завантаження...

Де можна відшукати обранця життя

знайомствоШукати треба не «скрізь», а там, де треба. І шукати, прямо скажемо, не чоловіка як такого, а місця скупчення чоловіків, де можна вибрати того, хто вам найбільше сподобається. Тобто слід робити так, як рибалки, які спочатку знаходять у просторах океану косяк риби й лише потім закидають у воду сіті. Або як геолог, що розшукує спочатку не поклад, а місцевість, характерну для залягання тієї або іншої корисної копалини, потім ознаки залягання й лише потім знаходить те, що шукає.

Для цього насамперед потрібно визначити, яку рибу ви бажаєте піймати: акулу або карася? Адже карась і акула водяться в абсолютно різних водоймах, і, закидаючи вудку в ближній ріці, акулу аж ніяк не спіймати!
Чи потрібна сваха? У наші дні така постановка питання вже не відображає надто емансиповані погляди на існуючу проблему, тим більше що, як свідчить, статистика, у сучасній Україні на 1000 чоловіків припадає 1198 жінок. Дуже часто вашу долю намагаються влаштувати найкращі подруги. Смішним є те, що вони можуть запропонувати вам зустрічатися із чоловіком, який до смаку їм, але не вам. Але ж багато хто ніяких грошей не пошкодував би, якби знайшов справжню професіоналку, що має особисту базу данихі сама організує зустрічі чоловіків і жінок, причому не один раз, а до позитивного результату. 

Тобто треба заздалегідь визначити для себе соціальний і професійний рівень вашого потенційного нареченого. Ким він повинен бути — учений, бізнесмен, актор, письменник, конструктор, робітник, військовий? Щоб не шукати актора на військовому полігоні, а офіцера — на симпозіумі лікарів-гінекологів." Адже вам потрібно знайти не просто чоловіка, а того, який вам потрібен!

Визначивши коло пошуку, починайте оглядати місцевість, характерну для корисної для вас «копалини». Якщо потрібний військовий, то займайте плацдарм де-небудь поблизу військового училища. Якщо ви мрієте про вченого, просочуйтеся на конференції й захисти дисертацій. Або виписуйте пропуск у наукові зали бібліотек. Тобто дійте за рецептом героїні фільму «Москва сльозам не вірить». Але тут теж спеціалізуйтеся. Якщо вам потрібен «технар», виписуйте опір матеріалів і, вклавши в нього детектив, зображайте із себе аматорку точних рахунків. Якщо ви віддаєте перевагу лікареві — прямуйте до залу медлітератури й перегортайте атлас внутрішніх органів людини. За бізнесменами йдіть до банку й ігорних будинків. За спортсменами — на стадіони. За льотчиками — в аеропорти. За моряками — просто в порти. Загалом, приблизно так.

Крім професійної приналежності, чоловіки можуть збиратися за інтересами. Хтось любить риболовлю, хтось хокей, хтось пиво. І, виходить, вам теж доведеться ловити окунів на блешню, мерзнути на трибунах і відрізняти за кольором сорти пива. Тому що потрапити, наприклад, на полювання на кабана — це означає привернути до себе увагу набагато більше, ніж навіть кабан. Адже мисливська компанія — це майже завжди чисто чоловіча компанія.

А жінки дедалі більше норовлять записатися на курси крою й шиття або, ще гірше, — в'язання. Куди, за логікою, слід ходити заклопотаним одруженням чоловікам. Набагато краще — автомобільні курси.
Крім автомобільних курсів, ідеальним для пошуку наречених є спорт. Найбільшою мірою — команди атлетів, культуристів, веслярів, підводних плавців, стрільців у тарілочки, альпіністів, двірських футболістів та ін. Найменшою — групи шейпінгу й жорсткого хокею.
А хто заважає знайомитися із чоловіками під водою в басейні, пробуючи акваланг? Або верхи на коні? Або разом падаючи у вільному польоті з літака на землю?

Крім спорту, є різні клуби за інтересами, фестивалі, зустрічі та ін. Є ще приватизоване чоловічою статтю політичне життя. Усілякі там партії, групи підтримки й скандування гасел. Вибирайте партії й вступайте до них за принципом політичної симпатії до її членів. А не до їхніх програм. Скажімо, найменше пасують партії й рухи ветеранів війни й праці. Більше — партії войовничих анархістів, які "перехворіють" й стануть цілком пристойними чоловіками.

Дуже вигідно брати участь у виборчих кампаніях. Тому що там за пошук чоловіків платять дуже пристойні гроші. Наприклад, бідні незатребувані дівчата вирушають у виборчі комісії, де вони за кожний загітований голос одержують гроші. Маючи можливість входити до будинків, вони заодно агітують молодих чоловіків, які їм сподобалися. У результаті вони одержують дуже непоганий приробіток і дуже широке коло знайомств.

Цікаво знати: В інтернет-магазині  ви  можете придбати недорогі м'які меблі, які завжди в наявності. Оптові ціни на всі меблі порадують вас. У вас є прекрасна можливість купити диваны для дома, кутові дивани, крісла та інші м'які меблі.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин