завантаження...

Чому не беруть заміж

чому не беруть заміжСтатистика - річ серйозна. А вона каже, що у нас в країні кількість незаміжніх жінок ось-ось зрівняється з кількістю заміжніх. Он як їх багато - симпатичних, навіть гарних, освічених, деякі з успішною кар'єрою і умінням заробляти гроші. А знайти попутника для спільної подорожі в РАГС все не виходить. Деякі супутники знаходяться, але потім, як правило, виявляється, що їх траєкторія руху направляється в зовсім інший бік. 
У чому причина? Ми їх лякаємо!
1. Занадто загадкові
"Ізюминка", освіченість і чутливість - це, звичайно добре. А от якщо годинами переказувати шедеври літератури, користуватися принципом "справжня жінка повинна спізнюватися на побачення як мінімум на 2 години" і використовувати любовний роман як сценарій свого особистого життя, то можна досить швидко довести чоловіка до глибокого шоку. Життя сучасного чоловіка і так багате стресами. І він, швидше за все, втече до тієї, яка не буде збільшувати їх кількість. 

2. Корисливі
Нікому не подобається відчувати себе всього лише додатком до власного гаманця.
3. Занадто вимогливі
Вимог настільки багато і вони настільки високі, що ні один чоловік не зможе їм відповідати. У результаті дама завжди незадоволена. Ну як тут не втекти від постійного негативу?
4. Мінливі
 Коли настрій і бажання дами міняються через кожні 5 хвилин, як ви думаєте, наскільки затишно відчуває себе чоловік? Як на скелястому острові посеред океану в бурю, або як в заручниках у терориста з вибухівкою на поясі?

5. Всезнаючі
Перш ніж обрушувати на чоловіка з будь-якого приводу свої енциклопедичні знання, задумайтеся - а чи потрібна йому ця інформація? Він же не читає вам лекції про різні типи автомобільних двигунів, про способи вилову риби і про вартість цінних паперів. І про інші речі, в яких ви не розбираєтесь. Обмінятися інформацією простіше за все з комп'ютером, а ось близька людина потрібна для теплих, довірчих відносин. 
6. Стерви
Жити в одній квартирі з акулою, яка ще й говорить - надзвичайно втомлююче заняття, чи не так. 
7. Ниючі
Чоловік - зовсім не супермен без нервів. І, як правило, не мазохіст. Тому навряд чи йому сподобається страждати за компанію з дамою з приводу поганої погоди, зламаного каблука, злого начальника. Скаржитися і спілкуватися - не одне й те саме. 
8. Діктаторші
Є, звичайно, окремі чоловіки, у яких дуже сувора мама, яка привчила їх дотримуватися встановленого режиму і робити все по команді. Але, боюся, з такою свекрухою не так просто буде ужитися. А звичайний чоловік віддає перевагу приймати рішення сам (або хоча б думати, що сам). 
Психологи радять перед початком пошуків своєї "половинки" скласти два списки - необхідних якостей і прийнятних / неприйнятних недоліків. Одночасно з цим не завадить уважно подивитися на себе з боку, оцінити і свої риси характеру. Адже, можливо, той чоловік, який завтра вас зацікавить, сьогодні складає власні списки.
Ви впевнені, що там будуть тільки ваші достоїнства?

Замітка: Ви можете скачать 1с бухгалтерия бесплатно. 1С бухгалтерія незамінна програма для ведення бухгалтерського обліку.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин