завантаження...

Вибираємо квіти для весілля

Вибираємо квіти для весілляУ нашому житті жодна урочиста подія не обходиться без квітів. Букет з білих троянд тонко підкреслить красу нареченої і урочистість моменту, весільні білі троянди і лілії - це просто диво. Білі троянди - це вишукано і красиво.

З незапам'ятних часів весілля намагалися зіграти весело, з витівками, зробити з нього захід, який би запам'яталося назавжди. А головною прикрасою будь весільної церемонії є, звичайно ж, наречена. І їй самій, і її близьким хочеться, щоб в цей день вона виглядала особливо красивою, одягнена була в незвичайне плаття, причесана по-особливому і щоб оточували її квіти, і сама вона була прекрасна як квітка ... 

Букет нареченої - це атрибут гардероба, з яким наречена постане перед усіма запрошеними в момент реєстрації шлюбу, пройде до весільного кортежу, кілька разів вийде з нього на традиційній прогулянці, увійде в ресторан чи інше місце, де відбудеться святковий банкет, коли гості, вишикувавшись біля входу, спрямувавши всю свою увагу на молодят. І, звичайно ж, молоді назавжди залишаться відображеними на фото ...

Особливе місце серед квітів займають білі троянди. За допомогою них ми без проблемо зможемо зробити оформление зала цветами. Самі по собі маючи дивовижне поєднання форми і об'єму - білі троянди є шедевром, створеним природою. Білі троянди виділяються серед троянд тим, що вони, власне білі. У культурі європейських народів білий колір завжди символізував світло, свято і чистоту. Ось та риса, яка робить білі троянди і лілії проявом чистоти. Саме білі троянди або лілії дарує своїй коханій наречений у день весілля. Саме білі троянди є символом чистоти і невинності нареченої. Тому білі троянди широко використовуються у весільних обрядах. Якщо ви обрали традиційний стиль весілля, якому відповідає біле плаття, вам слід вибрати білі троянди в складі букета «каскад». Або вибрати букет, оформлений півсферою з темно-зеленими блискучими листям, які краще відтіняють красу білих троянд або лілії. У такому букеті чудово виглядають орхідеї, білі троянди, гарденії, камелії, садові і інші види лілій у поєднанні з сезонними квітами.

Для церемонії одруження можна вибрати і великий букет з «не зовсім весільних квітів»: ромашки, деревію. Але краще вибрати білі троянди або лілії, які завжди були актуальні, і напевно, ще довгий час будуть актуальними на весіллі. Якщо весільне плаття красиво оброблене - від великих букетів ромашок краще відмовитися. До атласної сукні найкраще підійдуть білі троянди або лілії з оранжеровкою з темних листків. Якщо ж стиль весілля неофіційний, може підійти будь-який красивий букет: червоні троянди, лілії, тюльпани, айстри, невеликі маргаритки.

Чарівний букет можуть скласти лілії, маргаритки, фіалки, білі троянди.

Тепер поговоримо про бутоньєрку нареченого? Зазвичай для бутоньєрки вибирають той же вид квітів, що і букет нареченої. Найчастіше це білі троянди або садові лілії. Ця традиція з'явилася кілька століть тому, коли наречена в знак любові приколювала квітку зі свого букета до костюму нареченого.

Хороший звичай - коли гості, зустрічаючи жениха і наречену в місці проведення весільного банкету, обсипають прибулих пелюстками троянд.

За святковим столом місце, де будуть сидіти новоспечене подружжя, намагаються прикрасити квітами. Це може бути довга низька композиція перед молодими, а може бути, наприклад, арка, заплетена квітами над їх головами. Символічно, коли квіти візуально об'єднують двох. Дві свічки в композиції - теж символ, не кажучи вже про те, що це просто приємно. Будь-яке додаткове квіткове оформлення тільки прикрасить застілля. Але, як завжди, не забувайте, квіти не повинні загороджувати сидячих людей один від одного. Крім того, місце, де сидять молодята, має виділятися за інтенсивністю прикрашення.

завантаження...
 

Популярні традиції

Весільні обряди. Сватання на Україні

Час не стоїть на місці. Традиції, що складалися століття­ми, зазнають змін, трансформуються або зовсім...

Заручини

"Ой ти, дівчино, зарученая, Чого ти ходиш засмученая?" - співається у відомій народній пісні....

Запросини

Просимо вас, любі, просимо щиренько До нас, молоденьких, та на весіленько. Після виголошення третьої...

Сватання

Посватай мене, козаченьку, в неділю зраненька. Візьми мене за рученьку і назви: миленька. Поєднання...

Коровай на весіллі

Традиція підносити коровай на весілля повелася ще з давніх часів. Якщо сьогодні це частування...

Весільний день

"Весілля, весілля, весілля, весіллю ми раді завжди.  Танцюйте, танцюйте, співайте, старости, дружки і дружби......

Весільні традиції.Частина1

В Україні існують давні весільні традиції, ритуали, обряди, пісні та співанки. Лишень у деяких...

Весільні обряди. Дівич-вечір

На передвесільних вечірках грали, співали, пили чай. Щодня наречений дарував своїй нареченій невеликі подарун­ки....

Весільні традиції.Частина2

В усі часи молоді закохувались, а батьки справляли весілля - подарунок молодим, на згадку...

"Покропи, батеньку, зелен барвінок.."

...щоби з нього сплести мелодій віночок. Вінкоплетення - наше тра­диційне святкування перед весіллям. Цього...

Інтернет магазин