завантаження...

Як організувати весілля правильно?


Незалежно від того, яку тематику весільного торжества ви плануєте, необхідно грамотно підійти до його організації. Підготовку слід починати заздалегідь, як мінімум за півроку, щоб встигнути забронювати відповідну дату, знайти потрібних вам фахівців, включаючи ведучого, ді-джея, фотографа та оператора, а також скласти сценарій майбутнього заходу. 

Звичайно, найпростіше довірити організацію весілля професіоналам, так ви заощадите не тільки час на пошук людей і місць, але і гроші, адже організатори урочистостей знають, де вигідно знайти ту чи іншу послугу. Але якщо вам подобається сам процес і ви готові довго вивчати, як організовується  свадьба в киеве, тоді можна спробувати зробити все самим.

ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ВЕСІЛЛЯ: ОСНОВНІ МОМЕНТИ

Якщо ви плануєте урочисту реєстрацію в РАГСі, тоді можете вибрати відповідну дату за кілька місяців, щоб встигнути її залишити за собою. В іншому випадку доведеться погодитися на звичайну розписку. Істотно легше, коли буде виїзна реєстрація, адже її можна провести в зручний день в обраному місці. Але і в цій ситуації все продумати слід завчасно, наприклад, знайти майданчик, орендувати обладнання, відшукати ведучого і так далі. Складніше, якщо молодята хочуть обвінчатися. Адже це таїнство проводиться далеко не в усі дні, тому обов'язково порадьтеся зі священиком.

Отже, дата обрана, тепер можна зайнятися плануванням весільного бюджету. Економити не варто на фотографа і оператора, адже пам'ять про подію повинна залишитися на все життя і буде прикро, якщо знімки і відео виявляться неякісними. Єдине, що можна запропонувати при обмеженій кількості коштів - це зменшення часу прогулянки. Досить замовити годинну Love-story, щоб насолодитися гарними фотографіями в подальшому. Хороший спосіб витратити менше грошей полягає в тому, щоб знайти ресторан, який красиво виглядає навіть без додаткового декору.

Як організувати весілля? Це питання задають собі всі молодята, а відповідь на нього включає в себе безліч різних справ. В тому числі, це і підбір відповідних нарядів для нареченого і нареченої, складання списку гостей, розсилку запрошень, обговорення меню і так далі. Головне, щоб все підкорялося загальній тематиці торжества, тоді всі залишаться задоволені!
завантаження...
 

Популярні традиції

Весільні обряди. Сватання на Україні

Час не стоїть на місці. Традиції, що складалися століття­ми, зазнають змін, трансформуються або зовсім...

Заручини

"Ой ти, дівчино, зарученая, Чого ти ходиш засмученая?" - співається у відомій народній пісні....

Запросини

Просимо вас, любі, просимо щиренько До нас, молоденьких, та на весіленько. Після виголошення третьої...

Сватання

Посватай мене, козаченьку, в неділю зраненька. Візьми мене за рученьку і назви: миленька. Поєднання...

Коровай на весіллі

Традиція підносити коровай на весілля повелася ще з давніх часів. Якщо сьогодні це частування...

Весільний день

"Весілля, весілля, весілля, весіллю ми раді завжди.  Танцюйте, танцюйте, співайте, старости, дружки і дружби......

Весільні традиції.Частина1

В Україні існують давні весільні традиції, ритуали, обряди, пісні та співанки. Лишень у деяких...

Весільні обряди. Дівич-вечір

На передвесільних вечірках грали, співали, пили чай. Щодня наречений дарував своїй нареченій невеликі подарун­ки....

Весільні традиції.Частина2

В усі часи молоді закохувались, а батьки справляли весілля - подарунок молодим, на згадку...

"Покропи, батеньку, зелен барвінок.."

...щоби з нього сплести мелодій віночок. Вінкоплетення - наше тра­диційне святкування перед весіллям. Цього...

Інтернет магазин