завантаження...

Чорно-біле фото - класика жанру

весільне фотоРозглядаючи фотоальбом, більшість ловить себе на думці, що чорно-білі фотографії дуже відрізняються від кольорових. Ніхто не проти кольорового фотомистецтва. За ним, поза сумнівом, майбутнє. Але все ж чорно-біле фото - це класика жанру, з чіткістю незвичайною, з контрастом і якимись особливими неповторними ностальгічними нотками. Дивишся на старі фотки, або зроблені в чорно-білому режимі кращими весільними фотографами світу, таке відчуття, що ти зустрівся з роботою імпресіоніста. Хоча в них той же аспект вражень і душі, можливо, ще сильніше. Ретро стиль у фотографії - це романтизм і класика! 

Коли бачиш весільні фото, виконані в ретро стилі, то розумієш ще і ще, що це - фотоклассика! І рівних їй не буде, напевно, ніколи. Настільки якість висока всієї глибини емоцій молодят, ніжності і щирості їхніх почуттів. Такого мінімалізму в кольорі рідко зустрінеш. І все це заворожує. 

 Хтось скаже, що кольорову фотографію потім можна буде перевести в спеціальній програмі в чорно-білі фотографії. Хтось так скаже. Але не хороший фотограф на весілля, не весільний фотограф-профі. Йому добре відомо, що первісна зйомка в цьому форматі врахує кожну деталь. Та й забере вона багато менше часу, ніж обробка кольорового фото після. 

Чим чорно-білі фото краще кольорових своїх аналогів? 

 Як кажуть ті ж професіонали, чорно-білі фотографії з весілля прекрасно підходять не тільки для винуватців торжества. Глядач, завдяки контрастності зображень, вже не буде відволікатися на дрібні нюанси. Легко йому буде просто сконцентруватися на саме найважливіших деталях фотографії та самій композиції. Наскільки загадкові і романтичні такі фото більшість бачили. Саме завдяки приголомшливій грі світла й тіні, такі от фотографії, зняті в чорно-білому режимі, і передають найкращі весільні миті, які будуть радувати і молодят, і їх рідних, і багато поколінь. 

 Напевно, тому й роблять професійні фотографи не тільки кольорові весільні фото, а й у стилі, так званому ретро. Ну і що з того, що знімки дублюють свої кольорові аналоги? Роздивившись їх гарненько, кожен, навіть недосвідчений фотограф, скаже, що вони набагато вигідніше підкреслюють почуття молодят. У чорно-білих знімків підвищена якість - відполіроване і першокласне. Вони дають можливість глядачеві побачити унікальність все, що на них показано. 

Ну і ще один позитивний чинник у захист чорно-білого фото. Вони довговічні. Досить подивитися чорно-білу історію весілля наших бабусь і дідусів навіть сімдесятирічної давності. Вони ж і по сьогоднішній день у доброму стані.

Кольоровий або чорно-білий режим? 

  Можна обидва режими використовувати, особливо якщо це весілля! Шикарний стіл. На ньому маса різних страв. Навколо - море гостей, декорацій. Чим не натура для кольорової фотосесії? Завдяки кольоровим фото, ви будете пам'ятати, якого кольору був одяг, які були квіти і страви на торжестві. А зберігши у своєму альбомі чорно-білі фотографії з РАГСу, з вінчання та ін., ви побачите - що відчували ви, ваш обранець і ваші рідні. Це буде схвильований і закоханий погляд нареченого і нареченої. Щасливі і повні сліз очі, захват і розчулення їх рідних. Між іншим, чорно-білі знімки допоможуть приховати навіть деякі вади шкіри і виділяти головне, не відволікаючись на дрібниці. 

 І взагалі, фотохудожники професіонали зазвичай використовують обидва режими, навіть незважаючи на те, що більшість з них віддає перевагу чорно-білому. Напевно, в основному тому, що він здатний так тонко підкреслити форми, поверхні та об'єкти. Особливо в портретній зйомці. 

 Щоб весільний фотоальбом був вищої якості, люди іноді навіть наймають двох фотографів. Так, зайві витрати. Зате результат буде потрясний. У вас будуть професійні весільні фото - починаючи від яскравих кольорових фотографій, закінчуючи чорно-білими портретами. Не буде втрачений жоден хвилюючий момент!

Цiкаво знати: Продажа квартир в Караганде за доступними цінами. Широкий вибір квартир та прийнятні умови для кожного.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин