завантаження...

Давай одружимося ...! А коли!!?

одруженняНіхто не застрахований від кохання і тим більше від його парадоксів. Чудові відносини, ідеальна пара, майбутнє в рожевому світлі ... і ось він - довгоочікуваний момент. Як він зробив пропозицію, якщо, звичайно, зробив це першим, не важливо: у дорогому ресторані під тихий блюз або на мосту під місяцем. Так чи інакше, але він запропонував стати його дружиною. Перша радість непомітно пройшла разом з першим місяцем, який також непомітно потягнув за собою вже половину року, а проекти так і залишилися тільки проектами. З якоїсь причини ваш обранець не поспішає поєднуватися законними узами шлюбу. Так давайте спробуємо розібратися - з якої?
Якщо виникла така ситуація, дайте йому час подумати. Про що? Про життя, про любов, про вас. Найкращий спосіб вирішення нерозв'язного завдання - ускладнити його. Тому вам краще перестати прагнути зустрічатися з ним, або хоча б зробити вигляд. Спробуйте поїхати в поїздку або просто зникнути з його поля зору. Хай трохи потурбується. Тільки не переборщіть і прагніть тримати все під контролем, якщо вже так задалися метою "довести" його до РАГСу.

Не забувайте, що вибір партнера, перш за все, пов'язаний з вашим подальшим спільним життям. Вирішуємо, як зв'язувати себе узами шлюбу: по любові або "не дуже". Якщо ви зупинилися на першому варіанті, то задумайтеся про можливий інфантилізм коханого, і як його нинішня поведінка еволюціонує років так через декілька.
Якщо ж ви бачите, що ви її любите, а він тільки дозволяє себе любити, і вас це влаштовує, то продовжуйте наполягати. І наступний крок: оцінка поведінки обранця. Тиснути його питаннями на кшталт "Що означала твоя пропозицію?" не дуже розумно, тому що відносини вже досягли критичної точки, і кількість перейшла в якість. Істерик не потрібно, адже чоловіки бояться насильства, і краще постаратися оцінити ті об'єктивні причини повільності коханого. Їх може бути багато: мало грошей на весілля, на горизонті - інша претендентка, він - добре замаскований шлюбний аферист.
На ділі все звичайно виявляється дещо прозаїчніше, і ви ризикуєте дізнатися, що ваш коханий просто схильний дотримуватися поширеної думки чоловіків про втрату свободи, це помилка (заспокойте його - буде він ходити з друзями на вечірки, в походи). Інша справа, якщо він злякався великих змін в житті і відповідальності за майбутню сім'ю. Поговоріть з ним, скажіть, що не маєте намір кидати його у важкій ситуації і, швидше за все, він просто драматизує ситуацію, і все вирішиться само собою.
У будь-якому разі не поспішайте з висновками. Може виявитися, що він вже завтра збереться з духом - ось тільки переконає свою матусю, що кращою дружини йому не знайти.

Замітка: Якісна мебель для кафе и баров на будь - який смак. Доступні ціни та широкий асортимент товару.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин