завантаження...

Чи потрібні ревнощі у відносинах?

ревнощі у відносинахЗагальноприйнято, що ревнощі - почуття не дуже хороші, руйнуючі відносини. Безсумнівно є в цьому частка правди. Надмірні ревнощі - річ неприємна як для ревнивця, так і для того, кого ревнують. Однак у даній статті ми розглянемо ревнощі, з точки зору сили, яка зміцнює відносини. 

Кожен в тій чи іншій мірі мріяв ніколи не ревнувати об'єкт своєї любові. У суспільстві сформувався стереотип, що ревнувати - це показувати свою залежність від того, в кого закоханий. І кожен в тій чи іншій мірі хотів щоб ревнували його, але не ревнувати самому. Це не зовсім правильна позиція. Ревнощі - подібні до вітру, що може розпалити зароджуваний вогник відносин. Вони також подібні до урагану, що гасить великий вогонь почуттів у  відносинах. Ревнощі - це один з важелів, яким, при правильному використанні, можна підсилювати почуття партнера по відношенню до себе. А також підсилювати свої власні почуття стосовно свого партнера. 

На ревнощах тримається таке почуття як Закоханість. Ревнощі - це показник інтересу до людини, в якого ми закохані. Немає ревнощів - немає інтересу, немає закоханості. Теж саме стосується і людини, яка цікавиться нами. Залишайте йому можливість подбати про вас, щоб його інтерес до вас не зник. 

Кожну людину цікавить те, що цікаво більшості. Так уже ми влаштовані, що залишаємо повз увагу те, що нікому не потрібно. Навіщо нам цікавитися тим, що не цікаво іншим? Якщо не цікаво їм, значить у цьому немає нічого цінного і для нас. Саме тому ми відчуваємо незрозуміле почуття... 

Ми ревнуємо
Не дуже приємно випробовувати це почуття самому, правда? Однак є й приємна новина - ви закохані, або на шляху до цього. А це здорово! Це означає, що у вас є шанс випробувати неземну насолоду від любові ... за умови, що ви не задушите це почуття ревнощами або не перетворите насолоду в мазохістські муки. 

 Як насолоджуватися коханням нікого вчити не потрібно. Насолоджуватися вміють всі й багато розуму тут не потрібно. Розберемося з тим, як не піти у дві крайності, які позбавлять цієї насолоди.

Крайність перша: Всеохоплюючі ревнощі 
Трішки поревнувати свою пасію це завжди добре - це підсилює насолоду моменту кожної наступної зустрічі, робить її бажаною і привабливою. Гірше, коли всі наші думки сконцентровані на тому, що партнер зараз приділяє увагу комусь іншому, коли не поруч із нами. Такі думки псують будь-які стосунки, а розмови, які неминуче будуть відбуватися під впливом таких думок, примушують нашого партнера виправдовуватися й почувати себе винуватим за те, чого він не робив.

Позбутися від цього можна шляхом перемикання думок на інші речі. Наприклад: роботу, спілкування з іншими людьми (у тому числі й флірт), перегляд фільмів або комп'ютерні ігри.

Також, не поганий прийом - змінити тональність своїх думок. Якщо партнер пішов без вас на зустріч з друзями і ви навантажуєтесь думками, не фліртує він на цій зустрічі з кимось з осіб протилежної статі, то досить подумати про те, що з ним може трапитися щось страшне, щоб ревнощі відступили. Адже в нашому житті досить небезпек, як-то: злочинці, попадання під машину, неякісний алкоголь і багато чого іншого. І потрапити в неприємність - набагато простіше, ніж закрутити з кимсь роман. Налаштувавши себе на такі думки, ваш дзвінок о пів на дванадцяту ночі не буде пофарбований фарбами ревнощів, а лише занепокоєнням про те, чи все з ним у порядку. І одержавши позитивну відповідь - ви тільки порадієте за вашого партнера, що з ним все добре і він отримує задоволення від зустрічі. 

Спочатку, змінювати напрямок своїх думок може здатися завданням титанічним і практично неможливим. Але з кожним разом це буде усе легше й ви зможете самі контролювати як вам вигідніше думати в тій або іншій ситуації. 

Крайність друга: Байдужість
Деякі люди вважають муки ревнощів обов'язковим проявом любові, і підсвідомо намагаються вбити в собі не ревнощі, а любов. Деяким це виходить, деяким ні. Ті, хто досягає цього завдання, починає відчувати повну байдужість до партнера. Такий же фінал чекає і тих, хто занадто перестарайтеся в діях, які були описані вище.

Деяких власна байдужість радує. Так як дозволяє отримувати увагу з боку партнера не затрачаючи особливих зусиль, не переживаючи й залишаючись у тверезому розумі. Однак, насправді, нічого добре в цьому немає - так як позбавляє отримувати насолоду від кохання, яке було в серці до цього моменту. 

Тонкість полягає в тому, щоб не позбуватися від ревнощів зовсім, залишаючи маленький тліючий вогник у своїй душі. Саме він буде підігрівати вашу закоханість у партнера. 

Якщо вогник сам по собі гасне, а ваш партнер не створює умов, щоб ревнощі народжувалася у вашому серці - можна самому направляти свої думки на те, щоб цей вогник розгорявся. Наприклад: якщо ви абсолютно спокійні за партнера і точно впевнені, що він нікому крім вас не потрібний, то корисно «накрутити» себе трішки. Або, якщо ваша пасія затримується на роботі, направити свої думки на те, що можливо в даний момент у неї побачення. 

Виглядає як збочення, але дозволяє «розігріти» почуття. 

Використовуючи прийоми у вищеописаних ситуаціях можна розганяти й гальмувати свої ревнощі тоді, коли вам зручно. Виходять свого роду «гойдалки ваших почуттів». Важливо пам'ятати, що почуття не розганяють і не гальмуються моментально. Для цього потрібен певний час. Тому слід ставитися обережно й витримано до того, що ви робите. Інакше можна не розрахувати і «гойдалки почуттів» від ваших зусиль просто відірвуться. Або вам просто не вистачить витримки, щоб «штовхнути» їх на потрібну висоту. 

Нас ревнують
Ми часто запитуємо партнера «Ти ревнивий?» Або трохи тонше «Ти боїшся лоскоту?», Вважаючи, що якщо людина боїться лоскоту, то він ревнивий. Робимо ми це для того, щоб отримати цілу гаму відчуттів: задоволення, що нас будуть ревнувати, що в комусь ми здатні запалити ревнощі. І від деякого невдоволення, що нас можуть очікувати відносини, в яких доведеться виправдовуватися перед ревнивцем щоб заспокоїти його. 

Крайність перша: Зробити партнера байдужим до нашої персони
Тим часом тільки від нас і наших дій залежить чи буде наш партнер сліпим ревнивцем або буде байдужий до нас. Вже на початкових етапах відносин ми закладаємо, якщо це можна так назвати, фундамент у почуття нашого партнера по відношенню до нас. Якщо людина нам дуже симпатична - ми намагаємося всіляко йому показати, що у нас немає ніяких стосунків з протилежною статтю. Іноді настільки сильно, що буквально розповідаємо про те, що в нашому житті взагалі немає нікого, крім цієї людини. Це не дуже правильна поведінка, так як позбавляє нашу особистість таємничості й привабливості. Як і говорилося вище - якщо в нашому житті немає жодного представника протилежної статі, чи не значить це, що ми просто не цікаві для них? І як наслідок, можна передбачити з дуже великою точністю, що й цю людину ми не зможемо зацікавити досить сильно, щоб він проявляв увагу, гідну нас. 

Якщо при цьому ви самі проявляєте досить багато уваги до людини, то це ще більше покаже йому, що ви не дуже цікава кандидатура, щоб заводити з вами роман.

У відносинах, які вже зав'язалися, змушувати людину трішки ревнувати - не менш важливо, ніж на етапах знайомства. Це буде його змушувати триматися в тонусі. Це буде робити вас бажаною для нього людиною. Причому не потрібно щось вигадувати. Цей прийом досить примітивний і не ефективний. Головна зброя для ревнощів: фантазія вашого партнера! 

Досить іноді затримуватися на роботі на годинку, пояснюючи це завантаженістю. Або час від часу зустрічатися з друзями, а після зустрічі з ними - розповідати про зустріч не надто докладно. Або розповідаючи про проведение корпоративов, мимохіть згадати про те, що співробітник із сусіднього відділу жахливо танцює й ви не отримали ніякого задоволення від танцю. Все інше домалює фантазія вашої половинки:) 

Крайність друга: Зробити з партнера страшного ревнивця
Здійснюючи дії, які не дозволять охолонути партнерові до вашої особистості, дуже важливо не переборщити. Інакше можна отримати не закохану в вас людину, а людину, позбавлену розуму від ревнощів. 

Змушуючи свого партнера ревнувати, не можна ніколи забувати про те, що потрібно дарувати йому увагу, турботу і свої почуття. Якщо цього не робити, недоотримуючи від вас уваги, його фантазія намалює найстрашніші картинки, навіть за умови, що на роботу і з роботи ви повертаєтеся разом, а всі вікенди проводите неодмінно один з одним. Недоотримуючи вашої уваги він знайде привід до ревнощів у будь-якому сторонньому погляді на вас.

Тому, якщо ваш партнер надмірно ревнивий, слід на час зробитися передбачуваною, розповідати про час, який ви проводите окремо досить докладно, щоб позбавити його розум фантазій і неодмінно дарувати йому свою увагу і любов. 

Висновок
Варто неодмінно пам'ятати, що наші власні почуття і почуття інших людей досить інертні. Їм потрібен час для розкачки і для гальмування. Тому впливаючи на свого партнера, щоб погасити ревнощі - варто запастися витримкою. А розігріваючи його ревнощі - не переборщити й не загратися самому, абсолютно погасивши свої власні почуття до нього.

Гра з ревнощами - досить захоплююче заняття. Настільки ж захоплююче, наскільки й небезпечне. Адже на кону цієї гри - ваші відносини. І від ваших дій залежить - стануть вони кращими чи погіршаться.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин