завантаження...

Чого боїться наречений перед весіллям

холостякЧасто трапляється так, що з наближенням дня одруження, наречений і наречена відчувають неспокій і нетвердість прийнятого рішення. Треба зауважити, що чоловічі страхи перед весіллям - явище, настільки ж часто зустрічаюче, як жіночі. У даній ситуації не слід панікувати і закатувати істерики. Чоловічі страхи перед весіллям - складна психологічна проблема, але заспокоїтися і взяти себе в руки не складно. 

У сучасному суспільстві прийнято вважати, що чоловік - особистість вільна. У зв'язку з цим, навіть насправді бажаний шлюб починає вселяти чоловікові жах втратити свободу. 

Як побороти цей чоловічий страх перед весіллям. Постарайтеся побудувати стосунки з самого початку так, щоб не з'являлося проблем, пов'язаних з обмеженням особистої свободи. Ставтеся з повагою до особистих інтересів один одного і не обмежуйте свободу другої половинки. У такому випадку питання про те, як не втратити дорогоцінну свободу навіть не виникне, і страх перед весіллям піде.

Чоловіки, так само як і жінки, бояться, що їх кохання зміниться щоденним побутом. До вступу в шлюб, наречений і наречена починають налаштовуватися на те, що на них відразу після весілля звалиться купа дрібних буденних побутових проблем. Чоловік хвилюється з приводу того, що в сімейному житті у нього збільшиться кількість турбот, і часу на високі почуття просто не буде. 

Все, що трапляється чи не трапляється в житті, залежить в основному тільки від самої людини Якщо є прагнення, то шлюб можна перетворити на медовий місяць довжиною у життя. Головне - мати прагнення і фантазію. 

 Як би не розходилися думки на цей рахунок, але весілля завжди змінює звичне життя Шлюб вимагає відмови від якихось своїх звичок або зміни інтересів, прислухання до думки своєї дружини - загалом, всілякі компроміси Цей чоловічий страх перед весіллям у певній мірі пов'язаний. зі страхом втрати свободи. Це теж частково страх втратити свободу і незалежність, але більшою мірою це страх перед невідомим майбутнім. Адже, коли починається новий життєвий етап, ніколи не вгадаєш, що він тобі готує. 

 Щоб позбутися такого страху, потрібно просто спробувати. Тільки на своєму особистому досвіді можна зрозуміти, що і як потрібно робити. Жінки і чоловіки сьогодні мають рівні права, у зв'язку з цим обов'язок і відповідальність вони теж повинні ділити порівну Але чоловіки все одно відчувають значно більшу відповідальність, наприклад, за дохід сім'ї. Тому частий чоловічий страх перед весіллям - нездатність дати все необхідне своїй сім'ї, зробити так, щоб дружина ні в чому не обмежувалася. 

 У таких випадках чоловіки, слідуючи меркантильним інтересам, приймають рішення перевірити свої почуття - пожити цивільним шлюбом. 

 Гамофобія - це не просто тривога, хвилювання і страх, а дійсно існуюча психологічна хвороба, перемогти яку поодинці дуже непросто Найчастіше з такими психологічними перешкодами на шляху до шлюбу стикаються чоловіки за 30 років, іменовані товариством "переконані холостяки". 

Як правило, люди такого типу легковажні і велелюбні, тому не готові відмовитися від усіх своїх звичок і присвятити все своє життя одній єдиній людині. Але проблема полягає в тому, що з часом простий страх може збільшитися до розмірів цієї фобії.

 Якщо так вийшло, не панікуйте передчасно і реально проаналізуйте ситуацію. Ймовірно, немає ніякої фобії, а є просто неготовність до сімейного життя. Тоді слід просто не поспішати.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин