завантаження...

Діти на весіллі, що варто врахувати?

Чи варто брати дітей на весілля - одвічне питання, коли мова заходить про обговорення списку гостей. З одного боку, весілля - сімейне свято, а з іншого - доросле. Однозначної відповіді на це питання немає, все залежить від характеру заходу і поведінки самих дітей. Чи підходить ваше весілля для маленьких гостей, розбираємося разом.

Переваги «за»  запрошення дітей

• Весілля - сімейне свято, бути присутнім повинні всі члени сім'ї, а якщо це дитина ваших гостей, то як ви запросите їх, не запросивши дитини? Якщо грамотно зорганізувати весілля, дитині це буде тільки радістю і щастям.
• Дитині можна доручити обсипати молодят конфетті або пелюстками троянд, таким чином ви залучить її в процес і зробите приємно батькам. Діти також можуть зробити номер для молодят - вірш, танець, неважливо, головне - це увага.

• Присутність дітей, якщо вони не вередують, тільки пожвавить ваше свято їх веселим сміхом, завзятою біганиною і радістю. Тим більше на весіллі будуть дідусі та бабусі, для яких побути з онуком - справжня радість.

Недоліки «проти»  запрошення дітей

• Діти можуть втомитися і почати плакати - це головне «але» при відповіді на питання, чи варто брати дітей на весілля. Якщо в ресторані плач ще не так завадить, то на офіційній церемонії краще, щоб не було дітей, які можуть її перервати.

• Діти втомлюються і потребують уваги своїх батьків, тим самим відволікаючи їх від святкування весілля. Краще, щоб для дітей та їх батьків була ігрова кімната або куточок, де вони могли б пограти, тоді дитина менше буде вередувати.

• Для дітей повинні бути спеціальні страви, так як доросла їжа їм не підходить. Не всі ресторани пропонують дитяче меню, тому займіться цим питанням заздалегідь, щоб діти не залишилися голодними.

Діти на весіллі, що варто врахувати?

- Постарайтеся запросити кілька дітей приблизно одного віку, щоб вони могли розважатися разом.
- Краще не запрошувати грудних дітей, вони втомляться від постійної уваги, до того ж у них дуже строгий режим, якого не вийде дотримуватися на весіллі. Гірше і Вам, і їм.
- Зорганізує програму таким чином, щоб дітям на весіллі було цікаво. Запросіть артистів, які будуть цікаві і дорослим, і дітям, наприклад, фокусника. Стануть в нагоді  футболки армейский рукопашный бой, які дітки використають у своїх іграх.
- Садити батьків з дітьми краще поряд з виходом, щоб вони могли спокійно і нікому не заважаючи виходити в туалет або на вулицю провітритися.
- Для більш маленьких гостей варто зорганізувати дитячий куточок з фломастерами і розмальовками, тоді вони будуть зайняті улюбленою справою і не будуть нікого відволікати.
- Обговоріть з батьками, яку їжу воліють діти, щоб на столі було щось, що вони зможуть і будуть їсти, а не залишаться голодними.
- Не саджайте батьків з дітьми близько до музичного обладнання, від гучної музики діти дуже швидко втомляться і почнуть плакати.
- Постарайтеся не запрошувати дітей в РАГС, це офіційна церемонія, яка вимагає серйозності, а плач дитини може перешкодити. До того ж, вона втомиться завчасно.
- Обговоріть з батьками, що дитину після 9-ї повинен хтось забрати. По-перше дитина втомиться і захоче спати, а по-друге почнеться активна танцювальна програма, і дитині це некорисно.
- Для дітей наречена - принцеса з казки, приділіть їм трохи часу, і вони точно не будуть плакати.
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин