завантаження...

Де провести першу шлюбну ніч...?

шлюбна нічНемає сумнівів, у вас ще буде тисяча і одна ніч...Бурхливих, пристрасних, сповнених ніжності і ласки ночей. Але перша шлюбна ніч можлива лише раз в житті. І провести її потрібно так, щоб спогади залишилися на все життя.

Питання «де» кожна пара вирішує по-своєму. Ідеальний варіант – зняти так званий номер для наречених в одному з готелів міста. Плюсів маса. По-перше, це романтика. По-друге, свобода дій. Немає жодних обмежень, тому ви цілком і повністю можете віддатися один одному і насолодитися красою цієї казкової ночі. Вам не доведеться ні про що турбуватися, адже, як правило, керівництво готелів прагне зробити все так, щоб молодятам у них сподобалося: це і шампанське з фруктами в номер, і квіти у вазі, і романтичний сніданок з ранку. Єдиний мінус – вартість. Як правило, за пристойний номер слід віддати пристойні гроші. Але погодьтеся, воно цього варте!..
Варіант дещо простіший – залишитися наодинці у власній квартирі. Проте те за умови, що дбайливі батьки не залишать там на «ночівлю» дядька Івана зі своїм багаточисельним сімейством, які всі разом прибули на ваше весілля з Липівки.

Поклопочіться про прикрашення кімнати заздалегідь. Краще не довіряти таку інтимну справу подрузі, а, вже тим більше, мамі. Зробіть все власними руками. Так, як вам  хочеться. Постеліть шовкові простирадла, розставте всюди свічки, принесіть аромолампу, букети помістіть у вазу, поставте десь поблизу від ліжка пляшку шампанського і фрукти – взагалі, створіть справжню романтичну атмосферу.

Гірше, якщо вам доведеться виконувати свої подружні обов'язки з улюбленими родичами за стіною. Ось тоді ви скуштуєте всю «красу» першої шлюбної ночі: тут вам і троюрідний братик, який шукатиме свій галстук саме у вашій кімнаті, і нерозлучна подружка, яка в що б те не стало захоче довідатися більше про симпатичного парубка з банкету, і мама, що вважає свої боргом стояти під дверима і давати коштовні вказівки «своїм безрозсудним дітям»:)

Але, як відомо, безвихідних ситуацій не буває. І якщо вже ваші матеріальні можливості або особисті упередження не дозволяють нічого прийнятнішого, спробуйте «вичавити» з даної ситуації все по максимуму.

По-перше, детально поясніть батькам, що не потребуєте їх рекомендацій і самі знаєте що і як робити. По-друге, наполегливо попросіть всіх дорогих серцю родичів ні в якому разі не ввалюватися у відведену вам кімнату. По-третє, спробуйте зосередитися не на хоровому співі за стінкою, а на улюбленій людині, яка лежить поруч з вами. У цьому вам допоможуть свічки, ефірні масла, шампанське, фрукти, легка музика. Постарайтеся на відведених вам метрах відтворити справжню романтику!

Та все ж, як би там не було, пам'ятаєте, що перша ніч створена для Кохання і лише. Дайте волю своїм почуттям і насолоджуйтеся улюбленою людиною не дивлячись ні на що!

Замітка: Якісний та зручний детский велосипед Киев. Доступні ціни та широкий асортимент товару. Суттєві знижки для постійних клієнтів та сезонні акції.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин