завантаження...

Чому чоловік не хоче одружуватися?

00008.ruЖінки ставляться до шлюбу простіше , ніж чоловіки. Представники сильної статі довго роздумують над тим , чи варто їм одружитися , і сумніваються до останнього моменту. Чому ж вони так не хочуть зв'язувати себе узами шлюбу ?
 
Широко поширена думка про те , що чоловіки полігамні - у цьому нібито і полягає головна причина їх стійкого небажання створювати сім'ю. Мовляв , справжньому мачо важко прожити все життя з однією жінкою , а навіщо добровільно створювати собі труднощі ? Однак ця думка є досить спірною - хоча б тому , що жінки теж можуть закохуватися в двох чоловіків одночасно , заводити коханців і , перебуваючи в законному шлюбі , поглядати по сторонах .  

За іншою версією, чоловік не бажає вступати в шлюб через страх втратити найдорожче - волю. Це нормально , якщо мова йде про молодого хлопця, який , як це прийнято говорити , ще не нагулявся . Але якщо втратити свободу в шлюбі боїться чоловік за сорок , це вже ознака наявності фобії і психологічних "заморочок ".

Поширена причина небажання одружуватися - невдалий досвід попереднього шлюбу. Багато розлучених чоловіків не хочуть повторювати своїх помилок і воліють не зв'язувати себе серйозними стосунками . Якщо ж такі все-таки виникають , молода людина все одно не поспішає пропонувати руку і серце , відчуваючи глибокі сумніви. Він довго вивчає і перевіряє свою кохану жінку , порівнюючи її з колишньою дружиною. Зрозумівши , що поруч з ним зовсім інша людина , чоловік вирішується на серйозний крок.
Вдівцям буває ще важче наважитися на нові стосунки. Смерть дружини - страшна трагедія , і чоловік боїться пережити її знову . Однак і ці страхи відступають, коли в його житті з'являється кохання .

Є й такі представники сильної статі , які не хочуть одружуватися на жінках, яких недостатньо кохають. Вони подовгу тестують свої почуття , бажаючи отримати вагоме підтвердження тому , що це дійсно любов.

Буває , що чоловік не хоче одружуватися через страх втратити друзів. Йому здається , що після весілля дружба відійде на другий план , і життя стане не таким цікавим. Потенційній нареченій потрібно дати зрозуміти молодій людині , що його чоловічій дружбі нічого не загрожує.
Не хоче створювати сім'ю чоловік , що сумнівається у своїх фінансових можливостях. Не позбавлені почуття відповідальності молоді люди часто відчувають внутрішні страхи з приводу того , чи зможуть вони забезпечити сім'ю , створити для подружжя комфортні умови життя і виростити дітей. Якщо жінка любить цю людину і хоче за нього заміж , їй потрібно переконати його в тому , що труднощі її не лякають. 

Проти одруження висловлюються молоді люди , морально не готові до того , щоб брати на себе відповідальність. Причина тому - інфантильність . Цілком можливо , що з часом чоловік зміниться , стане сильнішим і надійнішим , але в даний момент навряд чи варто насильно тягнути його в РАГС. Ймовірність розлучення з таким чоловіком дуже велика. Якщо жінка має на меті вдало вийти заміж , їй краще пошукати іншу людину - готового до сімейного життя.
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин