завантаження...

Чоловіча точка зору: які якості заважають жінці вийти заміж

alt Деякі якості значно зменшують шанси жінки почути марш Мендельсона. Хоча вам ці якості можуть здаватися позитивними, чоловік, якщо знайде їх у вас, напевно вирішить, що ви - не майбутня мама його дітей. І брати вас заміж не варто. 

Готовність йти на край світу. У голові будь-якого чоловіка, тільки якщо він не сіамський близнюк (у цьому випадку - у двох головах), одного разу виникає думка: а чи не кинути все і не піти водити трамвай. Або: виїхати в Австралію та купити ферму. Іноді чоловіки навіть мають сміливість поділитися цими думками зі своїми подругами. Наївні кандидатки в дружини вважають, що у відповідь на це треба радісно пропищати: "Що б ти не вирішив, мій милий, я з тобою!" Це неправильна відповідь! 

Тобто, звичайно, приємно знати, що є на світі дівчата, готові заради коханого відкинути комфорт і потоптати здоровий глузд. Але одружуються зазвичай не на них. А на особах практичних та позбавлених ілюзій, що відповідають: "Ти що, з розуму зійшов?! А на що ми будемо жити?" Пов'язувати життя логічніше з жінкою, яка хай мислить і приземлено, зате сама не втече з дому з молодим художником, піддавшись хвилинному пориву. 

Сексуальна покірність. Чоловіки зовсім не мріють узяти в дружини покірну ляльку, що вміє ліпити пельмені. Готовність жінки займатися сексом в будь-який час доби і в будь-якому стані - тривожний знак. Секс повинен відбуватися за взаємною бажанням, тільки в цьому випадку ним можна буде займатися роками. 

А якщо партнерка пірнає у вир пристрасті лише з примусу і з відповідним виразом на обличчі - вона не затримається в  житті чоловіка надовго. Якщо жінка не може сказати "ні" у відповідь на незручну пропозицію, якщо секс для неї обов'язок (нехай навіть приємний) - значить, їй плювати на власні почуття. Зустрічатися з такою весело, жити в шлюбі - неможливо. Адже шлюб містить в першу чергу взаємну повагу. 

Тотальна довіра. Гірше всепоглинаючих ревнощів може бути тільки їх цілковита відсутність. Якщо наречений каже, що збирається зустрітися зі своєю колишньою, "тому що останній раз бачив її сто років тому, ще в стриптиз-клубі, коли вона там працювала", - то відповідати йому "вирішуй сам" не варто. Навіть багатозначно протираючи при цьому ножі. Жінка, на якій можна одружуватися, повинна вміти відстояти своє щастя. Вона не буде таїти образу, мстити, тихо терпіти, але головне - не буде дивитися на проблему крізь пальці. Тому що тотальної довіри насправді не існує - це гарний привід для байдужості, неприпустимої між подружжям.

Вічне невдоволення. Якщо скигління замінює жінці все інше - пошуки роботи, потяг до самовдосконалення - це вірна ознака того, що брати її заміж не варто. Причому небезпечне невдоволення не тільки чоловіком, але і собою. Чоловіки готові забезпечувати вам підтримку і підставляти плече. Але піднятися на це плече ви повинні самостійно. А якщо ви тільки й робите, що скаржитеся на життя, начальників, маму, подруг, не роблячи спроб щось поміняти, - у вас нічого не вийде. Тому що бути одруженим чоловік - це ще можливо, але поєднувати це з обов'язками кризового менеджера навряд чи хтось захоче.

  Незворушність. Чоловіки часто п'ють. Трохи рідше - п'ють в міру. Про те, як чоловік себе поведе, перебравши на людній вечірці, добре б довідатися заздалегідь. Але що б він не почав робити: співати в караоке пісні  ABBA, битися або засипати в туалеті, - на це не потрібно закривати очі.   Дружина, як хороший начальник, хвалить завжди прилюдно, а лає - віч-на-віч. Прочухан можна буде влаштувати на другий день.

Надмірна романтичність. Питання "а ти мене ще любиш?" входить до трійки речей, які чоловік хотів би по можливості ніколи не чути від жінки. Тим більше - від берегині домашнього вогнища. Подібні питання ("тобі не сподобалося?", "Чому ти сьогодні такий сумний?", "Смачно було?") Видають у вас випадкову попутницю. 

Потенційній дружині не потрібно ні  чого такого запитувати. Вона вміє читати між рядків. І вона чітко знає: мовчання чоловіка - ще не сигнал, що з ним щось сталося. Просто іноді чоловіки люблять помовчати. 

Відсутність хобі. Навіть самі терплячі з нас не можуть відповідати на питання "ти скоро?" більше п'яти разів на день. А якщо ви телефонуєте своєму супутнику частіше - є шанс, що він передумає бути вашим обранцем. 

Розчинення в об'єкті прихильності - це, звичайно, здорово. Чоловіки іноді самі не проти взяти відпустку "за закоханості" і з головою пірнути у нові відносини. Але у них повинні бути гарантії, що, коли пристрасть пройде і настане час виринати, ви не залишитеся на дні і не станете посилати їм звідти щохвилинні сигнали "я сумую!", "Приходь швидше!" і "ну де ж ти?". 

Простіше кажучи, жінка повинна вміти зайняти себе чимось крім відносин. Тоді їй простіше буде протиставити що-небудь вакууму, який неминуче прийде на зміну закоханості і безперервному сексу. Що це буде за хобі - шопінг з подругами, йога або вишивання хрестиком, - не так важливо. Головне, щоб чоловік не здригався щоразу, коли дзвонить телефон, і не висловлювався нецензурною лексикою до питання "ти де?". І тоді все буде добре.

Замітка: Сучасні технології та вироби, серед яких і  автономная канализация тільки найвищої якості для окремих людей та компаній. Професіоналізм та компетентність - основа діяльності компанії.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин