завантаження...

Як зробити пропозицію руки та серця?

пропозиція руки та серцяПропозицію руки і серця раніше чоловіки могли зробити через обряд сватання або викрадення нареченої. У наш час подібні звичаї не популярні. Добре, якщо слова «Будь моєю дружиною!" ще злітають з уст сучасних чоловіків. Сьогодні, коли пара вирішує узаконити свої відносини, цій події зазвичай не передує вишукана пропозиція руки і серця.

Жінка, незважаючи на сучасний прагматичний час, як і раніше хоче, щоб її коханий зробив пропозицію якось особливо, так, що вона буде пам'ятати цей момент завжди: кожне слово, жест, обстановку, в якій відбулося визнання.

Щоб пропозиція була прийнята та сподобалась вашій коханій, воно має, так би мовити, підходити їй. Момент, коли пролунає пропозиція стати дружиною, кожна жінка представляє по-своєму: затишний ресторанчик - в думках однієї панянки, стрибок з парашутом - в іншої, публічне освідчення в коханні - у третій.

«Як мене покличуть заміж?» - це якраз те питання, на який не раз відповідали дівчата самі собі в думках, згадуючи казки, серіали і пригоди своїх улюблених романтичних героїнь.

В Америці були проведені дослідження, в ході яких з'ясувалося, що вісімдесяти відсоткам жінок не сподобалося те, як їм зробили пропозицію. Це було ... недостатньо романтично! Тому підготуйтеся належним чином. Підберіть потрібні слова, які, до речі, можуть бути навіть складені в рядки вірша, нехай і не вашого. Спробуйте підкорити свою даму перевіреним способом іспанських трубадурів - серенадою. Якщо ви сучасна людина і у вас є свої блоги в інтернеті, можна зробити пропозицію у вигляді поста на сторінках вашого блогу. Тоді про ваш вчинок дізнаються усі ваші читачі.

Вибирати слова для пропозиції вийти заміж потрібно обережно. Не вживайте наказових дієслів і диктаторських інтонацій: «Виходь за мене!» або «Я хочу, щоб ми одружилися». Потрібно запитувати. Питати згоди, а не ставити перед фактом. Говоріть дівчині про свої переживання, почуття до неї, про те, що вона саме та, з ким ви провели б все життя.

Якщо ви не майстер ораторського мистецтва - пишіть. Визнання можна написати на асфальті, щоб ваша дама, виглянувши у вікно, змогла її побачити. Або помістіть текст вашої пропозиції руки і серця на рекламному щиті, який вона могла б теж споглядати періодично.

Зробіть пропозицію несподівано, таємниче. Влаштуйте дівчині гру, в якій, завдяки вашим підказкам, вона повинна буде відшукати кільце або листівку з пропозицією вийти заміж. Можна піднести дамі кільце і таку листівку, загорнуту у безліч упаковок, як матрьошки - одна в одну. Вручіть як подарунок. Нехай вона сама добереться до «начинки».

Звичайно, єдиних правильних слів для пропозиції руки і серця не існує. Чи буде ця пропозиція незабутньою, зворушливою і романтичною залежить від обстановки, від вас і вашої коханої.

завантаження...
 

Популярні традиції

Весільні обряди. Сватання на Україні

Час не стоїть на місці. Традиції, що складалися століття­ми, зазнають змін, трансформуються або зовсім...

Заручини

"Ой ти, дівчино, зарученая, Чого ти ходиш засмученая?" - співається у відомій народній пісні....

Запросини

Просимо вас, любі, просимо щиренько До нас, молоденьких, та на весіленько. Після виголошення третьої...

Сватання

Посватай мене, козаченьку, в неділю зраненька. Візьми мене за рученьку і назви: миленька. Поєднання...

Коровай на весіллі

Традиція підносити коровай на весілля повелася ще з давніх часів. Якщо сьогодні це частування...

Весільний день

"Весілля, весілля, весілля, весіллю ми раді завжди.  Танцюйте, танцюйте, співайте, старости, дружки і дружби......

Весільні традиції.Частина1

В Україні існують давні весільні традиції, ритуали, обряди, пісні та співанки. Лишень у деяких...

Весільні обряди. Дівич-вечір

На передвесільних вечірках грали, співали, пили чай. Щодня наречений дарував своїй нареченій невеликі подарун­ки....

Весільні традиції.Частина2

В усі часи молоді закохувались, а батьки справляли весілля - подарунок молодим, на згадку...

"Покропи, батеньку, зелен барвінок.."

...щоби з нього сплести мелодій віночок. Вінкоплетення - наше тра­диційне святкування перед весіллям. Цього...

Інтернет магазин