завантаження...

Де можна познайомитися з майбутнім чоловіком


З того моменту, як дівчаткам перестають бути цікаві ляльки, а зазвичай це відбувається в підлітковому віці, вони починають шукати собі ідеального чоловіка. Вони поступово визначають список достоїнств і якостей, яким він повинен володіти. Але як бути, якщо такий чоловік не зустрічається їм на шляху в магазин, на роботу? Де його шукати? Ми пропонуємо прогулятися місцями, де найбільше шансів знайти свого потенційного чоловіка,  в цій статті розповідається саме про такі місця. Тут будуть і креативні місця для дам, які не мають комплексів, і класичні варіанти місць для знайомства.

Шукаємо чоловіка на рибалці

Де можна познайомитися - на рибалці? Звичайно, далеко не будь-яка дівчина скористається цим способом, але при цьому просто уявіть: чудесна німфа з вудкою - хіба не мрія кожного чоловіка, люблячого риболовлю?! Тут важливо, щоб дівчині дійсно подобалася ця справа. Адже зла жінка на рибалці може лише відштовхнути, і ніяк не залучити. Чоловіки не дуже люблять капризи! Просто наберіться терпіння!

Будівельний магазин

Можливо, Ви здивуєтеся, але саме в будівельному магазині можна знайти свого принца. Достатньо, підійти до чоловіка, який Вам сподобався, і мило посміхаючись попросити його допомогти знайти викрутку або шурупи. Якщо чоловік вільний, то це питання, безсумнівно, призведе до обміну номерами телефонів.

Варіант знайомства для дівчат з власним автомобілем

Де можна познайомитися з хлопцем: в автосервісі! Якщо раптом сталося, що у Вас пробило колесо, то навіть це може стати способом знайомства. Ну, самі посудіть, хіба істинний чоловік проїде мимо, не запропонувавши Вам допомогу. Тут важливо, щоб чоловік був з "золотими руками", а далі можна вже і в найближчу кав'ярню сходити разом кави випити. Ви ж повинні якось віддячити вашому рятівнику!

Знайомство при прогулянці з собакою

Якщо у вас є собака, то навіть звичайна прогулянка з нею ввечері може виявитися дуже корисною. Чоловіки ж теж гуляють зі своїми собаками ... Плюс до всього, ваш улюбленець може вам дуже допомогти, якщо раптом підбіжить до собаки  саме того хлопця, який вам сподобався. Тут розмова сама собою зав'яжеться.

Шукаємо чоловіка на стадіоні

Де познайомитися з хлопцем: на футболі! Багато дівчат жахнуться від цієї думки. І дарма! Адже більшість чоловіків дуже любить футбол, так що якщо Ви теж добре ставитеся до цього виду спорту, то ми пропонуємо Вам відправитися на найближчий футбольний матч. Ось вже де надлишок тестостерону - тисячі чоловіків в одному місці! Так що якщо Ви виявите цікавість до їх улюбленого виду спорту, то чоловіки  будуть від вас в захваті. Будь-який нормальний хлопець буде вражений, як така красива і розумна жінка може ще й футбол любити, з нею потрібно обов'язково зустрітися знову!

Знайомство в спортивному залі

Данний спосіб знайомства незаслужено не береться до уваги. І дарма, оскільки так можна знайти гідного, та ще й здорового чоловіка, який стежить за собою і своїм тілом. Хіба Вам такий чоловік не потрібен? Якщо потрібен, то вирушайте в тренажерний зал, на каток, або в школу скелелазіння (варіантів багато!). Тут Вам і користь для здоров'я, і ​​купа хлопців кругом.

Знайомство в інтернеті

Ну, тут вам простір і воля. Адже в мережі  http://fixmeet.ru/index/meeting/1073  можна легко спілкуватися відразу з декількома чоловіками і тут тільки Вам вибирати, хто цікавий, а хто не дуже. При цьому немає ніякої необхідності в підборах і макіяжі, адже за кілька хвилин ви зможете зрозуміти, хочеться вам з цією людиною продовжувати спілкування, або навіть зустрічатися з ним немає ніякого бажання. Усього кілька фраз допоможе визначити, хто вам потрібен, і сконцентруватися на ньому. А як визначитеся з вибором, вишліть йому кілька своїх кращих фотографій, полоніть своїм інтелектом, і можна зустрічатися з обранцем, зрозуміло, вже при макіяжі і на каблучках. Нормальних чоловіків, що цікавляться дівчатами не на одну ніч, а тими, з якими можна мати тривале знайомство, а надалі і сім'ю створити, в першу чергу повинен цікавити саме Ваш розум і тільки потім все інше!

Знайомство з друзями друзів

Всім знайома ситуація, коли знайомство відбувається через друзів і знайомих. Знайти гідного чоловіка на зустрічах, де люблять випити, ви навряд чи зможете, але якщо вам запропонують пограти в мафію або поїхати на природу в хорошій компанії, то ми рекомендуємо не нехтувати такими пропозиціями. Можливо саме на такій зустрічі ви знайдете того єдиного!

Знайомство на навчанні

Є один старий спосіб знайомства, і він підходить не тільки студентам, а й людям, які підвищують рівень своїх знань на всіляких курсах. А саме, підійти до вподобаного хлопця і попросити у нього конспект переписати. Єдина умова - вибирати потрібно не чисто жіночі курси, краще віддати перевагу вивченню іноземних мов і т.п. Адже на курсах швачки-мотористки ви навряд чи знайдете собі чоловіка.

Знайомимося на роботі

Нарешті, останній, але не найгірший спосіб знайомства - знайомство на роботі. Це один з тих варіантів, який відмінно підходить для пошуку майбутнього чоловіка, адже там ми проводимо майже весь свій час. Плюс до всього, вже є спільні інтереси, а значить тем для розмови більш ніж достатньо! Питання: "А Ви давно тут працюєте?" Або "Ви не могли б мені допомогти?" цілком може привести вас до вінця!
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин