завантаження...

Як готують суші в різних країнах світу

Суші… Ідеальне поєднання рису зі свіжими морепродуктами та овочами вже багато років зводить усіх з розуму своїм гармонічним смаком. Окрім того, суші ще й надзвичайно корисні, оскільки готують їх тільки зі свіжих продуктів, а мінімальна термічна обробка дозволяє зберегти усі поживні речовини.

Спочатку суші були способом зберігання риби, але вже через деякий час вони перетворились на справжній вишуканий делікатес. При чому, продукти були підібрані настільки вдало, що з плином часу складові страви практично не змінились: рис, риба та водорості.

Свій відбиток час залишив хіба що на видах начинки, адже зараз суші готують не тільки з риби. Сучасні японці полюбляють роли з овочами, сиром, м’ясом, морепродуктами та ін.

З японцями усе зрозуміло, а як щодо жителів інших країн? Адже роли та суші вже давно вийшли за межі своєї історичної батьківщини. В кожному куточку світу знайдеться суші-ресторан, де вам приготують і класичні роли, і роли з нотками місцевих кулінарних уподобань. Нині майже кожна країна може похизуватися своїми варіаціями приготування суші та ролів. Найвідомішими з них ми з вами поділимось.

АМЕРИКА

Рол Філадельфія — це беззаперечний лідер доставки суші в Україні. Та що там казати, Філадельфія — найпопулярніший рол у світі.

Не складно здогадатися, що батьківщиною страви є зовсім не Японія, а США. Особливістю ролу є те, що готують його “навиворіт”: рис зовні, а норі та начинка всередині.

БРАЗИЛІЯ

В Бразилії до приготування ролів та суші підходять з усією відповідальністю та знанням справи. Хоча й начинка в них може бути екзотична та досить різноманітна: кальмари, м'ясо снігових крабів, манго, гострі соуси, незмінне лиш одне — рис.

В бразильських ресторанах рис для суші намагаються готувати розсипчастим і менш приправленим, щоб споживач міг якомога яскравіше відчути смак решти інгредієнтів.

МАЛАЙЗІЯ ТА В'ЄТНАМ

В деяких куточках Малайзії та В'єтнаму і сьогодні можна зустріти попередників суші — рибу та м'ясо, що замариновані у рисі. Називається така страва “нарі”. Проте куштують цей делікатес в основному місцеві жителі, оскільки нарі має дуже різкий та неприємний запах.

ІНДІЯ

Індійський рол являє собою підсмажений млинець з борошна з м'ясною чи овочевою начинкою. Його можна вважати різновидом спрінг-рола — традиційної японської страви. Основною відмінністю є те, що в Японії начинку завертають у рисовий папір.

НІМЕЧЧИНА ТА КРАЇНИ ПРИБАЛТИКИ

Варта уваги й страва, розповсюджена в Німеччині, Латвії та багатьох країнах Прибалтики — рольмопси. Готується рол наступним чином: свіжий оселедець відварюють в маринаді, далі його скручують у рулетики та протикають дерев'яною шпажкою.

Звичайно, деякі варіації ролів відійшли далеко від традиційного рецепта. Та й навряд чи їх взагалі можна назвати ролами у класичному розумінні цього слова. Але чи має це значення? Адже головне — щоб людям було смачно :)

Особисто ми вважаємо, що експерименти — це добре, але краще віддавати перевагу перевіреній класиці. Наприклад, суші від KAIFUI SUSHI — це гарантія свіжості та неймовірного смаку. Тож дзвони нам за номером 096 818 0018 та замовляй доставку суші (https://kaifui.com/rivne/), від яких ти точно будеш у захваті!

завантаження...
 

Популярні традиції

Весільні обряди. Сватання на Україні

Час не стоїть на місці. Традиції, що складалися століття­ми, зазнають змін, трансформуються або зовсім...

Заручини

"Ой ти, дівчино, зарученая, Чого ти ходиш засмученая?" - співається у відомій народній пісні....

Запросини

Просимо вас, любі, просимо щиренько До нас, молоденьких, та на весіленько. Після виголошення третьої...

Сватання

Посватай мене, козаченьку, в неділю зраненька. Візьми мене за рученьку і назви: миленька. Поєднання...

Коровай на весіллі

Традиція підносити коровай на весілля повелася ще з давніх часів. Якщо сьогодні це частування...

Весільний день

"Весілля, весілля, весілля, весіллю ми раді завжди.  Танцюйте, танцюйте, співайте, старости, дружки і дружби......

Весільні традиції.Частина1

В Україні існують давні весільні традиції, ритуали, обряди, пісні та співанки. Лишень у деяких...

Весільні обряди. Дівич-вечір

На передвесільних вечірках грали, співали, пили чай. Щодня наречений дарував своїй нареченій невеликі подарун­ки....

Весільні традиції.Частина2

В усі часи молоді закохувались, а батьки справляли весілля - подарунок молодим, на згадку...

"Покропи, батеньку, зелен барвінок.."

...щоби з нього сплести мелодій віночок. Вінкоплетення - наше тра­диційне святкування перед весіллям. Цього...

Інтернет магазин