

Наприкінці хотілося б нагадати, що це свято вшановує двох закоханих людей. І саме з цієї причини все має бути тільки так, як вони цього захочуть. Так що, дорогі любителі сходу, дерзайте і не бійтеся експериментувати.
завантаження...
 

Популярні традиції

Весільні обряди. Сватання на Україні

Час не стоїть на місці. Традиції, що складалися століття­ми, зазнають змін, трансформуються або зовсім...

Заручини

"Ой ти, дівчино, зарученая, Чого ти ходиш засмученая?" - співається у відомій народній пісні....

Запросини

Просимо вас, любі, просимо щиренько До нас, молоденьких, та на весіленько. Після виголошення третьої...

Сватання

Посватай мене, козаченьку, в неділю зраненька. Візьми мене за рученьку і назви: миленька. Поєднання...

Коровай на весіллі

Традиція підносити коровай на весілля повелася ще з давніх часів. Якщо сьогодні це частування...

Весільний день

"Весілля, весілля, весілля, весіллю ми раді завжди.  Танцюйте, танцюйте, співайте, старости, дружки і дружби......

Весільні традиції.Частина1

В Україні існують давні весільні традиції, ритуали, обряди, пісні та співанки. Лишень у деяких...

Весільні обряди. Дівич-вечір

На передвесільних вечірках грали, співали, пили чай. Щодня наречений дарував своїй нареченій невеликі подарун­ки....

Весільні традиції.Частина2

В усі часи молоді закохувались, а батьки справляли весілля - подарунок молодим, на згадку...

"Покропи, батеньку, зелен барвінок.."

...щоби з нього сплести мелодій віночок. Вінкоплетення - наше тра­диційне святкування перед весіллям. Цього...

Інтернет магазин