завантаження...

Чому фотограф на весілля стільки коштує?

Весільний фотографНайчастіше, у метушні підготовки до весілля, ми хапаємося за голову і починаємо забувати про все, крім економії, занижуючи значимість всього, що відбувається, вибираючи фотографа не з його майстерності, і навіть не бачачи його робіт, а за ціною. Але якщо на мить задуматися про пріоритети, то розумієш, що все, що залишиться після дня весілля (природно, не рахуючи власне сім'ї) - це пам'ять. Пам'ять у вигляді обручок і вашого весільного фотоальбому.

Отже, ви знайшли кандидата на посаду фотографа. Вас влаштувало його портфоліо. Ви задаєте головне питання: «Скільки?» І ось тут не треба лякатися. 

Чому фотограф на весілля коштує дорого?

Я спробую дати вам уявлення про те, з чого складається вартість послуг фотографа:

Власне робота фотографа

Тут все просто. Будь-яка робота обов'язково варта чогось. А це не тільки 5 ... 18 годин безперервного натискання на спускову кнопку фотоапарата в ваш весільний день. Після зйомки фотограф витрачає години, багато годин і днів на обробку матеріалу .. Чим професійніший фотограф, тим він більше цінує свій час і розуміє, що не тільки його праця необхідна для ідеального результату, але про це трохи пізніше. Якщо ваш свадебный фотограф куштує нереалістично дешево - він або поганий фотограф, або дурний. Ніхто не хоче поганого чи дурного фотографа. Принаймні, поки таких вимог я не чув.

Робота команди фотографа

Для досягнення найкращого результату фотографу часто доводиться користуватися допомогою асистента або другого фотографа, чия праця теж коштує грошей. А щоб якісно обробити фотографії, ними займається не тільки фотограф, але і професійний художник-ретушер. І теж за гроші:)

Обладнання

На жаль, часто вартість камери фотографа порівнянна з вартістю автомобіля, а таких камер повинно бути мінімум дві. На випадок, якщо одна з них вийде з ладу. Якісні об'єктиви так само куштують дуже дорого. Додайте до цього інше додаткове обладнання, спалахи, відбивачі, розсіювачі, комп'ютери, проектори та іншу техніку, яку, як і камери, час від часу необхідно міняти.

Вебсайт

Фотографам, які не глибоко знайомі з програмуванням, ДНС серверами, хостингом та іншими невідомими словами зі сфери IT технологій, доводиться вкладати досить пристойні суми в розробку і підтримку власних веб-сайтів.

Реклама

Багатьом, щоб достукатися до власного клієнта, до вас, необхідно досить пристойно вкладатися в рекламу в журналах, онлайн порталах та інших джерелах мас медіа. Саме тому ми, фотографи, завжди вдячні вашим рекомендаціям. Сарафанне радіо - краща реклама.

Матеріали

Вартість друку при таких масштабах хоч і дістається фотографу іноді з оптовою знижкою, але як і раніше є серйозною статтею витрат в розділ "витрати". Якщо говорити про вартість виготовлення фотокниг, то вона дуже велика. Часто занадто велика, але варта того на 100%. Додамо до цього вартість створення дизайну для книги і роботу дизайнера, якщо фотограф не робить це сам. Вже можна подумати, що фотограф робить це майже безкоштовно і не переслідує жодних комерційних цілей. Нерідко це саме так! Фотографи - творчі особистості, у яких одна мета - щоб його роботи не залишилися десь на DVD диску на полиці, а були гідно оцінені і радували молодят довгі роки у вигляді якісних і довговічних надрукованих фотографій і фотокниг.

Освіта

Якщо фотограф не топчеться на місці, і відкритий для знань, то вчитися треба завжди. Як сказав хтось із великих "Я фотографую, бо не вмію це робити. Коли навчуся - кину це." Тому, якщо ти фотограф - ти в гонитві за ідеалом, який завжди десь попереду. Освіта і знання також коштують дуже дорого.

Звідси висновок: якщо один фотограф бере більше, ніж інший, значить він вкладає набагато більше праці (і грошей) в свою справу, своє вдосконалення, освіту, в розвиток стилю, в максимально професійну і якісну фототехніку і багато іншого.
Задумайтеся, наскільки важлива пам'ять про ваш весільний день. Чи хочете ви довірити це професіоналу, який гарантує, що пам'ятні моменти вашого дня будуть відображені, або готові ризикнути найдорожчим? Версаче колись сказав "Якість пам'ятається набагато довше, ніж ціна". Спробуйте, розрахуйте, скільки ви готові витратити на фотографа з розрахунку "пам'ять на все життя"! 

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин